Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Mystair »

Oby się wspiął na wyżyny swoich umiejętności jak na Narkopopie
MOB
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

Nie zrobi tego
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

:roll:
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: gogi »

też jestem zdania że Kazek dalej będzie rzucał pojedyncze linijki które będą się idealnie nadawały do ciosania Mongoła z kefiru w temacie o najlepszych wersach, ale całościowo to się nie zepnie

a płytę trzeba szybko szybko raz raz póki wolność i swoboda
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

Nie rozumiem skąd to negatywne podejście do tej płyty. Produkcyjnie będzie na pewno przyzwoicie a ze strony Kazka nie mam żadnych zastrzeżeń. Przecież ostatnio wszystkie luźne tracki (Jefe, W Czapce Urodzony), featuringi czy single są na naprawdę wysokim poziomie więc Bedogie na pewno jest w formie :dunno:

Wiadomo że bez wycia ze strony Bałągana się nie obejdzie ale wydaje mi się że on już to w takim stopniu ze swoją nagrywką zintergrował że z tego nie zrezygnuje.

Ja oczekuje jedynie żeby ten projekt był lepszy niż Chleb i Miód oraz Książę Nieporządek bo wiadomo że drugiego Narkopopu czy Radia Gruz już nie nagra a tempo jest hurtowe bo i tak przecież on zawsze hurtowo wypuszczał materiały, w 2016 puścił Hugo Bucca, Lot i Radio Gruz, rok później Narkopop, w zeszłym roku wypuścił CiM i KN więc nie wiem skąd takie zdziwnie że znowu jest szybko :dunno:

Osobiście też wolałbym że wydawał trochę wolniej no ale chuj wie co on ma w głowie
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

KillerCroc pisze: 16 sie 2019, 12:24 Nie rozumiem skąd to negatywne podejście do tej płyty.
Nie będę się wypowiadał za wszystkich, ale u mnie choćby z wspominanego parę dni temu previewu kawałków na instastory. Pamiętam, że jak Kaz wrzucał promomixy Radia czy Narkopopu, to potrafiłem je zrzucać na telefon i słuchać. Pół forum oznaczało tylko momenty i pisało "3:48 JAKI TO BĘDZIE ROZPIERDOL!!" "5:14 o matko jak na to czekam", każdy miał coś upatrzone. Tutaj minęło kilka dni, a nie potrafię powtórzyć choćby jednej linijki czy refrenu z tych snippetów. Nic nie wpadło mi do głowy, a te nieśmiało nucone refreny przejadły mi się już na Chleb i miód i nie rozróżniam jednego od drugiego.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: suraks »

bez zajawy kompletnie na ten album, z singli narazie tylko Chanson de Geste siedzi
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

[mention]SWN[/mention]
Kumam, ja osobiście nie słuchałem snippetów i tak u mnie pozostanie do premiery. Po snippecie Paparazzi byłem strasznie źle nastawiony do tego kawałka a wyszło imo bardzo spoko.

Czas pokażę, Kaz ma u mnie kredyt zaufania, do trzech razy sztuka więc mam nadzieję że przerwie passę słabych albumów
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: NEGRO »

suraks pisze: 16 sie 2019, 12:40 bez zajawy kompletnie na ten album, z singli narazie tylko Chanson de Geste siedzi
mam dokladnie to samo :P
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Whtn »

Pamiętam ten dzień gdy wyszedł promomix radia gruz i jak ja się wtedy tym jaralem, może to dziwne, ale zawsze jak na jutubku zarzucam ten albumik to zaczynam właśnie od promomixu, idealny klimat do tych nocnych ujęć, a jak wjeżdża bicik do nie zobaczysz to instant boner :bowdown:
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: vivid »

Kaz pisał że Książę to jego ulubiony album, zawsze dążył do takiego brzmienia i na następnej płycie będzie jeszcze więcej śpiewanych momentów.
Książę to dobra płyta, ale dla mnie już kompletnie pozbawiona tego zajebistego klimatu, który jeszcze miały niektóre kawałki z 'chleb i miód'.
Tekstowo też coraz gorzej, część rzeczy z zapowiedzi to grafomania w chuj + obowiązkowo tekst o spustach w każdym. Fajny ten nowy snippet na ig
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

Jutro o 14:00 wjeżdża kolejny singiel, zapowiada się na najlepszy sztos póki co :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

słaby raper, więc niczego się nie spodziewam, ale sprawdzę z obowiązku
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: YKCUL »

Mam nadzieję że pomyliłeś tematy z jakąś nadchodzącą płyta weny
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

Noestety dla Ciebie, nie pomylilem :dunno:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: vampmoney »

SWN pisze: 16 sie 2019, 12:29
KillerCroc pisze: 16 sie 2019, 12:24 Nie rozumiem skąd to negatywne podejście do tej płyty.
Nie będę się wypowiadał za wszystkich, ale u mnie choćby z wspominanego parę dni temu previewu kawałków na instastory. Pamiętam, że jak Kaz wrzucał promomixy Radia czy Narkopopu, to potrafiłem je zrzucać na telefon i słuchać. Pół forum oznaczało tylko momenty i pisało "3:48 JAKI TO BĘDZIE ROZPIERDOL!!" "5:14 o matko jak na to czekam", każdy miał coś upatrzone. Tutaj minęło kilka dni, a nie potrafię powtórzyć choćby jednej linijki czy refrenu z tych snippetów. Nic nie wpadło mi do głowy, a te nieśmiało nucone refreny przejadły mi się już na Chleb i miód i nie rozróżniam jednego od drugiego.
W 100% się zgadzam, jak narazie tylko Chanson de Geste jest dosyć fajne a reszta nudna i miałka jak chuj, dużo tez odejmuje jego zamulony głos, kiedyś jak zrobił HE BEDOGIE, LUBIĘ JEBANIE to aż podskakiwalem a teraz tak dąży do powagi że jest to aż niepoważne
dms
Posty: 292
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:11
Lokalizacja: slizg.eu

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: dms »

Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Mystair »

JEBAĆ JEBAĆ JEBAĆ WSZYSTKIE KURWY CO SIĘ PRUJĄ

zajebiste :bowdown: :bowdown:
MOB
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: PSZ »

ogień w chuj, Jaca nie zawodzi :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Kaz Bałagane/APmg - Polska Gotówkowa (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Malloy »

Jest wers o spustach, nie zawiodłem się :D
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
ODPOWIEDZ