Manga

Kategoria poświęcona książkom, tekstom i dziennikarstwu.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1429
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Manga

Post autor: bronek »

GOda nie zawodzi nigdy i nigdzie. Ostatni czapter taki meh imo ale piekne bylo backstory jewelry i kumy :bowdown: Czekamy na rozwiazanie tego mlynu, czuje ze jeszcze beda dobre momenty w koncowce
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 624
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Manga

Post autor: Konfident »

zgadzam się, peak piece praktycznie co chapter ciary, widze że nie tylko ja siadam co środe-czwartek-piątek jak do telenoweli
Spoiler
ten dzisiejszy double page spread z gorosei :bowdown:
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Manga

Post autor: 8na10 »

a kiedy ogólnie to one piece się skończy?
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Manga

Post autor: Piters »

Znając Ode to jeszcze z 5 lat spokojnie, chociaż ostatnio trochę posunął fabułe bardziej niz sie spodziewałem

Oczywiście Egghead to pierdolony sztos, piekna to jest manga
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 590
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Manga

Post autor: zlewam »

kupilem ostatnio ereadera i zaczynam czytac mangi to podbije

blame! - dla wszystkich przekladajacych atmosfere ponad fabule. piekny swiat przedstawiony - od ogromnych pustych przestrzeni, do ciasnych i ciemnych korytarzy. oryginalna kreska. bardzo malo dialogow, jeden obraz warty jest wiecej niz tysiac slow. ciezko tylko rozysowac sobie historie na osi czasu, bo czasmi pomiedzy jedna, a druga storna mija kilka lat bez zadnego wyjasnienia. dla ludzi lubujacych sie w takich rzeczach polecam, bo klimat nie do podjebania.

eden - balem sie troche ze taka historia moze przycmic postaci, ale to wlasnie one sa najmnocniejszym punktem mangi. mam wrazenie ze sama historia w pewnym momencie stala sie zbyt duza dla samego autora. i znowu najbardziej denerwowaly time skipy, przez ktore czasami ciezko sie polapac kto jest kim i o co w ogole chodzi + koncowka troche rushed

i chetnie przyjme jakies cyberpunkowe rekomendacje nie majace animowanych adaptacji:)
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 624
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Manga

Post autor: Konfident »

@zlewam dzięki za ten Eden, czytam sobie jestem na 30 chapterze i sztos
aż w szoku jestem że tak mało popularne to jest
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1429
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Manga

Post autor: bronek »

Jezeli mowimy o tym tytule: link do mangadex to mnie nie porwalo :/ Ale przypomnialo mi o takiej jednej malo znanej ktora czytalem i ktora byla bardzo fajna: Psyren, chyba odswieze sobie niedlugo, musze jakos zapelnic luke po tym jak skonczylo sie The Fable: The Second Contract
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
ODPOWIEDZ