Mezo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Mezo

Post autor: MalkoNTENT »

Ale disco polowy teledysk :roll:
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Mezo

Post autor: kshaq »

SWN pisze: 26 kwie 2019, 15:27 Proszę dla zainteresowanych: https://www.instagram.com/blon.dieee/?hl=pl
Takich adminów nam potrzeba :bowdown:
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Mezo

Post autor: #23 »

nie jest szarą myszką, więc nie dla ślizgawkera
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Mezo

Post autor: YKCUL »

raperzy pomylili ghetto z gatta
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Mezo

Post autor: svnchez »

Jebany nawet nawiązanie do Mbappe zmieścił
Mezo miał potencjał na dobrego rapera, ale jakkolwiek to zabrzmi to wyprzedził scenę nurtem, w który odbił i to mu nie wyszło na dobre, co do Donia to w sumie kilka dni temu zastanawiałem się co on robi w ogóle, bo o Mezie to coś tam było słychać
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Mezo

Post autor: jabolsdz »

czytałem z nim ostatnio jakiś wywiad, chyba na weszło, generalnie nie głupio gadał. w zasadzie chyba trzeba powiedzieć, że wypłynął za szybko, bo np: w dzisiejszym rapie jego piosenki w ogóle nie byłyby przypałowe i gawiedź by się jarała tak samo jak Żabsonem.

pamiętam że jego początki były naprawdę spoko, trueschoolowa zajawka, fajnie poskładane rymy, potem wiadomo, sodówka odjebała i poszedł w stronę, której ja np: nie mogłem zaakceptować, ale na pewno hejting był niewspółmierny do jego formy w tamtych latach, no i beef z Mesem kozak, plus rspkt, że też się poszarpał z Mesiwem.
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Mezo

Post autor: ricky »

ogólnie Mezo nigdy nie był złym raperem, ale po prostu nagrywał gówno. skillsów mu nie odmawiałem, składał bardzo fajnie. szkoda typa no, jeden z największych zmarnowanych potencjałów imo
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Mezo

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=doxv2tMsw1o

DZIEŃ DOBRY DOBRANOC - Doniu x Mezo [2019]
3rzypo3rzy
Posty: 129
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:19

Re: Mezo

Post autor: 3rzypo3rzy »

Nie wiem, czy Mezo i Doniu wydają wspólnie płytę, że już ich drugi track wleciał wspólny, ale niestety znowu ten bit jest mdławy :roll:
Dałby Doniu taki podkład https://www.youtube.com/watch?v=g8PLk9JrRB0 to może i by to zabrzmiało.
Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: Mezo

Post autor: Kutendo95 »

W końcu coś o rapie
MalinowyJogurt

Re: Mezo

Post autor: MalinowyJogurt »

Mezokracja była fajna nie mówcie, że nie. No i ten autodiss u Owala w "Pełen Pokus" to piękna zwrotka.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Mezo

Post autor: przedszkolanek »

mezo u flinta :bowdown: :bowdown:
Mezo: "Córka puszcza mi Bedoesa, bo wszyscy go słuchają u niej w klasie" (Najgorsze Pytania)
Spoiler
jasnejasne
Posty: 78
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:03

Re: Mezo

Post autor: jasnejasne »

"Wyjście z bloków" z 2k5 to był, wyrzucając z tracklisty kilka ewidentnie przypałowych numerów, kozacko wyprodukowany i sprawnie nawinięty album, serio (biorąc na poprawkę jakie to były czasy).

Mezo sam zrobił sobie krzywdę, gdyby po 2005 nie obraził się na rap, nie odbił w jakieś dziwne towarzystwa z których nie ma powrotu i granie do kotleta na imprezach firmowych, po kilku latach posuchy i konsekwentnego rozwoju mógłby wrócić na pełnej kurwie jako prekursor pop-rapu, kosząc dobre pieniądze na drugim boomie.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Mezo

