Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

nescafeklasyg
Posty: 114
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: nescafeklasyg »

miguel pisze: 17 lut 2024, 16:46 Po pierwsze zawsze prezentował wizerunek i tryb życia, który Polaków podskórnie boli. Pewny siebie, wręcz arogancki, świadomy własnej wartości. Sukcesy biznesowe, podróże, kobiety.
To co opisałeś powyżej to styl życia właściwie każdego człowieka sukcesu od pilkarzy, aktorów, muzyków, generalnie w szerokim rozumieniu celebrytów a chyba nie wszyscy którzy odnieśli sukces z automatu sa jebani jak psy tylko dlatego, że polaczki szaraczki dostrzegły ich sukces.U sokoła chodzi o coś zupełnie innego, nie chce mi sie teraz pisać o co, ale na pewno nie o to.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2970
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: jogi »

Najebałeś 10 linijek ale o sednie ci się nie chce pisać.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: marmolad_k2 »

Mój kolega kiedyś powiedział bym cię zgasił, ale mi cię żal
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
miguel
Zbanowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2024, 15:01

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: miguel »

Tutaj bardzo łatwo przychodzi jebanie legend, wymagacie szacunku od raperów a sami nie okazujecie go nigdy chyba że do jakichś no nameów co skończyli rapować 15 lat temu po jednej epce. Nawet płyt nie słuchacie bo chujowe z założenia ale do oceny bohatera pierwsi.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2355
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: kapper1 »

czemu reprezentant piątkowa nie został jeszcze wypierdolony

oczywiście jebać tych starych dziadów za bycie bucami i chujowy rap
Damglu
Posty: 73
Rejestracja: 26 sty 2024, 14:28
Lokalizacja: Jarosław

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: Damglu »

Bohaterowie recenzji powinni być hejtowani za chujową twórczość aby już kolejne płyty były wielkie. Gotowi jeszcze pomyśleć że to my jesteśmy dla nich :lol:
nescafeklasyg
Posty: 114
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: nescafeklasyg »

jogi pisze: 17 lut 2024, 17:53 Najebałeś 10 linijek ale o sednie ci się nie chce pisać.
Sedno jest proste niczym bluzy wojciecha, nikt nie wiesza chujów na sokole za to że on jest przewieziony i zarabia siano, kurwa nie on jeden to robi, niektórzy robią większe i nie mają tak ciskane a miguel tu odjebał analizę polskości jakby był jakimś smarzowskim albo agnieszką holland.Sokół odjebał szpagat i zbiera żniwo, owszem, nie chce mi się przytaczać tych wszystkich przeruchanych ale jednak prawdziwych argumentów i cytować kawałków o adoptowanych dzieciach przez pedałów.
miguel pisze: 18 lut 2024, 0:19 Tutaj bardzo łatwo przychodzi jebanie legend, wymagacie szacunku od raperów a sami nie okazujecie go nigdy
No sokół to jest król okazywania szacunku mordo.Kozak co rzuca pijanymi dziećmi ze sceny i jedzie po realizatorze jak po burej suce.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2229
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: SiNi »

Ogólnie jest jakieś potwierdzone info o płycie? Sokół to zawsze jakość, więc niech wypuszcza coś w tym roku, najlepiej solo.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2970
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: jogi »

Pijane dzieci służą do rzucania że sceny. Nie widzę problemu.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
miguel
Zbanowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2024, 15:01

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: miguel »

A co wy tam gadacie, to jest raper ma mieć różne akcje proste i krzywe jak zęby a wy płaczecie ojoj jaki niedobry Sokołek ojej a fuj. :dunno:
Trochę dystansu bo te rzekome zarzuty są naprawdę śmieszne i to Polskość sprawia że tak się to postrzega polecam post użytkownika Double trafił w sedno.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: 8na10 »

2 czołowe banery reklamowe polskiej sceny

Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
gods bidness pisze: 12 lut 2024, 12:12 Lista gości: Dawid Podsiadło, Sanah, Brodka, Ralph Kamiński, Taco Hemingway. Lista współprac: Wódka Sobieski, Orange, Zakłady Bukmacherskie Fortuna, Coca-Cola Zero, Lay's, E-Papieros.com. Patrioni medialni: Onet, Kanał Zero, Gazeta.pl
dobre podsumowanie

Dodano po 22 minutach 55 sekundach:
miguel pisze: 18 lut 2024, 19:11 Trochę dystansu
trochę dystansu to by się przydało temu jebanemu pozerowi co świrował bezdomnego biedaka a był z nieźle ustawionej rodziny. i taki pedał jeszcze śmiał rzucać wersy:

to nie jest wieś gdzie dzieci głaszczą krówki
tu dzieci czują syf, już od podstawówki

generalnie za te wersy to ma huja do dupy dożywotnio, póki nie przeprosi.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: marmolad_k2 »

Nie kojarzę wersu, ale masz rację, huj do dupy zasłużony, nie wiedziałem, że jest aż tak odklejony od polskich realiów.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1089
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: Krew »

To ten soķół nie był w końcu bezdomny?
miguel
Zbanowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2024, 15:01

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: miguel »

