Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Luxair pisze: 15 lut 2024, 8:37 Dzięki! Ta wetyweria jest do kupienia w zwykłych drogeriach?
Nie wiem. W zeszłym tygodniu brałem odlewkę z perfumowych świrów w cenie 3,1zł/ml od Maciej Horszczaruk, polecam.
nic na potem
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

nie no kurwa nie wkrecajcie go z tym montale xD

kouros najlepsze perfumy na gorrunc
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Perfumy

Post autor: Sidd »

Ten Mabusę dotarł. Bardzo ładny zapach. Otwiera się ciekawie, jest bardzo drzewny. Z minusów, na moją modłę mógłby być odrobinę bardziej żywiczny, myślę że wydawałby się wówczas ciekawiej złożony. W sumie, to baaaardzo kojarzy mi się z niegdysiejszym moim faworytem, Zirh Ikon. Nawet sobie porównałem z resztką z szafy i Irresistible jest cięższy i bardziej korzenny. Ogólnie przyjemny, do rotacji wjedzie na co dzień i na pewno jako wieczorowy.
Also, 7 dyszek za EDP, steal - jedna z najtańszych wód perf jakie znam
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Perfumy

Post autor: Ema »

Rasasi Fattan , jakie opinie ? czytałem, że tańszy i dużo lepszy arabski klon Hermesa, odkąd ten się skurwil. Mam już dosyć cen Francuzów i ich pseudo trwałości, 90% perfum się tak skurwila ,że chuj mnie strzela, idę w araby i pierdolę system
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3889
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Ema pisze: 17 lut 2024, 9:57 Rasasi Fattan , jakie opinie ?
Przyzwoity.
Trwałość medium, projekcja medium, kompozycja (o ile nie przeszkadza Ci delikatny powiew chemii w otwarciu) fajna. Mam, czasem używam.
Ale mając wybór wolałbym pójść we wspomniany Red Vetiver.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Też mam Fattana od Rasasi i kompletnie mi się ten zapach nie podoba. Hermesami mógłbym się oblewać a ten stoi u mnie już nie wiem ile czasu. @Ema Mam jakies 3-4ml odlewkę w domu. Jakbyś chciał to wyślę za friko, opłacisz sobie jedynie przesyłkę paczkomatem.

Zamówiłem na wakacje właśnie odlewki:
Xerjoff Fiero
Xerjoff Mefisto

kocham cytrusy a to będzie moje pierwsze obcowanie z tą marką.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2024, 22:33 przez kr0pka, łącznie zmieniany 1 raz.
nic na potem
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Perfumy

Post autor: Ema »

dzięki kr0pka za propozycje, ale zamówiłem już całą butle plus jeszcze parę innych kosmetyków z Notino, cena nie jest wysoka więc przetestuję
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Perfumy

Post autor: 1909 »

Dobra, przełamię się.
Szukam czegoś, co by mi pasowało. Doświadczenia brak i szczerze dojebanych funduszy też brak, więc ogólnie im lepszy deal tym chętniej rozważę, może coś na urodziny sobie ogarnę. Z tych wyższych półek(niż rossmann) to miałem do czynienia z:

-Jimmy Choo Man, który był dawno temu i szczerze średnio go pamiętam. Nie narzekałem, aczkolwiek chyba nie było to to, czego szukałem
-Versace Eros, który był chyba idealnym zapachem dla mnie. Uderzał we wszystko, co mi się podobało i cholernie długo trzymał.

Tego wersaczi to może sobie drugi raz sprawię, bo tbh nie dość, że mi się podobał, to jeszcze wszystkim dookoła. No i podbijał moją samoocenę tbh. No ale ile można siedzieć na jednym zapaszku ładnym, a w sklepie to mam wrażenie, że mi wpierdolą byle droższą butelkę by wydymać nieznającego się freda. Widzę, że tu faktycznie ludzie wiedzą co mówią, więc zdaję się na Waszą pomoc, bo ja dopiero dzisiaj na internecie przeczytałem, że ten Eros to miętą i cytryną pachnie. Dla mnie po prostu pachnie zajebiście.
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Perfumy

Post autor: 8na10 »

na moje to ten adidas za 20zł z rossmana będzie git, podeślę foto potem
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

@1909 z pomocą w kupnie perfum, jest jak z większością innych rzeczy. Musisz napisać do czego chcesz ich używać i co lubisz. Narazie wiemy, że lubisz Erosa od Versache ale nie rozpoznajesz aromatów.
Na jakie okazje chcesz używać zapachu, gdzie go chcesz używać, na jaką porę roku i dnia?

Warto na początek kupić kilka odlewek po ~5ml i przetestować różne zapachy. Zrozumiesz wtedy, że ten sam zapach do pracy, na imprezę i pogrzeb, to niekoniecznie dobre rozwiązanie.
nic na potem
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

eros spoko jak jestes w liceum, podbij do douglas i powachaj se tester to moze bedziesz wiedzial w ktora strone isc a w ktora nie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Bart
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Perfumy

Post autor: Bart »

Eros je
ART pisze: 19 lut 2024, 9:55 eros spoko jak jestes w liceum,
Matko bosko... jak do tego doszedłeś ? gdzie tak pisze ? gdzieś tak internecie usłyszałeś ? Na studniacg juz nie można a jak jesteś 30+ to tylko wersja parfum ? Albo Ci się coś podoba albo nie. IMO Eros jest świetnym i bardzo uniwersalnym zapachem o dobrej projekcji. Kompletnie sie nie zgadzam, że jest dla nastolatków albo tylko na imprezy spokojnie można używać nawet do pracy. Może byc signature scentem ale moim zdaniem jest tyle pięknych zapachów, że szkoda kupować drugi raz ten sam flakon. Można iść za tym DNA i wybrac Eros Flame.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3973
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

@Bart nie denerwuj się gość używa perfum po których dostaje komentarze że pachnie rosołem


próbował ktoś tego nowego JPG paradise garden?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

w rozmowie wyniknelo potwierdzenie tego rosolu (ktory sam zarzucilem) a nie ze ktos z pizdy o rosole w ganymede powiedzial cymbale
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Perfumy

Post autor: saturn »

wypsikaj się do rosoła i na rosoła 9
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

ty to zacznij od umycia sie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Perfumy

Post autor: saturn »

OK boolion
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

dla ciebie pan boolly
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3993
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Perfumy

Post autor: emcess »

saturn wypierdalaj stad, jak będziesz chciał się zainteresować czym można ładnie pachnieć jak się wychodzi do ludzi to wróć
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1424
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Perfumy

Post autor: ffeee »

chłopaki macie swój temat do obrzucania się gównem, może tam co
1909 pisze: 19 lut 2024, 1:16 Szukam czegoś, co by mi pasowało. Doświadczenia brak i szczerze dojebanych funduszy też brak, więc ogólnie im lepszy deal tym chętniej rozważę, może coś na urodziny sobie ogarnę
Wejdź do sephory, przetestuj sobie wszystkie zapachy, zapisz te, które ci się podobają i sprawdź na fragrantica.com jakie zapachy mają i które mogą być jeszcze podobne i kup odlewki, chyba nie ma lepszej metody jeżeli chcesz próbować sam dobrać perfumy
ODPOWIEDZ