Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: manio »

Było oficjalne info że nowa płyta będzie bez Konego?
Tereglasz
Posty: 38
Rejestracja: 26 sie 2019, 7:40
Lokalizacja: Kotlina K

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: Tereglasz »

Będzie Kony.
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 322
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: Pvsio »

lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: ART »

kolejny marny singiel, juz nie czekam na plyte tbh
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: MalkoNTENT »

Chyba najgorszy numer w historii ĆS.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: eddy_wata »

To jakis prank?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
bobermann3000
Posty: 63
Rejestracja: 26 lis 2019, 10:17

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: bobermann3000 »

nie ma co płakać nad rozsypanym mateuszem
ale nuta bangla i tak - enjoy new banger
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1531
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: rozklad_gaussa »

ten numer sie szybciej skonczyl niz zaczal w moim odczuciu
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: eddy_wata »

To jeden z nielicznych jego atrybutow
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: Rozpierdalator »

XD ten kawałek
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 322
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: Pvsio »

jak ktos kupil preorder to po tym singlu bym pozalowal gdbymy to byl ja
lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: Ten Typ Gold »

IMO nie jest wcale tak źle, chociaż zapowiada się najsłabszy materiał
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: vampmoney »

MalkoNTENT pisze: 09 lut 2024, 7:41 Chyba najgorszy numer w historii ĆS.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: scam_sakawa »

Jestem załamany po tych 2 nowych kawałkach, do singli ze Złotego Strzału to nie ma podjazdu za chuj.

Przesłucham, ale chyba formuła się wyczerpała albo potrzebny jest chujowy materiał i trochę nieprzychylnych komentarzy, żeby znów ogarnęli coś na oczekiwanym poziomie.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: 1909 »

Żadna formuła, to brak Konego tak boli. Nie wiem po chuj wydawać materiał bez niego, wolałbym featy przez 3 lata, ewentualnie zrobienie czegoś jako sam Alick niż jechanie na renomie Ćpajli mając zupełnie inny vibe(oddam całą zwrotkę Kukona za jeden wers Załaza czy LastDensa)
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: eddy_wata »

Kony nie ma sily przebicia w tym zwiazku i niestety narcyz Alick po tatusiu juz zawlaszczyl sobie ten projekt, a ze dodatkowo jest przekonany o swoim geniuszu (no i fejm nastolatek tez moze cos namieszac) to wychodzi jak wychodzi, ciesze sie, ze moglem pomoc

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
1909 pisze: 13 lut 2024, 19:43 Żadna formuła, to brak Konego tak boli. Nie wiem po chuj wydawać materiał bez niego, wolałbym featy przez 3 lata, ewentualnie zrobienie czegoś jako sam Alick niż jechanie na renomie Ćpajli mając zupełnie inny vibe(oddam całą zwrotkę Kukona za jeden wers Załaza czy LastDensa)
Byla juz proba alicka solo i jakies fity z kims popularnym i to nie wypalilo wiec jest solo pod szyldem CŚ xD co jest w sumie dosc zenujace
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
jasnejasne
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:03

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: jasnejasne »

Bez przesady, u nich większość roboty robiły spektakularne, wielopiętrowe produkcje podkręcone popisami DJ-skimi + kontrastujący z tym totalnie zajebistym przepychem klimat speluny, i wygląda na to, że zostanie to dowiezione.

Kony to solidny (w ulicznej bańce) raper, lepszy od CoolP, ale bez przesady, nie jest to też jakaś różnica klas. Na Złotym Strzale fajnie się we 2 uzupełniali, to była formuła idealna, w każdym razie nie on decyduje o być albo nie być projektu. Jakby CoolP spiął dupę i doładował całość jakimiś pato-featami to mógłby to z powodzeniem ciągnąć.

Z tym że ten singiel z Kukonem faktycznie średni strasznie, chyba najsłabszy od nich ogólnie. Nasrane wszystkiego co tylko się da w 2 minutach z groszami, przerost formy + nic sensownego co szłoby zapamiętać + Kukon za chuja nie pasuje. Ale 2 pierwsze są spoko, "Tyle mam" siadło. W sumie czekam.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: eddy_wata »

Przesluchaj sobie historie cpaj stajlu. To ze alick decyduje sam wynika raczej ze slabosci konego i tyle. Tak jak mowisz wielopietrowa produkcja tworzyla klimat narkotyczno spelunski, tak dusze tej spelunie i bycie jej mieszkancem nadawal wlasnie kony czyli ten nie radzacy sobie z zyciem mega wrazliwy i inteligentny typ

Zreszta produkujes sie ze wyglada na to, ze zostanie dowiezione po czym krytykujesz singiel xD, to co niby dowodzi, ze to zostanie dowiezione, skoro singiel chujowy i zbednie efekciarski (bo tyle warta ta produkcja bez dobrego rapu, intstrumentali nikt tego sluchal nie bedzie, bo nie ten klimat) :lol:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
jasnejasne
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:03

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: jasnejasne »

Był/jest solidny ale nie niezastąpiony, tzn. lepiej jakby był, ale CoolP na majku to podobna półka i podobne delivery. Ma mniej zapamiętywalnych linijek od kompana, i gorszy warsztat jeśli chodzi o składanie, ale np. numerze "Dzięki ci tato" uznawanym za jeden z tych bardziej osobistych przypierdolił sporo mocniej od Konego. Jakby spiął dupę to by ciągnął to dalej bez większego spadku formy, w sumie zobaczymy.
Zreszta produkujes sie ze wyglada na to, ze zostanie dowiezione po czym krytykujesz singiel xD, to co niby dowodzi, ze to zostanie dowiezione, skoro singiel chujowy i zbednie efekciarski (bo tyle warta ta produkcja bez dobrego rapu, intstrumentali nikt tego sluchal nie bedzie, bo nie ten klimat) :lol:
Zdecydowanie produkcje i aranżacje są tam głównym bohaterem, na jakichś zwykłych klasycznych instrumentalach to mogą wszyscy z tego projektu spierdalać z głośników.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Ćpaj Stajl - BIAŁE SZALEŃSTWO (04.2024)

Post autor: eddy_wata »

Po cool p podobna polka nie czytam dalej, ale zeby nie bylo bragga produkcje doceniam
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
ODPOWIEDZ