League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

no jak wjedziesz z jakims kys czy cos to perm tak od buta
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

kshaq pisze: 13 wrz 2019, 15:40 Nk mi powie, co się robi w dżungli, bo zobaczyłem niby jakieś routy itp, a i tak jestem jak dziecko we mgle po iluś latach grania na liniach
powiedz kim grasz to ci wszystko powiem po kolei co i jak, gram tylko jungle, już nawet last hittować nie potrafię

Generalna zasada teraz jest taka, ze jak grasz talisman junglerem to robisz full reside clear

red > golemy > wraithy, to super route, bo masz lvl 3 po 3 campach, możesz się zastanowić, czy chcesz zgankować mida, wrócić do bazy kupić maczetkę, czy lecieć dalej po prostu. Kha, Kayn, Gragas etc.

machete junglerzy to już troche gorzej, bo nie dasz rady tego zrobić, więc trzeba kombinować.

red > wilki > blue > gromp zazwyczaj tak to leci i możesz gankować, contestować craba, czy tam invadować

red > golemy > blue to najszybszy lvl 3, jak grasz kimś typu Elise, albo Xin to robisz tak i lecisz po blue od razu na reda przeciwnika, chyba że tam zaczynał to wtedy gankujesz. to jest fajne, bo mało kto sie spodziewa wizyty tak szybko na redzie i łatwo first blood wyrwać

Jest też kilku junglerów, jak J4, co robią buff to buff to gank, albo w ogóle mogą forsować od razu po redzie, jak Twitch albo też J4

Później jest już trochę trudniej, bo dżungla jest bardzo zależna od linii, jak twoje mają priority (znaczy, że miniony pushują w stronę przeciwnika i twój laner może zejść, żeby ci pomóc na rzece) to lecisz contestować craba i możesz zazwyczaj forsować bardzo mocno, bo to też łatwy moment, żeby wygrać gierkę. Jak zabijesz junglera na crabie i możesz zrobić 2 craby to w sumie powinieneś móc z tego wygrać gierkę, bo ziomek będzie w pizdę z levelem i możesz mu wchodzić do jungli i sobie tyrać. Znaczy no jak grasz takimi junglerami, którzy mogą to robić, ja gram sobie Kha'Zixem i Eliską, więc jak tak wyjdzie to nie wychodzę w sumie z jungli przeciwnika.

Przewaga w jungli to w ogóle przesadzona teraz rzecz i wygrywa gierki bardzo mocno, bo możesz robić sobie wszystko, a przeciwny jungler i tak nie może gankować, bo musi próbować czyścić swój las, żeby nadążać z expem

Chciałem też tylko dodać, że Jax to teraz jest kurwa mocno przesadzony i jak ktoś chce freeelo to lepszej okazji nie będzie
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: League of Legends

Post autor: kshaq »

[mention]Jiigsi[/mention] wczoraj pierwszy raz dżunglę zagrałem i Evelynn picknąłem, bo chyba innych champów nadających się po prostu nie kupowałem :dunno:
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Ehh, no to ja jej nie cierpię, bo to zupełnie nie mój playstyle, z Evelynka jest tak, że ona nie jest w sumie championem do 6 levela, więc musisz siedzieć w tej jungli i farmić. Robisz tak jak mówiłem z talizmanem. Red start > golemy, używasz smite i potek > raptors, i tutaj możesz pokusić się o ganka na midzie jeśli widzisz okazję, jak nie to zwijasz mandziur i do bazy. Pamiętaj, żeby te wszystkie campy kite'ować (biegaj sobie dookoła i używaj Q i skilla/aa co jakiś czas), bo bez tego nie będziesz miał hapsów na cokolwiek. Kupujesz maczetę, robisz full blueside clear, jak jest crab to możesz go wziąć, ale nie ryzykuj generalnie, bo przegrywasz 1v1 na wszystko. Jak zrobisz blue to zwarduj po prostu rzekę, jak widzisz, że jungler tam jest to leć szybko na drugą stronę i weź tamtego.

Jak już weźmiesz to zostaw warda w jungli przeciwnika, albo obok raptorów, albo w krzaku obok blue. To ważne, bo od tej pory powinieneś się starać przebywać po stronie przeciwnej do enemy junglera, znowu, dlatego że przegrywasz większość matchupów. Próbuj gankować, jak zobaczysz, że ktoś jest overextended, ale jak ci się nie uda to się nie przejmuj, bo Evelynka jest championem od 6 poziomu dopiero. Jak już go dofarmisz, to abusujesz swoją niewidzialność, robisz lane ganki (znaczy wchodzisz od strony wieży), albo normalnie jeśli masz pewność, że nie mają tam control warda.

