Mac Miller | R.I.P.

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Mac Miller

Post autor: basic »

Chciałem jeszcze dodać, że współczuje jego rodzinie, znajomym i byłej dziewczynie (nie mówię o Arianie). Obserwuje na instagramie przyjaciela Maca Jimmiego, bo ciekawe życie prowadzi i widze, że regularnie pojawiają się jakieś wiadomości, że jest już zmęczony nieznajomymi ludźmi, którzy ciągle piszą do niego i oznaczają 24/h na zdjęciach z Maciem. Ludzie nie potrafią zachować jakiegokolwiek dystansu i uszanować cudzych uczuć.
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Mac Miller

Post autor: crbn »

Właśnie, wszyscy od początku skupiali się nad tym, jak czuła się Ariana, a chyba wszyscy zapomnieli, ze najbardziej pokrzywdzona była w tym wszystkim Karen, która spędziła z Malcolmem najwięcej, dla której poświęcony był The Divine Feminine, która nigdy nie powiedziała na jego temat publicznie złego słowa (nie to co ta gwiazdka, która po zerwaniu od razu znalazła Pete'a, z którym niby była w miłości od tygodni).
basic pisze: 07 wrz 2019, 12:30 Obserwuje na instagramie przyjaciela Maca Jimmiego, bo ciekawe życie prowadzi i widze, że regularnie pojawiają się jakieś wiadomości, że jest już zmęczony nieznajomymi ludźmi, którzy ciągle piszą do niego i oznaczają 24/h na zdjęciach z Maciem.
Jimmy'ego? A on nie skasował IG jakoś ostatnio?
Z drugiej strony czego on oczekiwał? Ludzie obserwujący go to pewnie w większości fani Maca, na IG nie ma możliwości zablokowania oznaczania czy coś?
Obrazek
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Mac Miller

Post autor: basic »

trochę pokręciłeś, Karen to mama Maca, wcześniejsza dziewczyna to Nomi, a poza tym The Divine Feminine nie było właśnie dla Ariany? a co do Jimmiego, to kasował, ale ma teraz nowy jamesdavidmurton, co do jego zalu, to masz racje, ale mimo wszystko brak taktu ze strony fanów jest dla mnie niezrozumiały

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Mac Miller

Post autor: crbn »

Fakt, Nomi.

Na The Divine Feminine tylko Cinderella było o Arianie, cała reszta o Nomi.
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Mac Miller

Post autor: przedszkolanek »

nawet nie przyuważyłem że to już rok
wielkim fanem nigdy nie byłem i nie jestem, ale sympatyczny był to typek i muzykę robił nawet ciekawą
RIP
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Mac Miller

Post autor: Rupert »

Najlepszy biały raper i jeden z najlepszych twórców jakich sluchalem. Faces to wspaniały materiał, mam podobnie jak panowie wyżej, dotknęła mnie ta śmierć jakby kumpel odszedł.
Spoczywaj w pokoju Mac

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Mac Miller

Post autor: MoTyW »

Ależ ten rok zleciał jak w mordę strzelił :O
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Mac Miller

Post autor: mlodyperkez »

ehh, boli nadal :( jeden z moich ulubionych wykonawcow hh zza granicy, a juz na pewno ulubiony z tego 'mlodszego' pokolenia. ciezko mi sie teraz slucha jego muzyki szczegolnie utworow w ktorych sie otwiera, bo byly momenty kiedy mocno sie z nim utozsamialem. do tego moj rocznik. rip Mac.
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Mac Miller

Post autor: abe »

cała reszta o Nomi? a nie czasem to fikcja coś jak te jego alter ega? w wywiadzie mówił przecież że większość to jego bardziej rozkminy niż życiowe sytuacje które były, ale może coś mieszam...
co do Maca to jakoś zawsze chcę a nie mogę się tu za dużo o nim rozpisać, mam jakąś blokadę...
rok temu... worst day ever. kto pamięta jaka była pogoda?;)
również pamiętam co się działo - po pracy pobyt w domu u kobiety moich marzeń, cały szczęśliwy i powrót na kwadrat koło 21:30 a tam tak jak wyżej ktoś pisał - bodajże TMZ ląduje jako pierwszy post na fejsie i Maczek na zdjęciu plus opis i przeżyłem taki kurwa szok że trwało to sekundę i myślę sobie że może jakiś fake news czy chuj wie co więc najszybciej jak się da wpadam
już z pulsem 300 na amerykańską wikipedię myśląc sobie żeby tylko to nie była prawda a tam zderzenie z rzeczywistością. osłupienie... potem juz tylko powrót na fb i co chwila było coś o malcolmie. popłakałem się. z pełnej szczęśliwości momentalnie przeszedłem w stan kurewsko głębokiego smutku, żalu i tesknoty za kimś kogo nie poznałem na żywo, ale był dla mnie jak najlepszy przyjaciel. nie ma dosłownie dnia bez tego człowieka. fenomenalnie uzdolniony. miałem dzisiaj sen w którym pokazywałem jego zdjęcie i mówiłem że to Mac, że już nie żyje i jesteśmy bardzo podobni. ciekawostka - Jesse Pinkman z Breaking Bad zawsze mi się z nim kojarzy, ma ktoś tak jeszcze?
Rest in paradise my homie. M&M goat :bowdown:
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Mac Miller

