Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
CL500
Posty: 933
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: CL500 »

SWN pisze: 22 mar 2024, 13:44 A to nie było bardziej tak, że to ówcześni fani takich raperów (Eldo, O.S.T.R., Fisz) czując się superiorami intelektualnymi ponad tym, tfu, ulicznym rapem i to oni forsowali tę tezę, a ich idole nawet niespecjalnie poruszali ten temat?
Tak było, ten Łona to ma takie teksty inteligentne, ale mnie to wkurwiało, Wini dobrze nawinął, że pan miodek będzie dumny i twoja pani od polaja, nie muszę ci mówić ziomuś, że również twoja stara . Łona, Eldoka czy inny Fisz mogli być legalnie puszczani przy rodzicach przez takie pizdy, które potem wciskały ich najpierw w podręczniki a potem w demotywatory. Za czasów gimbazy każda dupa miała "Granice" na naszej klasie i gadu gadu
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5922
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: mql »

Luxair pisze: 22 mar 2024, 15:42 Dwa Sławy. Boże, odpaliłem sobie niedawno "Sztosów", i straszny krindż
+1
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: phobos »

SWN pisze: 22 mar 2024, 13:44 A to nie było bardziej tak, że to ówcześni fani takich raperów (Eldo, O.S.T.R., Fisz) czując się superiorami intelektualnymi ponad tym, tfu, ulicznym rapem i to oni forsowali tę tezę, a ich idole nawet niespecjalnie poruszali ten temat? Nie kojarzę ani jednej wypowiedzi w której Eldoka przedstawiałby się jako jakiegoś geniusza lirycznego, za to demotywatorów z mordą skrzypka i podpisem Ostatnia Szansa Tego Rapu d-,-b albo innych dziękujemy za to że udowadniają że można nagrywać hip-hop bez przekleństw jak firma jp!!! naoglądałem się za dzieciaka w chuj.
na pewno tak było, ale sam eldoka ustawiał [1] jakieś tierlisty polskich raperów lirycznych, tworzył rękopisy swoich dzieł, więc vibe przeintelektualizowanego ciumcioka wygenerował wokół siebie spore, pezet z kolei mimo prób pisania tekstów czasem "głębszych" raczej ma/miał wizerunek takiego osiedlowego ziomka, który coś tam sobie rozkminia autorefleksyjnie, że się naćpał i teraz żałuje po latach

[1] https://glamrap.pl/eldo-wskazal-raperow ... lirycznym/ no kurwa xddd
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: SWN »

Haha, nie znałem tego, w takim razie cofam to zdanie o pisaniu o samym sobie

Dodano po 2 minutach 47 sekundach:
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: gods bidness »

edenmar pisze: 22 mar 2024, 17:45 Kiedyś w jakimś wywiadzie mówił, że dziwi się kultowi Bybzi wśród jego fanów
:joint:

Zajebisty kult. 30 prawiczków w rondlach z całej Polski, którzy walą sobie nawzajem konia w jednym temacie na forum hip hopowym. Normalnie Kanye West.

Ale tak, też się dziwię, propsy.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: marmolad_k2 »

Chyba nikt jeszcze nie napisał o raperze Sokół?
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: phobos »

bo jak na lata, których dotyczy ten temat nie jest chujowy, ot kolejny rap do puszczenia z telefonu przy piaście mocnym na ławce obok hemp gru klucz
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: oKulTywowany »

marmolad_k2 pisze: 23 mar 2024, 15:30 Chyba nikt jeszcze nie napisał o raperze Sokół?
Ale on zawsze był chujowy :dunno: :dunno:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: marmolad_k2 »

No widzisz, a kiedyś uważałem za dużo lepszego.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: DoubleB »

dużo mniej hujowego chyba
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 836
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: tomek5lg »

Jakieś 8-10 lat temu uwazalem ze najlepsi sa raperzy którzy skladają zajebiste pancze i duzo przeklinają :lol: nasuwa mi sie tutaj eripe i sloń, teraz jeden i drugi mi praktycznie w ogóle nie siada chociaz rip technicznie byl calkiem dobry a sloń i jego ostatnie horrory to ciary zenady
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: SWN »

Bo taki rap w większości jest nagrywany przez małolatów buntowników i jednocześnie imponuje głównie małolatom buntownikom.

Ja mniej więcej na początku ślizgania się też miałem słabość do bitewnych raperów, zjadania MCs jak pacman i usilnego wciskania zaczepek wszędzie gdzie się da (co rzutowało nawet na gówniarskie zwrotki na forumowe projekty, nwm co miałem w bani). Z wiekiem i ja i duża część tych raperów zrozumieliśmy, że legacy i miejsce w rankingach all-time należy się w pierwszej kolejności autorom dobrych, studyjnych albumów wnoszących coś do gatunku, a skaczący sobie do gardła liryczni zabijacy to tylko mniej lub bardziej ciekawy dodatek.

Zresztą co ja pierdole, zdziadziałem już na tyle, że nawet rapowe beefy uważam za coś, coś...nie chcę tutaj używać słowa KRINDŻOWEGO, bo byłoby zdecydowanie za mocne i nie oddawało tego co chcę powiedzieć, ale po prostu będąc trochę starszy niż na śl**gu myślę że całej masy konfliktów dałoby się uniknąć gdyby dwóch typów potrafiło ze sobą rozmawiać, usilne zaczepianie kogo popadnie to absolutnie chujowy sposób na rozbujanie kariery (pozdro raper Solar/Białas), a otwarty diss-track (nie że jakaś jedna linijka zaczepna, tylko cały dedykowany kawałek) na człowieka z drugiego końca kraju za to, że nie podoba ci się jego muzyka i uważasz go za chujowego rapera po latach totalnie nie mieści mi się w bani.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2103
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: d3nt »

Ras

Ci co wyżej wymienili sokoła to chyba grubo pierdolnięci
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3993
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: emcess »

niby dlaczego, dukający narrator bez skillsów z ego wyjebanym w kosmos
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2923
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: LWD »

może ma na myśli, że trzeba być pierdolniętym aby na jakimkolwiek etapie swojego życia móc zostać oczarowanym przez jaszczomba prosto
ODPOWIEDZ