Temat o Belmondo

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Co z tematem?

Zostawiamy
95
63%
Usuwamy syf
51
34%
Robimy offtopic
6
4%
 
Liczba głosów: 152

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Temat o Belmondo

Post autor: przedszkolanek »

to ja jeszcze wkleję jak tłumaczyłem w offtopie wczorajszy dzień
przedszkolanek pisze: 08 paź 2019, 1:15 belmondziak ukorzył się na ig czytając napisane przez gsp oświadczenie (okropne swoją drogą) - ale to chyba jeszcze wczoraj było
rafalala robiła live i z niego wynika, że (o ile to prawda):
belmondziak wyruchał ją na hajs xD
belmondziak poznał rafalalę przez Doniza, który poznał ją przez jej koleżankę, też trans, czytały rzekomy sms doniza z kwietnia xD*
belmondziak się zachowywał źle i napastliwie wobec tych dwóch aż musiały go odpędzać paralizatorem xD
oby dwa się chwalą, że mają jeszcze masę kompromatów, ale ich nie opublikują...
teraz, ale może kiedyś tak
w dużym skrócie

no i jeszcze rafalala się żaliła, ża jakby belmondo wyruchał natalie siwiec to by były propsy, a że ją to hejt, bo jest trans, hurr durr tolerancja
* tu można by dodać treść, ale nie chce mi się szukać, a nie chciałbym też uronić ani słowa
+ późniejsze żądanie przeprosin od Belmondziaka w 24h bo inaczej Eleonora
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Temat o Belmondo

Post autor: recklezz »

No i fajnie to moze, po prostu temat się założy nowy ale bez możliwości dodawania postów tylko z jednym postem który będzie ktoś aktualizował: day 1 day 2 co sie odkurwialo dla świętego spokoju i żeby to wsyztsko ładnie w jednym miejscu gralo, bo no idzie się pogubić.
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Temat o Belmondo

Post autor: Addicted »

FLoo pisze: 08 paź 2019, 18:34 Skasujcie cały temat
Dokładnie tak mordo, props i pozdro
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Temat o Belmondo

Post autor: redman23 »

przedszkolanek pisze: 08 paź 2019, 19:27 * tu można by dodać treść, ale nie chce mi się szukać, a nie chciałbym też uronić ani słowa
- Czy uważasz, że gdyby ta sytuacja, która miała miejsce była związana np. z Natalią Siwiec, bądź inną jakąś gwiazdą rozpoznawalną - czy to by miało taki wydźwięk, że Belmondo spotyka się, czy to by było dla jego popularności zupełnie innym rozwiązaniem?
- W innym charakterze odbierane?
- Tak, tak, tak, jeżeli to byłaby kobieta z pochwą.
- Genetyczną. Nie no wiesz co, powiedzmy sobie, dużo transseksualnych kobiet ma pochwę i tak naprawdę myślę, że na tym etapie wiele ludzi nie wie co mam, prawda?
- No też tak uważam.
- A czy ja robię sobie jakieś zabiegi, czy ja się zmieniam - ja o tym nie informuję, nie zapraszam kamer na żaden mój zabieg, ani operację, to jest tak naprawdę zostawiam to dla siebie i grzebanie w moich majtkach na pewno nie jest czymś na co mam ochotę.
- Jednak to się dzieje, tak?
- Często to się dzieje, to prawda. Ja powiem tak, uważam, że na pewno byłoby tak, że gdyby to była przykładowo zdjęcie by zamieściła z wanny u siebie Monika Pietrasińska, Natalia Siwiec, ktokolwiek, inna zwykła dziewczyna znana, to by nie było tematu, to by nie było problemu, byłoby fajne, ale wy... taką dupę, ale super, ale jazda itd. i byłoby wiesz i ja myślę, że to jest problem społeczny, a nie mój, bo ja sobie zamieściłam jakieś zdjęcie. Każdy kto śledzi mojego snapa wie, że najczęściej nie zakrywam twarzy, a tu zakryłam dużą truskawką, więc, więc... (a potem już pierdolenie o komentarzach)
:dunno:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Temat o Belmondo

Post autor: przedszkolanek »

chodziło mi o tekst smsa, ale to też był sztos :lol:
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Temat o Belmondo

Post autor: redman23 »

Hej ciekawi mnie eksperyment jaki ostatnio widziałem w necie hehe a mianowicie chciałbym się położyć przed tobą na plecach a Ty żebyś stanęła mi na twarzy stopami tak że pod palcami miałbyś moje oczy i potem stanęła na nich wciskając się we mnie mocno ciekawe jak oczy zniosłyby nacisk takiej zajefajnej dziewczyny jak Ty

nie każ mi tego włączać już więcej :lol: brak interpunkcji mi bardziej pasuje do ojca, więc nic nie dawałem
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Temat o Belmondo

Post autor: przedszkolanek »

jakie to jest piękne xDDDDDDD
dzięki kolego
frontkick

Re: Temat o Belmondo

Post autor: frontkick »

This is why we can't have nice things
Poczekajcie z tą dyskusją aż cała ta szopka się skończy pls
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Temat o Belmondo

Post autor: SWN »

Co tu sie
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Temat o Belmondo

Post autor: ogkush »

zostawcie temat o belomondo lol co on kogo boli piszmy sobie bez spinki

temat klasyk
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Temat o Belmondo

