Bisz/Kosa - TBA (2024) [Zapowiedź]

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 850
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bisz/Kosa - TBA (2024) [Zapowiedź]

Post autor: Finesta »

Szczerze mówiąc, to nie widzę tu nic grafomańskiego, po prostu rozkminy o zrozumienia świata, o sensie i tego, że my jako ludzkość nigdy nie zrozumiemy co było, z czego składa się to wszystko i co się stanie, bo może wszystko złożone jest tak byśmy nigdy nie zrozumieli

Po prostu zwykłe rozumowanie o tym co nas otacza
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2355
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Bisz/Kosa - TBA (2024) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

sobota singiel
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6888
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Bisz/Kosa - TBA (2024) [Zapowiedź]

Post autor: mateko »

Spoiler
Popi
Posty: 273
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Bisz/Kosa - TBA (2024) [Zapowiedź]

Post autor: Popi »

Ładny bit, Bisz jest zajebisty ale mało różnorodny w nawijce od jakiegoś czasu, chodzi mi o sposób podania, bo treść mi się przeważnie podoba
Popi.jaku
edenmar
Posty: 1237
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bisz/Kosa - TBA (2024) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Kurde, znudzony Biszem trochę przegapiłem ten ostatni singiel, a muszę powiedzieć, że nawet mi to siadło, więc podbiję mu temat. Przyjemny refren, chociaż narracja prowadzona jak w jakimś innym starym kawałku, na bank coś podobnego już słyszałem w jego wykonaniu
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 836
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Bisz/Kosa - TBA (2024) [Zapowiedź]

Post autor: tomek5lg »




To mialeś na myśli czy nie trafilem? ogólnie to mój problem z Biszem jest taki ze jego muzyka jest za bardzo przygnębiająca, jesień deszcz za oknem i tylko wtedy moge sluchać. Ma ucho do bitów, niezle teksty ale za malo rozrywki w tym rapie (a jestem bestią bylo serio top) - talent na miare quebonafide ale ten drugi wiedzial jak uderzyć do szerszego grona, no szkoda w sumie
edenmar
Posty: 1237
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bisz/Kosa - TBA (2024) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Nie, tu jest pierwszoosobowa narracja, ale Bisz miał jakieś podobne kawałki w takiej trzecioosobowej jak w "Północach", możliwe że coś z płyt z Radexem albo z tej ostatniej, nie wiem, trudno mi teraz powiedzieć, bo w ostatnich latach słuchałem go raczej mocno wybiórczo
ODPOWIEDZ