TIBIA

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: TIBIA

Post autor: 2do5 »

wielkie pozdro, ja tam podjeżdżałem pod 60/70 lvl moim palkiem więc też biednie, ale kumałem się z typem na osiedlu (graliśmy w kilka osob z rewiru na jednym serwerze) co był w miare high lvl i latał z Duskiness, zazdrościłem mu w chuj bo też zawsze chciałem być takim wariatem i lać się na tibijskich wojnach, niestety tylko na ots tego doświadczyłem
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: TIBIA

Post autor: pykpyk »

u mnie pol podbazy i gimbazy gralo na furorce
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: TIBIA

Post autor: badi »

fortera i amera here
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: TIBIA

Post autor: oyama »

sprzedawałem bułki pod Thais, a serdeczny kumpel mojego brata ciotecznego był senior tutorem i jako pierwszy wszedł w posiadanie jakiegoś miecza oraz był w ekipie, która jako pierwsza pokonała Orshaabaala czy innego demona
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: TIBIA

Post autor: Groszek »

A ja blockowalem ludzi na fibule na demon skeletonie :joint:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: TIBIA

Post autor: LeeSu »

Mateusz Dragon Wielki to mój kolega też z ośki
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: TIBIA

Post autor: Ten Typ Gold »

Dla wszystkich fanów oldschool RPG tibii mam dobre wieści, za kilka miesięcy startuje najbardziej z najbardziej dopracowanych otsow 7.4 i pisze to bez Kappy. Za projektem stoi grupa pasjonatów z gościem pod pseudonimem "tibia77" na czele, który ma kurwa niewiarygodną wiedzę z zakresu starej tibii, co z pewnością będzie dobrze wykorzystane. Twórcy gwarantują brak resetów więc spokojnie będzie można sobie pograć i w przypadku np. miesięcznej przerwy nasza postać nie przepadnie
Więcej info; https://torg.pl/tematy-serwerow/483980- ... nline.html
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: TIBIA

Post autor: joey »

co na to punio
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: TIBIA

Post autor: Ten Typ Gold »

Pewnie wbije jak nie będzie innego otsa, tak to wątpię bo to jednak Expo x1 i zanim się wyexpi to by xloga dał 3 razy
Awatar użytkownika
xotic
Posty: 602
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:00

Re: TIBIA

Post autor: xotic »

Przecież to trzeba być masochistą, żeby grać na otsie z expem x1. Miesiąc zajawka będzie, starzy gracze wejdą z nostalgii, a po miesiącu 30 osób online.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

ale przecież właśnie o to chodzi, żeby zbudować serwer igiełke na lata, na (chyba) najlepszej wersji i jej mechanikach
a nie gówno gdzie ludzie wbiją na 2tyg, pobiją się troche i wyjdą (esencją tego były/są te gówno stage-expy które zjebały scene otsów lata temu)

i można to zrobić, zobaczcie na tibianica/medivie która nie była wybitnie dopracowana, a stoi już chyba z 10 lat
nawet jeżeli liczba graczy będzie "falowa" jak właśnie w przypadku wyżej wymienionego serwera, to jeżeli adminom nie braknie zapału oraz rozumu i godności człowieka to taki długofalowy projekt może wypalić bo aktualnie scena otsów żyje słabo, a chętnych do gierki nadal nie brakuje mimo że starzy gracze są już faktycznie starzy, a nowych dochodzi sporadyczna ilość i raczej w 99% na globala (no i nie polaków, ale o to akurat mniejsza bo taki hipotetyczny serwer ma target na wszystkie kraje)
przecież tibianic zdawało się że pada totalnie na ryj pare lat temu (w czasach 10 online total, gdzie to było 2 graczy i ich 8 rune makerów) a jednak się odbiło to wszystko z bardzo dobrym skutkiem - do pewnego momentu
do pewnego bo potem weszły do gry gówno reworki mapy, chujowy custom content z paskudnymi grafikami i najważniejsze, czyli chujowe zarządzanie oraz chujową polityke dotyczącą banowania (często wybiórczego)
teraz niby daily gra tam "set" osób na kilku serwerach, ale 2/3 to makery

ogólnie cały ten projekt w teorii brzmi bardzo dobrze
jeżeli uda im się osiągnąć to co zakładają w kwestii mechanik, podejdą z głową do customowych rzeczy (i utrzymają je w klimacie old schoolowej tibijki, a nie jak to gówno co się odpierdoliło na medivii) i unikną kolesiostwa przy banowaniu - to taki serwer ma naprawde dużą szanse żeby wypalić i to zarówno dla osób co wbijają tylko na pvp, jak i dla graczy bardziej "rpg"

ja pewnie wbije z ciekawości obczaić co i jak jeżeli się ukaże ten projekt, ale na ostrzejsze napierdalanie to nie mam już ani teamku, ani chyba siły
Awatar użytkownika
Encis
Posty: 40
Rejestracja: 30 sie 2019, 0:23

Re: TIBIA

Post autor: Encis »

Ja też dostałem pacc na 7 dni po zalogowaniu :D od tamtej pory kupiłem jednego i gram sobie jak trochę wolnego czasu jest :D tylko ja raczej gracz starej daty i wielu nowych rzeczy nie ogarniam
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: TIBIA

Post autor: Bartek »

Nagralem poradnik korzystajac z wolnego czasu. Prosze obejrzyjcie, zostawcie like i subika!

https://www.youtube.com/watch?v=Jov73-OBUDk
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: TIBIA

Post autor: jawor »

a macie jakies ciekawostki fajne z nowej tibijki??? cos wiadomo co za ten 1000lv ktorych chyba juz kilka biega itp?
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: TIBIA

Post autor: Wtn »

realesta se klikam i fajnie jest
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: TIBIA

Post autor: PSZ »

Giga nerfy w tibi expowisk(exp i loot):
https://www.reddit.com/r/TibiaMMO/comme ... f/fft42i7/

RIP Tibia 28.01.2020

nigtmare daje mniej expa od swojego słabszego odpowiednika nightmare scion XD
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

:bowdown: pogczampik dla nich
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

ehh, przedwczoraj pacc kupiłem
Awatar użytkownika
f0rsaken
Posty: 704
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:39
Lokalizacja: wm

Re: TIBIA

Post autor: f0rsaken »

XDDDDDDDDDDD to pograne
6
Obrazek
lygrys pisze: 04 lis 2023, 14:29zawszę piszę tak by nie było przypału.
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: TIBIA

Post autor: Addicted »

Ta gra już od lat leci na łeb na szyję, to po prostu pierdolone niemieckie kurwy pazerne na hajs i tyle, mam nadzieję, że po tej "poprawce" odejdzie w chuj osób i będą tego srogo żałować.
ODPOWIEDZ