Post autor: 40 minut easy »

zostawcie jak jest. jest grzecznie i bez wyzwisk. to duża rzecz, historia dla potomnych
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Temat o Belmondo

Post autor: many-s »

redman23 pisze: 08 paź 2019, 20:17
przedszkolanek pisze: 08 paź 2019, 19:27 * tu można by dodać treść, ale nie chce mi się szukać, a nie chciałbym też uronić ani słowa
- Czy uważasz, że gdyby ta sytuacja, która miała miejsce była związana np. z Natalią Siwiec, bądź inną jakąś gwiazdą rozpoznawalną - czy to by miało taki wydźwięk, że Belmondo spotyka się, czy to by było dla jego popularności zupełnie innym rozwiązaniem?
- W innym charakterze odbierane?
- Tak, tak, tak, jeżeli to byłaby kobieta z pochwą.
- Genetyczną. Nie no wiesz co, powiedzmy sobie, dużo transseksualnych kobiet ma pochwę i tak naprawdę myślę, że na tym etapie wiele ludzi nie wie co mam, prawda?
- No też tak uważam.
- A czy ja robię sobie jakieś zabiegi, czy ja się zmieniam - ja o tym nie informuję, nie zapraszam kamer na żaden mój zabieg, ani operację, to jest tak naprawdę zostawiam to dla siebie i grzebanie w moich majtkach na pewno nie jest czymś na co mam ochotę.
- Jednak to się dzieje, tak?
- Często to się dzieje, to prawda. Ja powiem tak, uważam, że na pewno byłoby tak, że gdyby to była przykładowo zdjęcie by zamieściła z wanny u siebie Monika Pietrasińska, Natalia Siwiec, ktokolwiek, inna zwykła dziewczyna znana, to by nie było tematu, to by nie było problemu, byłoby fajne, ale wy... taką dupę, ale super, ale jazda itd. i byłoby wiesz i ja myślę, że to jest problem społeczny, a nie mój, bo ja sobie zamieściłam jakieś zdjęcie. Każdy kto śledzi mojego snapa wie, że najczęściej nie zakrywam twarzy, a tu zakryłam dużą truskawką, więc, więc... (a potem już pierdolenie o komentarzach)
:dunno:
:bowdown:
Dziewczyny z siuśkami vs Siwiec i Pietrasińska. Przecież temat jak najbardziej należy pozostawić w obecnej formie aby mieć dowód na spierdolony światopogląd środowisk LGBT. Rafalala to idealna wizytówka. Jeszcze ten filmik z przytulankami na stronie 120.

Na forum raz na jakiś czas trafia się jakiś kartownik czy inny kuc co chce rapować ale szuka porad. Chociażby dla ostrzeżenia w ruchach tzw. "PL rap for dummies".
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Temat o Belmondo

Post autor: koniec »

jakim dowodem na spierdolony światopogląd środowisk lgbt jest rafalala czy ten temat?
Awatar użytkownika
maly mefedronik
Posty: 174
Rejestracja: 08 paź 2019, 1:03

Re: Temat o Belmondo

Post autor: maly mefedronik »

nie jestem obeznany ze środowiskiem LGBT ale RAfalala jest raczej uznawana za przypałowca za akcje typu oblewanie małej dziewczynki gorąca kawą czy szantażowanie klientów i wrzucaniu do neta ich zdjęcia z wibratorem w dupie itd.

https://www.encyklopedia.edu.pl/wiki/Rafalala chociaż to by przeczyło.
#PRAY4BELMONDO
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Temat o Belmondo

Post autor: koniec »

no rafalala to pojeb ale nie rozumiem skąd nagle temat i on są na coś dowodami, czekam na rozwinięcie myśli przez użytkownika [mention]many-s[/mention]
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Temat o Belmondo

Post autor: phobos »

nie ma dowodów na to, że belmondo wiedział o penisie rafalali i póki co będę się tego trzymał
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
frontkick

Re: Temat o Belmondo

Post autor: frontkick »

nie ma dowodów na to, że belmondo nie wiedział o penisie rafalali i póki co będę się tego trzymał, trzymam kciuki za rozwój postępowego rapu w Polsce
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Temat o Belmondo

Post autor: many-s »

koniec pisze: 10 paź 2019, 17:55 no rafalala to pojeb ale nie rozumiem skąd nagle temat i on są na coś dowodami, czekam na rozwinięcie myśli przez użytkownika [mention]many-s[/mention]
Przecież to powiedziało, że jakby Belmondo był na ruchanku u Siwiec (samica) to szacun. Ale ruchał łaskę z fiutem (samca) i jest skandal. A wg tych transów w XXI wieku to powinno być społecznie akceptowane.
Nie akceptuję tych bzdur, jak chcą to niech się pierdolą jedno drugiego ale bez narzucania oficjalnie na żywo widowni poglądów, że to normalne i każdy Seba powinien czasem poruchać jakiegoś Pawła.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Temat o Belmondo

Post autor: jajca »

jesli seba i pawel maja ochote, to co w tym nienormalnego? xD
proponuje zalozyc "Temat o Temacie o Belmondo"
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Temat o Belmondo

Post autor: ogkush »

zasluzyl sobie xd zlote dziecko slizgu
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
ODPOWIEDZ