[GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Riddle »

Kurwa w Novigradzie zrobilem co moglem, odkrylem praktycznie wszystko i bylo miodzio fajna gierka, dotarlem do skellige, zrobilem jeden kontrakt na drownery i już mnie wkurwiają te jebane góry, jak żyć? Chyba tylko main questy zrobię tam bo nie widzi mi się latanie i zjeżdżanie z gór, jakieś poboczne warte uwagi tam są?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Bolo »

to wiedzmin więc praktycznie wszystkie.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Riddle »

Dzięki, tego potrzebowałem, przemęczę więc.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Bolo »

z Himem i z Morkwargiem czy jak tam się nazywał. To pierwsze ktore mi po X latach od grania wpadły do głowy, z tymi gigantami no. Nie pamietam, albo jak starą do kamienia przykuli. Nie pamietam co tam było jeszcze dobrego a nie chce myslec bardziej bo chcę zagrac znowu dopiero po nowym kompie i cyberpunku.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Lowrider »

vendorzy sprzedają mapy które odblokowują szybką podróż, trochę pomaga
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: cloud »

Riddle pisze: 14 lip 2019, 15:38 Kurwa w Novigradzie zrobilem co moglem, odkrylem praktycznie wszystko i bylo miodzio fajna gierka, dotarlem do skellige, zrobilem jeden kontrakt na drownery i już mnie wkurwiają te jebane góry, jak żyć? Chyba tylko main questy zrobię tam bo nie widzi mi się latanie i zjeżdżanie z gór, jakieś poboczne warte uwagi tam są?
Nie wiem czy chcesz korzystać z takich uproszczeń, ale polecam dwa mody: (przydatne na tej skurwiałej lokacji)
  • nielimitowany udźwig, przez co możesz sobie godzinami zbierać kontrabandy na Skellige i potem opierdalać wszystko na raz = $$$
  • brak dmg przy upadku z dużej wysokośc
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Kalom »

tak co do uproszczeń to imo must have mod to All Quest Objectives on Map dzięki któremu można przełączać się między zadaniami na mapie
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Bolo »

A dla mnie wlasnie to minus kalom bo jedno zlecenie na raz w swiecie wiedzmina to dla mnie takie wiesz, imersywne i rozumiem zamysł, rozumiem ze innym moze nie siedziec ale mi sie podoba.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Kalom »

w pełni kumam, ale ja osobiście lubię oszczędzać czas na kliknięcia i przełączanie się miedzy zleceniami żeby sprawdzić czy może jest jakieś w okolicy w której przebywam lub czy posiadam wymagany poziom do danego zadania

tak z ciekawości dla lepszej immersji nie używasz też szybkiej podróży?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Iszji »

ta kontrabanda na skellige to jakieś gówno w stylu EA i trochę kutas w dupie redów, ale to tak naprawdę jedyny element, który był irytujący w całej grze ( no może i za niski poziom trudności też)
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Riddle »

Niby dwa tygodnie z gierką a minęło w moment, niby minusów nie brakowało ale jednak gierka zacna, szczególnie dlc (Krew i Wino :bowdown: ), na pewno będzie ogrywane NG+ gdzie już zrobię wszystkie poboczne i nawet gwinta przemęczę
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Kalom »

Riddle pisze: 30 lip 2019, 16:28 na pewno będzie ogrywane NG+
świeżo po skończeniu też miałem takie chęci, ale minęły 2 lata, a grę od tego czasu włączyłem raz na 45 minut :lol:
no ale może będziesz miał inaczej
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Bolo »

Soundtrack z tej gry to jest mistrzostwo świata. Aż sobie z ciekawości poszukałem winyla i w sumie mega ciężko dostać albo za miliony baksów. Chociaz obecnie mają "in stock"
https://spacelab9.com/collections/all/p ... yl-variant
ale 50 dolców im nie dam za przesyłkę, pojebało ich. Jakby ktoś chciał tez zamówić to niech podbija jakby co.

Piękna muzyczka, eh piękna.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: mlodyperkez »

gra wszechczasow potwierdzam checix69 :rotfl: ponoc po cyberpunku maja sie zabrac za kolejne gry z uniwersum wiedzmina (raczej nie orbitujace w okol Geralta - i dobrze).
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: koniec »

najbardziej mi się marzy żeby zrobili jakąś gierkę w czasach świetności cechów wiedźmińskich, gdy potworów było dużo itp.
ale coś czytałem że mają pójść w kontynuację przygód ciri co w sumie też wydaję się być spoko rozwiązaniem
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: kshaq »

Jebać przygody Ciri, chcę normalnego wiedźmina, a nie wybrańca
samcro
Posty: 777
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: samcro »

Ja bym chciał Eskela albo Letho. Albo wiedźminem w czasach gdy ich było wielu
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: mlodyperkez »

imo najlepiej jakby na potrzeby gry stworzyli jakiegos nowego wiedzmina, ze sam sobie mozesz zcustomizowac postac calkowicie no i niech ma jakas fajna historie, tylko wtedy zawsze jest ryzyko ze cos spierdola
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: SWN »

koniec pisze: 04 wrz 2019, 0:39 coś czytałem że mają pójść w kontynuację przygód ciri co w sumie też wydaję się być spoko rozwiązaniem
No ale wtedy musieliby się w sumie zadeklarować ze ścieżką Wiedźminki, a jak wiemy trójka pozostawiła tu na swój sposób otwartą kwestię i wszystkim którzy uzyskali zakończenie
Spoiler
cesarzowej albo śmierci
redki powiedziałyby "noo ten spoko było, ale jednak co innego się stało, tamto nieważne, O JEDNAK NIE".

Opcja wczytania wyborów z poprzednich części wydaje się sensowna, ale w mniejszym wymiarze (czy jakaś postać poboczna się pojawi, czy ją zabiliśmy? do kogo należy jakiś tam obszar?), a tutaj musieliby zrobić jednocześnie dwa zupełnie inne wejścia do fabuły
Spoiler
startowanie jako Ciri już wiedźminka na szlaku, albo Ciri cesarzowa pewnego dnia stwierdza aaa pierdole i wraca na szlak
żeby całość trzymała się kupy.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Lowrider »

SWN pisze: 04 wrz 2019, 20:21
koniec pisze: 04 wrz 2019, 0:39 coś czytałem że mają pójść w kontynuację przygód ciri co w sumie też wydaję się być spoko rozwiązaniem
No ale wtedy musieliby się w sumie zadeklarować ze ścieżką Wiedźminki, a jak wiemy trójka pozostawiła tu na swój sposób otwartą kwestię i wszystkim którzy uzyskali zakończenie
Spoiler
cesarzowej albo śmierci
orient spoiler alert
https://www.youtube.com/watch?v=-n7UbPTwOGg
ODPOWIEDZ