No i tak biegasz od linii do linii i swoją czyścisz przy okazji, jak już wejdziesz do swojej jungli to pamiętaj, żeby cały side naraz czyścić, żeby później respawnowały się wszystkie campy w tym samym czasie. Grasz asasynem z niewidzialnością, także bardzo łatwo możesz wyłapywać ludzi w midgamie, którzy są w trakcie rotacji, żeby to robić, musisz dużo wardować jungle przeciwnika i obserwować minimapę dokładnie. Evelynka ma generalnie niesamowity burst, jeśli dostanie trochę fragów, także pamiętaj, że nie zawsze musisz charma używać, czasem lepiej po prostu pod squishy gościa podejść i robisz e>qqqqq>r i i po człowieku. Z takich tipów ogólnie może, to staraj się nie aktywować charma swoim Q, chyba że jesteś na 100% pewny, że trafisz, czasem wystarczy właśnie, że użyjesz go, a gościu panikują i próbują dogdować, więc ty możesz bardzo łatwo po prostu podejść i użyć E.

No i w sumie tyle, nie gram za bardzo nią, bo mi się nie podoba ten delay na charmie, ale co kto lubi, na pewno jeden z silniejszych junglerów na tym patchu, szczególnie w niższych rangach, bo nikt tam nawet nie słyszał w control wardach. Jak chcesz coś konkretnego wiedzieć to pisz, bo ciężko się rzuca takie ogólniki, każda gra jest inna, a Evelynka ma dużo możliwości, żeby robić jakieś dziwne flanki i zaskakiwać przeciwnika.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: League of Legends

Post autor: kshaq »

Ja pierdole miałem się uczyć an egzamin, a zaraz chyba pójdę se meczyk zagrać i popróbować tych taktiksuw
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Poogladaj sobie Jankosa albo jakichś one tricków na yt/twitchu i popatrz co robią, to też spoko opcja i łatwiej ogarnąć jak to trzeba robić. Po egzaminie może hehe

last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: League of Legends

Post autor: kshaq »

Dzisiaj i tak już się nie uczę, to wyjebane, gram :dunno: Ale kurwa, chujowo w chuj mi idzie w tej dżungli, a jak mnie wrzuci na supporta to Leoną zamiatam jak leci. Może jednak przebranżowienie to zły pomysł :/
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

Może zamiast eve zagraj seju xd

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: League of Legends

Post autor: dwupak »

Dawaj jax do jungli i helikopter kurwa wziuuuuu
Jaxa coachuje 50% taniej bo to sama przyjemność patrzeć jak młodzi adepci tej postaci powstają

Uzbieraj sobie na hecarima bo ciężko znaleźć łatwiejszą postać, a dosyć przyjemna. Chociaż może po prostu dżungla nie jest dla ciebie. Ja kiedyś chciałem zostać ad carry, ale mnie platyny jebały. Czasami trzeba zostawić marzenia.
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: League of Legends

Post autor: kshaq »

Wziąłem do dżungli Olafa i zajebałem 6:0 od początku :dunno:
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: League of Legends

Post autor: Ablazir »

checix69 pisze: 13 wrz 2019, 15:21 moja zyciowka to platyna 4 na euw jeszcze przed tymi wszystkimi zmianami rankedowymi(nie wiem jak to teraz wyglada) ale wtedy nawet sporo(chociaz nie 10h dziennie) grindowalem teraz pogram dla funu czasem jakiegos aramka wieczorem, nie mam juz czasu i nerwow na wbijanie rangi.
u mnie to samo (pozdro [mention]Malloy[/mention] ), tylko, że to platyna 5 była
Obrazek
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: League of Legends

Post autor: 2rzyn »

jakim trzeba być przegrańcem żeby grać w mmo
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: League of Legends

Post autor: dwupak »

2rzyn huju oddaj mi starego nunu
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: League of Legends

Post autor: mlodyperkez »

2rzyn pisze: 14 wrz 2019, 2:31 jakim trzeba być przegrańcem żeby grać w mmo
to nie mmo mordo ale tak to wszystko sie zgadza
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

jeszcze tego tu brakowalo xdddd
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: League of Legends

Post autor: kshaq »

2rzyn pisze: 14 wrz 2019, 2:31 jakim trzeba być przegrańcem żeby grać w mmo
Jakim trzeba być debilem, żeby się wypowiadać na tematy, o których chuja się wie i tym samym non stop się ośmieszać :dunno:
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: League of Legends

Post autor: 2rzyn »

Tobą :dunno:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: League of Legends

Post autor: kshaq »

No no, aż mi się gimnazjum przypomniało, brawo 2man
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

[mention]SWN[/mention] czy istniałaby możliwość zmiany nicku użytkownikowi 2rzyn na 2Head ?
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

+1, pełna zgoda
ODPOWIEDZ