Pezet - Muzyka Współczesna (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mopek »

coś mi się czuje że pezetu będzie chciał zrobić z tej płyty wojtka sokoła tj. zaprosi po jednym raperze z każdego środowiska hip hopowego i będzie się miał za ojca chrzestnego rapu
Spoiler
co jeśli jest prawdą tylko zwiększa szanse na Kizo xD
Awatar użytkownika
skała
Posty: 205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: skała »

Nie no faktycznie u Sokoła było tylu rapowych gości że gospodarza ciężko było usłyszeć
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Oby nie poszedł tak do końca w ślady Sokoła. U Sokoła singiel był w sumie dobry, ale płyta w całości jakoś nie powaliła tak na 100%
Nie była zła, ale balon był napompowany i pękł zostawiając niedosyt.
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: vivid »

Prawdopodobnie to nie posse cut tylko 2 wersje tego samego kawałka, na 1 paluch,kękę,sokół i mes (A), na 2 reszta(B)
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Takie rozwiązanie wywołuje skojarzenia z Puszer Remix xD
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

No i to jest bardzo chujowe rozwiązanie :lol:

Skąd w ogóle takie info?
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Muzyka Współczesna Film Dokumentalny Trailer II

bsergio
Posty: 413
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: bsergio »

W sensie, że puszcza płytę po 7 latach, a 1/3 numerów jest pisana na kolanie tydzień przed oddaniem do tłoczni?

Lekko się obawiam :(
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: enjoy1g »

Przecież od początku to tak wygląda, Pezet wyczuł ze jest popyt na jego album i napisał go w tydzień. W drugim singlu jest follow-up do plyty Kaliego która wyszła dwa miesiące przed premiera singla Pawła..

Jak słyszę Pezeta wczutego w tą gadke z Piernikowskim (jego wzrok wyraża więcej niż tysiąć słów) mówiącego o tym ze śpi 1/2h czuję się zażenowany. Widzę, ze się chyba niczego nie nauczył po sytuacji z Radiem Pezet. Jak narazie ta płyta jest super produktem, szkoda, że muzyka się nie broni.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Mnie na przykład zastanawia, że on mimo wszystko nie kręci już takich wyświetleń. Kibicuję bo single były do tej pory nie takie złe. Ciekawi mnie co się stanie jeżeli Pezet się przejedzie z lekka na tej płycie. Zaszyje się i obrazi na świat, czy ogarnie, że trzeba trochę poważniej podchodzić do muzyki od tej strony organizacyjnej, bo jeśli faktycznie ta płyta powstawała tak na prędce no to duży minus, bo to pachnie skokiem na hajs. W ogóle kurde mógłby się w końcu ogarnąć, po co tak smęcić całe życie i puszczać płyty co 7 lat :D
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Auer będzie w audycji radiowej mówił ze pezet podbił z tekstem „słuchaj auer muszę z tobą zrobić szybko płytę bo nie mam pieniędzy ja życie” i potem będzie się nazywała Pezet - Muzyka współczesna produkcja Auer. Tak będzie
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Groszek »

I w sumie nie miałbym z tym problemu czy ja napisał w tydzień czy mu się pega nie zgadzała oby tylko nie pierdolil rzeczy jak przy radio pezet że to jest fresh bo dubbbbstep od sidn3ya
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

enjoy1g pisze: 11 wrz 2019, 9:40 Jak słyszę Pezeta wczutego w tą gadke z Piernikowskim (jego wzrok wyraża więcej niż tysiąć słów) mówiącego o tym ze śpi 1/2h czuję się zażenowany.
:dunno:
czemu czujesz się zażenowany wytłumacz proszę
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

dla mnie 1 ostrzegawczym znakiem ze to moze byc produkt aka skok na hajs byl fakt ze w teledysku do Intra byla krypto reklama perfum, no kurwa ja rozumiem ze Pawel od dluzszego czasu reprezentuje muzyke reklamowa ale jak wracasz po 7 latach z plyta to liczylem na liryczno-bitowy rozpierdol a nie gosc wpierdala chamsko reklamy gdzie sie da bo odrazu masz wrazenie ze robi to glownie dla pengi. duza ilosc gosci na pre tez jest dla mnie srednia, bo wyglada jakby chcial wycisnac jak najwiecej z preorderow. boje sie ze ta plyta to bedzie flop fhuj. a co do pytania [mention]mario995[/mention] to mysle ze jak mu ta plyta nie pyknie tak jakby chcial to bedzie juz jego ostatni krazek a Pawel zostanie przy nagrywaniu 2 kawalkow reklamowych na rok.
Johnny

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Johnny »

2 single (całkiem dobre) i już wiadomo ze muzycznie się nie broni, przed premierą :lol:
Następny - jak kolesie latają na klipach w bluzach z wyjebanymi ponad normę logo, to spoko, jak na chwile widać kosmetyk - uuu sprzedał się, co za kotleś.
Pokończycie licea, pójdziecie do pracy, to zrozumiecie ile jest wart pieniądz.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

dobra gosciu co chwile jakas legenda wypuszcza plyte (ostr/kali/sokol PIERWSZA PO 20 LATACH KARIERY) i nikt nie wpada jakos na pomysl zeby wjebac do teledysku perfumy z rossmana za 20 ziko wiec mi nie pierdol.
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: enjoy1g »

[mention]clockers[/mention] niestety pamietam jaka ciapą byl Pezet jeszcze dwa lata temu gdy był obrażony na świat bo nie zarobił na rapie w tamtych czasach tyle ile by chcial. Pamietam filmiki Orange z czasow radia Pezet i też miala to być wielka plyta a współpraca Z Sidneyem wygladala na profesjonalna - wszyscy wiemy jak bylo pozniej. A czuje żenadę gdy slysze takie górnolotne teksty od typa ktory od kilku sezonów jest raperem jedynie reklamowym i jeszcze przed chwila gdy go nie zmotywowałaś plikiem pieniedzy byl bezpłodny. Oczywiscie, mam nadzieje ze plyta bedzie chociaz dobra.

