Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Tede

Post autor: 2rzyn »

wywiad z pytą.pl zniknął z jutuba chyba :dunno:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Tede

Post autor: Czak »

Zdziwiłem się, że taki wywiad w ogóle był, w gimnazjum trochę ich oglądałem a tego w ogóle nie kojarzę
https://m.joemonster.org/filmy/27020/Pyta_pyta_Tedego
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Tede

Post autor: 2rzyn »

aj kurde juz myslalem ze znalazles

krótki wywiad to był, pytali o czipy (mówiąc cipy) w dowodach czy coś takiego, chyba tez o zabieranie babci dowodu
najlepsza była reakcja tedego jak ci się przedstawiają a ten zagląda na kostkę mikrofonu i mówi że karygodna nazwa xD
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Teraz Teddy prowadzi telewizję śniadaniową u Stanowskiego. Dziś obejrzałem kawałem z Maciejem Wargę i niestety jak zawsze, to co mówi Teddy, jego anegdoty z życią są najważniejsze, on lubi mówić, a nie słuchać, więc Warga lekko przyćmiony, a szkoda. Poza tym prowadzi też z jakąś celebrytką i w pierwszy ich występ były telefony i robili dobrą minę do złej gry, ale słabo hejt znosili, którego prawie nie było. Może parę telefonów z pytaniem DTKJ.

emdeer
Posty: 298
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:14

Re: Tede

Post autor: emdeer »

Prez pisze: 02 lut 2024, 15:11 wczoraj przed snem mi się przypomniał ten zajebisty wałek

Sterty gazet, za głowę łapie się każdym razem
To reakcja na rozwój wydarzeń
Ogólnie TDF na tego typu składakach kładł zajebiste tracki ("Ile Mozna", "Kombosy", "Świat zwariował w 23 lata", "Jeszcze raz ziom" ( :bowdown: ))
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Tede

Post autor: marmolad_k2 »

gods bidness pisze: 08 lut 2024, 11:56 Teraz Teddy prowadzi telewizję śniadaniową u Stanowskiego. Dziś obejrzałem kawałem z Maciejem Wargę i niestety jak zawsze, to co mówi Teddy, jego anegdoty z życią są najważniejsze, on lubi mówić, a nie słuchać, więc Warga lekko przyćmiony, a szkoda. Poza tym prowadzi też z jakąś celebrytką i w pierwszy ich występ były telefony i robili dobrą minę do złej gry, ale słabo hejt znosili, którego prawie nie było. Może parę telefonów z pytaniem DTKJ.

Lena to się chyba aż trzęsła ze strachu zadając to pytanie.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Tede

Post autor: Willxc »

ciekawe ile te występy u stana dadzą tedemu, patrząc na komentarze ludzie są pozytywnie zaskoczeni jaculą
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Tede

Post autor: marmolad_k2 »

Borek powinien Rycha zaprosić do KS.
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Tede

Post autor: DoubleB »

tede powinien go zaprosić do kz
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Tede

Post autor: marmolad_k2 »

Na taki program to bym już o 5 wstał :bowdown:
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
Willxc pisze: 08 lut 2024, 13:51 ciekawe ile te występy u stana dadzą tedemu, patrząc na komentarze ludzie są pozytywnie zaskoczeni jaculą
Pewnie jakieś 100 koła miesięcznie. Siadło mu z tym PiSem, to trzeba doić krowę póki nie zdechnie. Stanowski, Tedenowela, teraz widziałem jakiś kontrakt z bukmacherem wpadł, współprace z famemma i jutubowy biznes hula.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Tede

Post autor: eddy_wata »

Za duzo
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Ee tam. Każdy raper wie, że prawdziwa hustlerka jest w internecie. A Tede był zawsze bardziej popularny niż jego muzyka. Np. był najpopularniejszym raperem na Instagramie przez lata mimo, że jego muzyki nikt nie sprawdzał. To teraz wygląda jak ten okres grania w serialach, tvnach turbo 2.0.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Tede

Post autor: eddy_wata »

Jakby on takie pensje w ogole wachal kiedykolwiek to by nie mieszkal dalej w mieszkaniu od starych na kabatach
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Ale on ma takie zarobki od miesiąca xD dodatkowo on zbiera na dom parterowy z polską flagą w stylu amerykańskim. TERAZ jeszcze pójdzie we współprace Instagramowe hajs się będzie zgadzał. A to mieszkanie to nie wiem czy to samo, bo tamto od starych było po babci chyba, a wątpię żeby ona mieszkała na Kabatach ale chuj wie i chuj z tym w sumie. Jeszcze ma drugi lokal gdzie jest studio wielkie joł. Nie wiem gdzie to jest ale pewnie więcej warte niż to mieszkanie. Do boxdela mu daleko ale biedny nie jest. A teraz zbiera propsy od 40letnich Magd i nastoletnich Oskarków, mimo że nikt go nie słucha.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede

Post autor: jajca »

po babci to chyba bylo to na sluzewiu, gdzie sie wyprowadzil ze srodmiescia, a na kabatach dostal nowke mieszkanie jako prezencik od resortowych rodzicow
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Tede

Post autor: sztyc »

niejedno mieszkanie poszło do nosa
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5425
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Tede

Post autor: clockers »

on na fury przepierdolił dużo szmalu też zapewne.

swoją drogą, to podkreślanie na każdym kroku przez niektórych tutaj, że Tede jest resortowym dzieckiem i bananowcem podczas gdy chłop od dawna otwarcie o tym mówił i czerpał z tego garściami (bo w sumie co w tym złego, każdy by tak robił) to jednak już :bag:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Tede

Post autor: eddy_wata »

No wlasnie nawet Chada pani Granieckiej nie cisnal wiec mysle, ze Jacek nie byl bananem przynajmniej w moim rozumieniu tego slowa
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Tede

Post autor: DoubleB »

był bananem, ale czy to wyklucza bycie dobrym ziomkiem?
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
ODPOWIEDZ