Post autor: czardi »

Festiwal biegowy w Krynicy, wróciłem po pierwszym z trzech biegów do noclegu, brat ogarnia telefon i mówi, że Mac nie żyje. Datę zapamiętam już na zawsze, tak jak i muzykę, smutno.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Mac Miller

Post autor: jefecito »

Serio to już rok, kurwa..

Nadal ciężko mi w to uwierzyć że nic nowego już od niego nie usłyszymy, zawsze mnie dopierdalają te myśli jak słucham jego albumów.
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Mac Miller

Post autor: crbn »

JEST, znalazłem. Szukałem już w południe, ale nie mogłem znaleźć i po pięciu minutach się poddałem. Takie perełki można na składankach Tree Jay'a znaleźć.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Mac Miller

Post autor: Kacper »

A ja dalej boję się odpalić Swimming :( Trzymaj się, Mac
3rzypo3rzy
Posty: 129
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:19

Re: Mac Miller

Post autor: 3rzypo3rzy »

Po śmierci pojawił się na pewnym amerykańskim portalu/forum wpis o Macu, gdzie typ ukazywał nazwijmy to - jak szedł (jak mu towarzyszyła) z muzyką Maca przez swoje życie. Pamięta ktoś, ma linka?
Awatar użytkownika
sharezza
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2019, 16:41

Re: Mac Miller

Post autor: sharezza »

pamietam ze po pierwszej informacji nie moglem uwierzyc, nie docieralo do mnie, przez godzine chyba siedzialem wpatrzony w monitor i ni chuja nie wiedzialem co ze soba zrobic, jak sie polozylem spac to samo, lezalem i nie moglem przestac myslec o tym, ze tak bliska (w przenosni oczywiscie) mi osoba odeszla i nic wiecej od niej nie uslysze. Po roku troche sie zmienilo, bo na pewno latwiej mi wrocic do jego muzyki (po jego smierci nie dawalem rady przesluchac zadnego tracku maca w calosci). Osobiscie nie znam bardziej uzdolnionego artysty od Malcolma. Mnostwo wspomnien z jego muzyka mam w glowie jak tylko cos odpale z jego dyskografii. Najlepszy z najlepszych.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 20 lut 2023, 20:15 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5815
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Mac Miller

Post autor: mql »

3rzypo3rzy pisze: 08 wrz 2019, 16:58 Po śmierci pojawił się na pewnym amerykańskim portalu/forum wpis o Macu, gdzie typ ukazywał nazwijmy to - jak szedł (jak mu towarzyszyła) z muzyką Maca przez swoje życie. Pamięta ktoś, ma linka?
Pewnie o to Ci chodziło - tekst z pitch4ka.
3rzypo3rzy
Posty: 129
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:19

Re: Mac Miller

Post autor: 3rzypo3rzy »

mql pisze: 09 wrz 2019, 12:50
3rzypo3rzy pisze: 08 wrz 2019, 16:58 Po śmierci pojawił się na pewnym amerykańskim portalu/forum wpis o Macu, gdzie typ ukazywał nazwijmy to - jak szedł (jak mu towarzyszyła) z muzyką Maca przez swoje życie. Pamięta ktoś, ma linka?
Pewnie o to Ci chodziło - tekst z pitch4ka.
Tak, o to właśnie mi chodziło. Wielkie dzięki!
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Mac Miller

Post autor: abe »

crbn pisze: 08 wrz 2019, 0:30 JEST, znalazłem. Szukałem już w południe, ale nie mogłem znaleźć i po pięciu minutach się poddałem. Takie perełki można na składankach Tree Jay'a znaleźć.
Spoiler
wtf nie znałeś tego wcześniej?
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
Banan
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2019, 17:39
Lokalizacja: Shaolin

Re: Mac Miller

Post autor: Banan »

Jakby ktoś chciał poczytać sobie więcej rzeczy celebrujących Maca, to jedna z redaktorek strony DJ Booth, jako jego fanka, prowadzi tzw. "Year od Mac", gdzie wstawia rożne swoje pisanki - niektóre to wspominki własnych uczuć towarzyszących jego muzyce, niektóre to analizy jego płyt/kawałków/motywów przewijających się w twórczości, ale są też np. wywiady z rożnymi raperami, producentami, czy innymi osobami będącymi w otoczeniu Maca na różnych etapach jego kariery:
https://djbooth.net/tag/year-of-mac
ODPOWIEDZ