To chujowy wers ale wciąż tylko w Polsce ludzie by za to cancelowali ogarnijcie się.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: 8na10 »

miguel pisze: 18 lut 2024, 20:52 To chujowy wers ale wciąż tylko w Polsce ludzie by za to cancelowali ogarnijcie się.
to jest po prostu jakiś pierdolony żart żeby sokół, pseudonim narrator (zip, wwo, śró - co ty na to?) słynący z tego, że opisuje zycie w polsce i jadący całą karierę na patencie bacznego obserwatora - nawijał tak kurewsko ignorancki wysryw. mówiłem już, że to jest tym bardziej niedorzeczne, zważywszy na jego farmazońskie bio?

rozumiem że jesteś kolejnym warszawiak type of nigga co se nie zdaje w ogóle sprawy z kalibru tego idiotyzmu, więc tutaj masz kilka gorzkich słów prawdy od mojego ulubionego wieśniaka z forum (notabene mam nadzieję, że się nie zaćpał i sobie radzi po tej emigracji do Bydgoszczy):
aleksy pisze: 18 sty 2021, 15:36 jeszcze co do tego wybicia z bloków, ja nigdy nie mogłem zrozumieć o co chodzi z tymi blokami w rapie, większość ludzi, których znałem z miasta, było z bloków i praktycznie każdy miał bogatszych rodziców i miał lepsze perspektywy na życie niż my - wieśniaki, myślę, że nie przesadzę jak powiem, że 90% dzieciaków ode mnie patrzyło na ludzi z bloków jak na jakąś wyższą kastę, oprócz pieniędzy mieli od chuja więcej możliwości - więcej sklepów, lepsze szkoły (a przynajmniej jakikolwiek wybór), liceum za rogiem (a nie 40km jazdy pociągiem), ziomki w sąsiedztwie (a nie w promieniu 8km), kultura, kina, restauracje, puby, miejsca pracy, wydaje mi się, że lepiej mieliśmy tylko pod względem posiadania własnego podwórka... nie wiem może na początku wieku wyjście z bloków coś znaczyło, ale z mojej perspektywy ten motyw bloków jako murzyńskich gett był kompletnie niezrozumiały, jako hiphopowy dzieciak czasami się zastawiałem: czy oni tam mówią o jakichś konkretnych biednych blokach? może te bloki to nie to samo co ja uważam za bloki tylko jakieś slangowe określenie? a może raperzy mieli bardzo małą świadomość społeczną i nie wiedzieli jak wygląda życie gdzieś indziej, na to rozwiązanie wskazywałby np. ignorancki, żenujący wręcz wers sokoła: to nie wieś, gdzie dzieci głaszczą krówki
aleksy pisze: 28 kwie 2020, 6:56 bk z bogaczy, co nie przeżyją wakacji bez zagranicy, my ludzie gorszego urodzenia poza polskę wyjeżdżamy raz w życiu na ostatniej wycieczce w szkole średniej i to jakieś czechy na dwa dni najwyżej

nigdy nie zapomnę jak w czasach nastoletnich do naszej wsi przyjechała taka panna żeby pić z nami tani alkohol, bo w tym miejscu nie ma nic innego dla młodych ludzi i nigdy nie będzie, powiedziała, że na wakacje jedzie sb do egiptu, my słysząc to od razu wyjebaliśmy bekę, a ona takie smutne oczy i nie wie ocb, a okazało się, że z tym egiptem było na poważnie, dla nas to po prostu taki absurd, że nawet przez sekundę nie pomyśleliśmy, że nieprowo, a ona mówiła o tym jak o najzwyklejszej rzeczy na świecie, jakby wczoraj poszła do sklepu i kupiła bułkę, hej oliwka rezerwuj sobie lipiec bo z tatusiem zabieramy cię do egiptu a teraz szybko dokończ tę kanapkę ze złota i popij najdroższą coca colą bo spóźnisz się do szkoły ciekawe jak to jest... i może ta dygresja nie jest wcale na temat, ale już trudno
jasny wracaj na forum
miguel
Zbanowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2024, 15:01

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: miguel »

Ale ja totalnie zgadzam się z tym tylko co z tego Sokół to przedstawiciel Warszawki nie zna innego życia i rap to muzyka miasta
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3974
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: camzat »

Kochasz go?...cytując klasyka.daj spokój
Kiedyś chwile sokol prowadził z zulczykiem program o hh w tv i wtedy jeszcze bardziej utwierdziło mnie to w przekonaniu jakim uszatek jest bazarowym polaczkiem. Taki januszex który opierdolił ciepły żurek, wysral się porządnie, przytulił kwit ze sprzedaży kaset i ubrań a teraz uśmiechnięty kładzie się spać
miguel
Zbanowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2024, 15:01

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: miguel »

Nie kocham go ale jakoś widzę dużą zależność że takie rzeczy najbardziej burzą Polaków z podwyższonym testosteronem którzy wszędzie węszą spisek dla których połowa walk w KSW jest ustawiona i mają fazę na wyjaśnianie raperów teraz bo się moda zrobiła
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: 8na10 »

miguel pisze: 18 lut 2024, 21:23 Sokół to przedstawiciel Warszawki nie zna innego życia
to niech nawija se o lataniu co miesiąc do tropików czy tam innym malowaniu obrazów i zamknie pizde w temacie życia w polsce xyz
jasny wracaj na forum
miguel
Zbanowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2024, 15:01

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?)

Post autor: miguel »

No to jak wam kurwa tłukę od 4 lat do łbów żebyście słuchali jedynego prawdziwego rapera w grze Palucha to wy swoje to teraz nie płakać
ODPOWIEDZ