Młode Wilki 2019

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: ricky »

kurwa augustyn ten daun xDDD jebany kiedyś podrabiał Eminema wcale nie gorzej niż kaen, zresztą nawet ksywa była ta sama, tylko dodał D jak daun. jak byłem gimbem to nawet się z tym daunem wyzywałem na fejsie, ale żałuję, że nie mam skrinów xD
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: instinkt »

Jose pisze: 10 paź 2019, 19:49Mordor tez na tym sporo stracił, a Atz stracił jakikolwiek hype
stracił bo zamula, gdyby puszczał więcej materiału to oddźwięk byłby większy na pewno
zresztą za czasów działania pod szyldem Mordoru też to wyglądało mizernie, jeden numer raz na kilka miechów, a przy tym brak całego projektu to tak troche średnio
Awatar użytkownika
norkov
Posty: 72
Rejestracja: 21 lip 2019, 21:50
Lokalizacja: Gmina Lelis

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: norkov »

frontkick pisze: 11 paź 2019, 17:20 O kurwa przecież Tau dodawał do preorderu kiedyś płytę Augustyna a on teraz u Kozy na kanale, kisne
Ale to są dwaj różni Augustyni :lol:
kredoo71
Posty: 15
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:25

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: kredoo71 »

Tamten to był Św. Augustyn.
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: onizuka »

Augustyn nagrywał nieźle pojebane rzeczy jak latał wyćpany, ktoś o nim kiedyś napisał "kali z flow" :D Pod nową ksywą go nie sprawdzałem ale młode wilki to dobra okazja by znowu mógł sie pokazać
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Rhubarb »

https://www.youtube.com/watch?v=75U1Rxc9aSM

o kurwa xD przeciez typas te faje pali jak ja z kolegami jak znalezlismy paczke na chodniku w 1 gimnazjum, na chuj on z tym wyjechal
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: cloud »

jak on kurwa pali tego kiepa :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: daveyo »

Kawałek na Młode Wilki, a o 17 wjeżdża klip
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: Krynew »

Oki nr1 z mlodych, juz nic lepszego nie wyjdzie z tego projektu.

Czekam jeszcze tylko na Zethe i Milego ATZ.
Kocham, pozdrawiam
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: daveyo »

już za chwileczkę już za momencik :oops:
Awatar użytkownika
ikko
Posty: 105
Rejestracja: 13 maja 2019, 21:21

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: ikko »

Ostatnio zmieniony 23 lut 2021, 21:03 przez ikko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: svnchez »

ikko pisze: 16 paź 2019, 19:12 to będzie definitywnie arcychujowa
było oczywiste, że ona nie będzie nawet chujowa
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1764
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: loco »

z okim to mam taki problem, że czasem dobrze przewinie kawałek, a czasem mam wrażenie, że napierdala bez ładu i składu, byleby szybko nawinąć i na tym skupia się numer
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: przedszkolanek »

oki jest najpiękniejszy absolutnie :oops:
jak pisałem gdzie indziej
przedszkolanek pisze: 25 sie 2019, 14:13 już oficjalnie tego chłopaka można ogłosić materiałem na postpostmodernistycznego Mesa i nieearlsweatshirtowskiego Leha
frontkick

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: frontkick »

O co tu chodzi, polski rap na nowo odkrywa przyśpieszenia? Kurwa juz wolalbym zeby hashtagi wrocily chyba niz to
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: przedszkolanek »

przecież tu nie o same przyspieszenia chodzi, a o zaburzanie rytmu i ogólnie zabawę tym, łączenie tego z innymi sprawami, zmianami wysokości dźwięku, wykorzystywanie tego do uwydatniania wybranych elementów tekstowych itp.
wy naprawdę nie słyszycie ile ten chłopak ma z tego typa mesa?
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: staroć »

No ta no warsztatowo on jest świetny, ale ciężko utożsamic się z jego muza i chłopaki wola coś prostszego, a dosadniejszego wiesz o co chodzi
Ciekawszego typka dajcie
frontkick

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: frontkick »

przedszkolanek pisze: 16 paź 2019, 21:54przecież tu nie o same przyspieszenia chodzi, a o zaburzanie rytmu i ogólnie zabawę tym, łączenie tego z innymi sprawami, zmianami wysokości dźwięku, wykorzystywanie tego do uwydatniania wybranych elementów tekstowych itp.
wy naprawdę nie słyszycie ile ten chłopak ma z tego typa mesa?
No w sumie spoko ale czy to nie jest bardziej półka rapera Oxon albo VNM spuszczających się nad stawianiem akcentów czy cos tam, w sensie no Mesowi można dużo zarzucić ale potrafi pisać tak zeby parę wersów utkwilo w glowie a Oki nie ma zupelnie nic do powiedzenia ciekawego/nowego, no przelecial numer ponadprzeciętnie i nara, to wciąż rzemieślnik
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: przedszkolanek »

nie no porównywanie okiego do oxona to za mocne :lol:
jasne że rzemieślnik w tym sensie, że ma dobrze wyćwiczone rzemiosło, ale jak wy w jego rapie widzicie tylko technikę, to ja nic nie poradzę
co do samego numeru, to wiadomo że nie jest nadzwyczajny, przecież typ nie będzie się pozbywał najlepszych numerów na jakiś składak emateja
lepsze rzeczy zostawił na swoim 47universe - trochę z tego wyszło takie demo do wytwórni albo feat na ostatnim Planiebe
jeszcze na marginesie - on kiedyś gdzieś mówił, że specjalnie nie "uzewnętrznia się" za mocno, bo uważa, że najpierw powinien pokazać na co go stać - ale to szczegół
frontkick

Re: Młode Wilki 2019

Post autor: frontkick »

No a ja nie wiem gdzie ty widzisz jakąkolwiek charyzmę u tego gościa, jakieś tam okruchy w "Bije w serce" są ale poza tym ta jego EPka to singiel powyżej razy sześć.
A porównanie lol faktycznie za mocne bo jednak Oxon to wyższa półka chujowizny a Oki jest zwyczajnie przeciętny no ale troche ich łączy to rzemieślnicze podejście, Oxon liczy rymy a Oki zapierdala na łeb na szyję mimo że rzadko kiedy jest to świadomie używany środek wyrazu który ma coś na celu konkretnego. Jak Oki przestanie wczuwać sie w jakieś truskulowe farmazony że czegos mu nie wolno albo nie wypada i zacznie robic muzyke to poslucham chetnie a na razie chuj z nim, nic ciekawego
ODPOWIEDZ