@johnny napisalem tam ,,Jak narazie” obdywa single sa moim zdaniem co najwyzej srednie (abstrahując od tego ze pierwszy singiel brzmi jak druga czesc ,,co jest ze mna nie tak”)i nie wrocilem do nich ani razu - w międzyczasie ,,droga” ktora wypuścił calkiem niedawno regularnie gosci na moich głośnikach.

PS. Niedowierzam jak slabe wyświetlenia maja te single, nie sa hitowe no ale to jednak Pezet.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Dokłądnie, kolega [mention]checix69[/mention] trochę racji ma. Mi osobiście nie przeszkadza lokowanie produktu w klipie, ale jak jest tego za dużo no i powiedzmy marne marki to to wkurza bo widać ostrą komerchę i to jest już jest słabe ( ten początek klipu do Nie zobaczysz łez to jedna z najsłabszych możliwych reklam w klipie jakie widziałem ). Niech promuje co chce, ale nie musi tego robić, aż tak nachalnie w każdym możliwym klipie :D
Tym bardziej, że fakt co innego lokować whisky ( Elo Sokół :D ) a co innego perfumki z Biedry, Najgorsze to jest i tak pisanie tekstu czysto na zamówienie, a to się Pawłowi też zdarzało xd ( Chmura i usług chmurowe Microsoft xdd )
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

No ale co złego w pisaniu tekstów na zamówienie? I co złego w tym lokowaniu produktów? Przecież Pezet nigdy się nie krył że robi to tylko dla hajsu

Chuj w to czy Pezet robi płytę bo ma niedobór gotówki czy dlatego że wywęszył okazję czy dlatego że ma w sobie jakąś wewnątrzną potrzebę zrobienia płyty, szczerze mam to głęboko w poważaniu. Kawałek Kartel dla Netflixa był kozacki, większość tych reklamówek które nagrywał były na naprawdę wysokim poziomie, przecież takie Nie Muszę Wracać też był świetnym kawałkiem a Piroman dla EB to ostatnio chyba jego największy hit. Wiadomo że pewne rzeczy byłyby przesadą ale moim zdaniem Pezet nigdy nie miał okazji przeciągnąć struny z jakimikolwiek product placementowymi rzeczami bo nie nagrywa BLIK BLIK PRZELEW W MIG

Wydoroślijcie i zrozumcie że te pobudki dla których ktoś robi muzykę to jest rzecz conajwyżej drugoplanowa skoro nigdy się nie woził z tym że robi dla czegoś więcej niż kasy :dunno:

Pomijam to jak się ta płyta zapowiada, co Pezet o niej sądzi, ile te teksty pisał - nie ma dla mnie to najmniejszego wpływu na odbiór finalnego produktu. Jeśli kawałek jest słaby to nie zastanawiam się czy tekst pisał na dwa dni przed premierą czy od roku, słaby singiel to słaby singiel, dobry utwór sam się będzie bronił.

Przeczuwam że ta płyta będzie flopem finansowym dla Pezeta i pewnie się wkurwi, odbiór Radia Pezet też go mocno zniechęcił do dalszego nagrywania albumów więc kolejna słabo odebrana płyta pewnie to tylko spotęguje ale liczę że wtedy się ogarnie że stać go na więcej i nagra coś porządnego bo go na to stać i ma taki warsztat żeby nagrać serio dobry album.

Porównywanie w ogóle Pezeta do Kaliego czy Ostrego to też niezły odlot, oni płyty wydają hurtowo cały czas i mają swoje zreszone stada fanów które nie patrzą na nic innego niż kto jest autorem płyty. Dinozaur nie jest równy dinozaurowi, z Sokołem już trafniej ale on ma wokół siebie potężną markę i płyta mimo że miała być hitem, miała być huczną premierą to tak naprawdę teraz chyba nikt o niej nie pamięta, solidny materiał i tyle. Nowy Pezet pewnie będzie miał taki sam los tylko z dużo mniejszymi cyframi wokół siebie.

Z Sokołem jeszcze jest ta sprawa że odnoszę wrażenie że środowisko boi się powiedzieć coś złego o tej płycie przez to jak napomopowany był balonik ale to dyskusja do tematu o płycie Sokoła.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Suseł »

mario995 pisze: 11 wrz 2019, 17:39 Najgorsze to jest i tak pisanie tekstu czysto na zamówienie, a to się Pawłowi też zdarzało xd ( Chmura i usług chmurowe Microsoft xdd )
No i co w tym jest najgorszego? Gdy pierwszy raz słuchałem "Chmury", nie wiedziałem, że to reklama. Myślałem, że tytułowa chmura to po prostu jakaś abstrakcyjna przestrzeń, wspomnienia, wyobraźnia, stan po upaleniu, idealna rzeczywistość. Teraz wiem, że to utwór dla Microsoftu, i wcale nie psuje mi to mojej pierwszej interpretacji, bardzo lubię do niego wracać. Tekst pisany na zamówienie, a i tak lepszy od 90% kawałków typu "rap z zajawki nie dla sławy z podwurka autentyk nie dla hajsu".
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2019, 18:11 przez Suseł, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
ODPOWIEDZ