Post autor: LWD »

jasnejasne pisze: 09 lis 2019, 12:09 Mezo sam zrobił sobie krzywdę, gdyby po 2005 nie obraził się na rap, nie odbił w jakieś dziwne towarzystwa z których nie ma powrotu i granie do kotleta na imprezach firmowych, po kilku latach posuchy i konsekwentnego rozwoju mógłby wrócić na pełnej kurwie jako prekursor pop-rapu, kosząc dobre pieniądze na drugim boomie.
w jakim sensie krzywdę? brak pieniędzy czy brak akceptacji lekko patologicznego środowiska? bo na to pierwsze chyba wciąż nie ma co narzekać, od tych 15 lat regularnie gra koncerty po jakichś imprezach gminnych za dość przyzwoite pieniądze. bez tego drugiego raczej łatwo się obejść.
przywolenie na taki pop-rap i inne eksperymenty dopiero pojawiło się mniej więcej po gangu albanii, wobec czego wątpię by już 30-kilkuletni mezo w tym czasie mógł się jakoś przebić. w każdym razie myślę, że gdyby mezo został przy stylistyce kolegów po fachu i wówczas nie osiągnąłby tego komercyjnego sukcesu, to znacznie gorzej finansowo (w dłuższej perspektywie) by na tym wyszedł niż w realnej wersji wydarzeń. Chłop nie ma charyzmy/głosu/"tego czegoś" ostrego, sokoła czy pezeta, aby utrzymywać przy sobie na dłużej wierną bazę odbiorców, a to jednak jest kluczowe w tym jak działają w Polsce "prawdziwi" raperzy.
jasnejasne
Posty: 78
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:03

Re: Mezo

Post autor: jasnejasne »

W sumie to złożony temat, wydaje mi się, że trochę osób pamiętało jak rozpykał Numera i nawiązał walkę z Mesem i przed odbiciem od rapu miał mimo wszystko jakieś (tam) poparcie w środowisku. Kurczące się, dalekie od masowej skali, ale dające szansę na bilet powrotny. Po prostu tej TVP-owej, festynowej komercji z Marylami Rodowiczami i Mieczami Szcześniakami w tle nie da się sprzedać, to już stygmatyzuje cię jako wieśniaka na całe życie, nie da się tego opakować w "muzyczny żart" jak to zrobił Gang Albanii. Wydaje mi się, że gdyby miał czystą kartkę, jakaś dobrze przekminiona, odpowiednio skomponowana, nie-obciachowa pop-rapowa płyta z Tabbem w okolicach 2011-12 mogłaby załapać.
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 309
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: Mezo

Post autor: kebab »

Mezo jest dużo lepszy i dużo bardziej rapowy niż stękające kurwy jak Żabson czy inne pizdy, którymi jarają się tylko niedojebańcy oraz Mateusz Natali.
ZAKAZ
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Mezo

Post autor: KolektywneOswiecenie »

jasnejasne pisze: 29 lis 2019, 9:32 W sumie to złożony temat, wydaje mi się, że trochę osób pamiętało jak rozpykał Numera i nawiązał walkę z Mesem i przed odbiciem od rapu miał mimo wszystko jakieś (tam) poparcie w środowisku. Kurczące się, dalekie od masowej skali, ale dające szansę na bilet powrotny. Po prostu tej TVP-owej, festynowej komercji z Marylami Rodowiczami i Mieczami Szcześniakami w tle nie da się sprzedać, to już stygmatyzuje cię jako wieśniaka na całe życie, nie da się tego opakować w "muzyczny żart" jak to zrobił Gang Albanii. Wydaje mi się, że gdyby miał czystą kartkę, jakaś dobrze przekminiona, odpowiednio skomponowana, nie-obciachowa pop-rapowa płyta z Tabbem w okolicach 2011-12 mogłaby załapać.
Tyle, że ta łatka "wieśniaka" jest warta tyle, co opinia sąsiadki, która widząc pijanego młodzieńca spod trójki, przypina mu metkę zepsutego dzieciaka. O ile na etapie dorastania, szkoły, rówieśników, jako taka akceptacja jest dla nas ważna, to już później, w dorosłym życiu, raczej nie powinniśmy się przejmować opinią innych, szczególnie fanów rapu, oni nie żyją jego życiem. Gość ma żonę, dziecko, robi sobie muzyczkę, ma z tego pieniądze, realizuje swoje pasje, jak dla mnie to bardzo fajna droga.
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Mezo

Post autor: con shonery »

Dziś o 22 Mezo będzie gościem Małgorzaty Domagalik w programie/wywiadzie na żywo "Niech gadają" na Kanale Sportowym, jakby co telefony też tam są jak w hejtparkach
edenmar
Posty: 1199
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mezo

Post autor: edenmar »

Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Mezo

Post autor: oKulTywowany »

Mezo przepraszam za polskich raperów i pseudo raperzyny
This page is no longer available.
ODPOWIEDZ