NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 590
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: NBA

Post autor: zlewam »

ehh no i sie ingram wysypal a ciekawy bylem tego sezonu u pels, na playoffy raczej wroci tylko jaki seed beda wtedy mieli
imo najwieksza zagadka tego sezonu a taka seria z clippers/wolves bylaby piekna
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 357
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: NBA

Post autor: Korben Dallas »

Sochan niezły wariacik, nie trafił sześciu trójek, po czym rzucił siódmą, która wpadła i dała zwycięstwo. :lol: Łącznie uciułał 26 pkt i rekordowe 18 zbiórek.

Co ogólnie sądzicie o Jeremim? Te jego wahania formy z meczu na mecz trochę martwią, wiadomo, że to dopiero drugoroczniak, ale czasem tę występy serio tragiczne. Według was zrobił (wyraźny) postęp względem pierwszego sezonu?
Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

dla mnie jakiegoś wielkiego kroku do przodu nie zrobił, ale wciąż jest jeszcze bardzo młody, w maju dopiero kończy 21 lat i już jest otrzaskany w lidze, gdzie wchodzą goście dwa lata starsi od niego, na pewno poprawił wizję gry, lepiej broni, chociaż eksperyment point sochan nie do końca wypalił, ale nikt chyba nie oczekiwał, że będzie przejmował grę (jeśli w ogóle kiedykolwiek będzie takim zawodnikiem, ja go widzę raczej w roli spoiwa teamu, który wszechstronnie robi wszystko jak draymond, ale z upgradem w ofensywie)

wahania formy są absolutnie normalne dla jego wieku, w ogóle nie będzie dziwne jeśli po tym meczu z phoenix (jaka to swoją drogą jest beznadziejna kapela, 1-4 w ryj w pierwszej rundzie playoffs wszystko jedno z kim) w następnym meczu będzie miał dwa punkty i nikt nie zauważy, że w ogóle grał, nawet wemby, który ma kozacki rookie sezon i niektórzy chcą mu dawać już dpoy zanotował występy, gdzie embiid mu wjebał 70, a alperen sengun go zdemolował na 45 punktów, wielkość w tej lidze to właśnie consistency, której nabiorą za 3-4 lata

pytanie czy spurs będzie się chciało czekać na rozwój jeremy'ego i czy on nie wyśrubuje swoich oczekiwań finansowych, przed nim dwa sezony, po których dostanie wielki hajs i będzie można powiedzieć coś więcej czy nadaje się na oparcie dla wemby'ego czy jednak brak mu czegoś pod względem mentalności czy czystych umiejętności, jedno co mogę powiedzieć, że na pewno jest to grajcar na 12+ lat gry w nba, jeśli podziemski faktycznie będzie grał w polskiej reprezentacji to mamy naprawdę zaklepany spoko duecik na lata w kadrze na najważniejsze imprezy

https://postprime.pl/noc-z-nba-sochan-i ... ntenderow/ - tutaj dobra analiza sezonu jeremy'ego
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: NBA

Post autor: Sidd »

YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

pozazdroscil braciakowi pitosu
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 624
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: NBA

Post autor: Konfident »

czemu kurwa oni nie dają ryżemu Hyżemu komentować każdego meczu no ja pierdole tak marnować potencjał
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »

Podziwiam ludzi oglądających NBA na c+


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »



ciekawe czy wyzdrowiał w 100%

jeśli jest zdrowy, to celtics i bucks trafiają w 1 rundzie sixers i heat

całkiem możliwy exit w pierwszej rundzie #1 i #2 :lol:
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: NBA

Post autor: Sidd »

Jeżeli Boston w tym roku nie wykręci mistrza konferencji to będę srogo zawiedziony. Wszystko gra w tej przewietrzonej ekipie jak złoto, chyba że przeciwnicy mieszczą się w Atlancie.
Also, Wembe bliski QD, mecz z Pistons na koniec sezonu - nie muszę dopowiadać czego się spodziewam
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1089
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: NBA

Post autor: Krew »

Krew pisze: 20 mar 2024, 15:29 28 lipca Serbia-USA na igrzyskach, kusi mocno ale bilety podobno po 500 euro, eh kurwa
Pochwale sie koledzy, ze juz zaklepane i lece, oby sie najlepsi nie polamali. Bilety nie takie drogie jednak faktycznie 495 euro, myslalem ze to sie zmienilo. Dobrze ze kobieta to rezerwowala bo ja bym pewnie wymiekl :lol:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2024, 19:10 przez Krew, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3172
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

No to pochwal się ile, bo więcej może chętnych tu będzie:)
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1089
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: NBA

Post autor: Krew »

Lece z weszlo 8k na dwoje, lille, dzien pozniej Paryż i dzien pozniej zawijka, no dlugie te wakacje nie będą ale taki mecz w Europie szybko sie nie powtorzy
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2859
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

:rotfl: :rotfl:
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »



w nowym odcinku podcastu lebrona i reddicka dyskutowali o gortat screen :D
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »

niesamowici są knicks i thibs, mogą mieć siedzący im matchup z orlando w pierwszej rundzie to tryhardują po zwycięstwo z bulls, żeby trafić z drugiego miejsca w pierwszej rundzie na sixers / heat :lol:

@suitup zrobisz typera w tym roku znowu? jak coś to ostatni mecz playinów w nocy z piątku na sobotę a pierwszy mecz PO w sobotę prawdopodobnie o 19
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

fajne pary sie wylosowaly (oprocz cavs - magic)
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

zemsta1camzata pisze: 14 kwie 2024, 21:36 niesamowici są knicks i thibs, mogą mieć siedzący im matchup z orlando w pierwszej rundzie to tryhardują po zwycięstwo z bulls, żeby trafić z drugiego miejsca w pierwszej rundzie na sixers / heat :lol:

@suitup zrobisz typera w tym roku znowu? jak coś to ostatni mecz playinów w nocy z piątku na sobotę a pierwszy mecz PO w sobotę prawdopodobnie o 19
zrobię, dziś przed wieczorem będzie
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

no i co jest? mamy kogos innego szukac?
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »

a po chuj dzisiaj skoro nie są znane wszystkie pary
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
ODPOWIEDZ