Zeus - Czas na mnie. (2024)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 432
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: Pteh »

wjechał też klip



wygląda jakby tak bardzo chciał nakreślić powrót do jakichś lat 06-08, że niestety brzmi też jak w 06-08. I niestety nie jest to komplement.
Zwikk
Posty: 432
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: Zwikk »

Niech zgoli to gówno na ryju bo mu średnio pasuje
stachu
Posty: 80
Rejestracja: 17 kwie 2020, 16:24

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: stachu »

na fajnej energii wjechal, troche mi sie z pierwszymi albumami skojarzylo. Po pierwszym odsluchu czekam na wiecej i klikam repeat.
Awatar użytkownika
citeve
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2024, 23:39

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: citeve »

Nijakie i nudne, czyli jak cały Pierwszy Milion.
Faktycznie Zeus, czas już na ciebie
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: Prez »

spodziewałem się czegoś gorszego szczerze mówiąc, jest może nadzieja dla tej płyty
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: scarz »

Bit nawet ok i to by było na tyle w kwestii pochwał. No i lepsze to niż to co nagrywał przez ostatnie 9 lat, ale fakt, że chcąc go pochwalić trzeba sięgać po argumenty w stylu „lepsze niż gówno” pokazuje skalę jego upadku jako rapera.

Tekst zupełnie nijaki i o niczym, a nawinięty faktycznie z taką wczutką, jakby chodziło sprawy życia i śmierci. W pamięć wbił mi się wers o tym, że „chce swoim światłem kraść blask porankom” (czy jakoś tak), bo jest wybitnie tandetny i zacząłem się zastanawiać, czy on tak spierdolił się przez te ostatnie parę albumów, czy takie przypalowe wersy zdarzały mu się zawsze, a ja już po prostu o nich zapomniałem.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2024, 12:56 przez scarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: oyama »

Prez pisze: 23 lut 2024, 12:06 spodziewałem się czegoś gorszego szczerze mówiąc, jest może nadzieja dla tej płyty
tak jak wyzej. Ty mnie wczesniej podbiles i teraz ja ciebie podbijam, ale glownie z uwagi na instrumental tego numeru i licze, ze pod tym wzgledem album nie zawiedzie. Co do calej reszty - raczej zero oczekiwan, tym bardziej po dzisiejszej premierze. Glupio wierze, ze bedzie zajebiscie
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2355
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

Jest aż lub tylko okej.
Awatar użytkownika
Sieloo
Posty: 302
Rejestracja: 27 kwie 2019, 10:41
Lokalizacja: Giżycko

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: Sieloo »

Fajne, dobrze poskładane, czekam na całość.
Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 2372
Rejestracja: 24 lis 2019, 21:47

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: Wolny »

Czuję się jak w 200X. To ma zadatki na bycie dobrą rzeczą.
Pierdolnij z dyńki w mur, pierdolnij, żeby go rozkurwić.
Awatar użytkownika
Sieloo
Posty: 302
Rejestracja: 27 kwie 2019, 10:41
Lokalizacja: Giżycko

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: Sieloo »

https://www.pierwszymilionsklep.pl/produkt/cnmstandard/
Zeus „Czas na mnie.” (wersja standard) (pre-order 05.04.24)

Na ósmym solowym albumie ZEUS wraca do swoich muzycznych korzeni sięgając nawet do czasów sprzed swojego oficjalnego debiutu z 2008 roku. „CZAS NA MNIE.” zabiera słuchacza w podróż przez różne etapy życia twórcy i pokazuje zarówno zmiany, jakie zaszły w świecie wokół niego jak i w jego świecie wewnętrznym oraz sposobie patrzenia na wiele spraw. Spoiwem części muzycznej tego materiału jest określenie „boom bap” aczkolwiek słuchacz znajdzie tutaj zarówno brzmienia nawiązujące do lat 90tych jak i nowe, autorskie podejście do tego nurtu muzyki rap.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 859
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: ogkush »

Kiedyś słuchałem, ale sprawdziłem to nowe i to co kiedyś mi się podobało... chujoza od zawsze :dunno:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: Piters »

Jak wjechał bit to faktycznie poczułem starego Zeusa, ale jak zaczął nawijać to imo kiedyś by to lepieł poleciał

No nie jest to złe, ale wracać nie będe, brakuje jakoś tej energii w tym
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

Sieloo pisze: 24 lut 2024, 8:31 https://www.pierwszymilionsklep.pl/produkt/cnmstandard/
Zeus „Czas na mnie.” (wersja standard) (pre-order 05.04.24)

Na ósmym solowym albumie ZEUS wraca do swoich muzycznych korzeni sięgając nawet do czasów sprzed swojego oficjalnego debiutu z 2008 roku. „CZAS NA MNIE.” zabiera słuchacza w podróż przez różne etapy życia twórcy i pokazuje zarówno zmiany, jakie zaszły w świecie wokół niego jak i w jego świecie wewnętrznym oraz sposobie patrzenia na wiele spraw. Spoiwem części muzycznej tego materiału jest określenie „boom bap” aczkolwiek słuchacz znajdzie tutaj zarówno brzmienia nawiązujące do lat 90tych jak i nowe, autorskie podejście do tego nurtu muzyki rap.
brzmi jak ksero koncepcji ostatniego albumu pezeta
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Flavis
Posty: 161
Rejestracja: 17 lis 2019, 17:52

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: Flavis »

ConeyIsland pisze: 22 lut 2024, 10:21
Spoiler
Właśnie uświadomiłeś mi, że zapomniałem całkowicie o tej płycie. Nie ma jej na Spotify, przez co nie słuchałem jej wieki, dzięki.
Zwikk pisze: 23 lut 2024, 11:16 Niech zgoli to gówno na ryju bo mu średnio pasuje
Przecież to do klipu tylko, żeby wyglądać jak Kanye. Ogólnie numer spoko, czekam na całość, bo Zeus zawsze potrafił ciekawie rapować i nadal to umie.
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: 1909 »

Flavis pisze: 24 lut 2024, 12:36 Przecież to do klipu tylko, żeby wyglądać jak Kanye.
Jak on się tak od roku co najmniej wozi

https://www.instagram.com/p/Cmmm_ohrzSx/
to kurwa forum rap, nie wizaż
ether
Posty: 524
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: ether »

Bardzo fajny numer, Zeus zawsze dobry. Na dobra sprawe to nawet klimat z "Zeus, nie zyje" tu jest, wiec jakby dopierdalanie sie, że to juz nie to, to raczej takie szukanie dziury w całym by było w tym przypadku. A tak w ogole to nawet na tej ostatniej plycie Zeusa byly zajebiste numery, jak np ten :dunno:
Yossarian
Posty: 68
Rejestracja: 20 maja 2019, 21:52

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: Yossarian »

przecież ten nowy numer to jest dobry, stary Zeus, jak ktoś kiedy go lubił to nie wiem czego teraz oczekuje? Hejty tutaj bezzasadne moim zdaniem. przypomina mi tez Krzysia Ibisz z facjaty
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

lepsze niz sie spodziewalem
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
pawel g
Posty: 82
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:17

Re: Zeus - Czas na mnie. (2024) [zapowiedź]

Post autor: pawel g »

ODPOWIEDZ