Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LuckyLuke »

Jezu ale mi zupełnie nie o to chodziło. Nawet nie porównuje tego do jakichś pseudodziennikarzy z branży, bo to jasne jak słońce ze Wini jest ponad nich. Później wyjaśnię, idę do tyrki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 309
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kebab »

Kosi zajebisty typ, widać że zwykły ziom, Eros to samo zresztą. Fajnie posłuchać ich takiej zwykłej, luźniej gadki.
ZAKAZ
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: vivid »

Wywiad z BNT straszne gówno, rozmowa z Liroyem też miała w chuj więcej potencjału. No i sporo nudnych gości ostatnio.
Z 2 strony jeżeli Wini podchodzi do rozmowy w miarę poważnie, nie próbuje być na siłę śmieszny i gość jest ciekawy to zwykle są to dobre materiały.
Wiadomo, że można sporo zarzucić, ale to są jedyne 'wywiady' w tej branży które da się oglądać.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2019, 20:31 przez vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Kusmier »

A tak offtopowo to może jakiś temacik o graffiti?
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Groszek »

Kosi i eros zajebiste ziomki ponad 4 dychy na karku, a dalej czuć u nich zajawe. I kosi z tym że do Stanów leci za tydzień, a ma 0 kasy jak ja na urlop za każdym razem niby wiesz ze gdzieś lecisz i musisz oszczędzić, ale nie da rady bo trzeba żyć, a i tak wyjdzie ze się zajebiscie będziesz bawic mimo że mogło by być więcej na koncie. Elo
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2rzyn »

skoro każdy inny na scenie w tym sam Kosi wymawia tę ksywę inaczej to po prostu beka z grubego
to wyżej o zmianie w języku jest dla mnie czymś absurdalnym, ale nie mieszkam w Warszawie, może u was tak jest :D

co do źle wymawianych ksywek to smarki nawinął ŁANKEJ zamiast WANKEJ a raca ESZ zamiast ASZ (o światła miasta chodzi)
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

Oglądał ktoś ten wywiad z gościem od c2077? Bo już jest skasowany, i jestem ciekaw czy to nie dlatego że rozmówca miał zbyt długi język na temat gry.

A zostawiłem sobie na dzisiaj do pracy :/
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Clay »

Nie przypominam sobie, ale końcówki nie widziałem.

A ten gość jest od marketingu, pracuje przy GOGu z tego co mówił i jak się Wini go o coś pytał to albo nie wiedział/nie chciał o tym mówić, albo snuł domysły.
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 817
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Wini - rozmowy

Post autor: tomek5lg »

jwp zajebisci goscie chociaż kosiego nie lubilem kiedyś specjalnie ale nie widzialem nigdy zadnego wywiadu z nim i wydaje sie w chuj ogarniętym typem z którym pogadasz na kazdy temat, brakowalo tu jeszcze siwersa i michał od początku to mozna by sie konkretnie posmiać :) u Era podoba mi sie ten jego specyficzny luz, czasem są tacy ludzie ze po prostu widzisz jego jape i zaczynasz sie usmiechać albo cieszyć bo wiesz ze czymś cie rozbawi, pozytywna energia.


ogólnie sam koncept takich wywiadów jest zajebisty i pewnie kazdy by chcial poznać raperow od takiej luźniejszej strony a jednocześnie zobaczyć co mają w glowach ale przydalby sie tu ktoś inny niz wini niestety - tak jak kiedys solar zapoczątkował akcje z hot challenge tak moim zdaniem ktoś inny z branży mógł by sie wziąć za taką konwencje, nie mam pojęcia kto by do tego pasował ale nawet taki wujek samo zlo bylby mniej zenujący niz gruby
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Wini - rozmowy

Post autor: YKCUL »

Kosi i ero typowe chłopaki z osiedla, bardzo lubię taki Styl życia
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Archie »

Eros to ma takie gadane i podejście, że sam powinien prowadzić jakiś program. Od razu japa się cieszy jak włącza bajerkę :lol:. Tylko niestety tak jak to padło w rozmowie z Kosim - każdy w JWP jest trochę zamulony z ogarnianiem tematów także patrząc na to jak szło z wydaniem jego solo, nie spodziewam się niczego. A szkoda, z chęcią jakiś cykl o graffiti zobaczyłbym właśnie od JWP, jak śmigają po miejscówkach, robią rozmowy z grafficiarzami i sami bombią ściany.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
Awatar użytkownika
chujkurwa
Posty: 303
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:40

Re: Wini - rozmowy

Post autor: chujkurwa »

....
Ostatnio zmieniony 01 paź 2020, 0:01 przez chujkurwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 817
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Wini - rozmowy

Post autor: tomek5lg »

Archie pisze: 16 sie 2019, 12:37 Eros to ma takie gadane i podejście, że sam powinien prowadzić jakiś program. Od razu japa się cieszy jak włącza bajerkę :lol:


właśnie o tym pisałem i nawet przypomnial mi sie jeden making of gdzie mówi coś do mesa i odrazu jest z tego beka, chociaż w sumie nie ma w tym nic smiesznego to też sie smieje jak go slucham :lol:



https://youtu.be/pe0UVZaDLkc?t=74
Awatar użytkownika
vin
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:44

Re: Wini - rozmowy

Post autor: vin »

2rzyn pisze: 15 sie 2019, 21:14 co do źle wymawianych ksywek to smarki nawinął ŁANKEJ zamiast WANKEJ a raca ESZ zamiast ASZ (o światła miasta chodzi)
połowa sceny mówi na gedza GEDS, to mnie trochę wkurwia jak słyszę

kosi props mordeczka, zero filmacji czysta zajawa
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2ps__ »

chcialbym byc jak kosi jak bede juz duzy
Awatar użytkownika
fango
Posty: 20
Rejestracja: 09 maja 2019, 18:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: fango »

typy hejtujące rozmowy winiego niech oglądają radosław grabarczyk novy tv czy coś
they gon' hate anyway
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Wini - rozmowy

Post autor: FruitOffTheWall »

kurwa ale wywiad z młody dronem to by było coś jak belmondziaka przekonał to moze stefana tez da rade :)
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Wini - rozmowy

Post autor: rolka »

https://youtu.be/HjFoU7m45vE
Pod koniec panowie rozmawiają o jakimś zajebistym niemieckim raperze Jesusie (?) i gangstaraperskim klipie. Ktoś poratuje linkiem?
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

o Gzuza chodzi
https://www.youtube.com/results?search_query=gzuz

kurwa Amol :lol:

ale, że o Rucie i KZWW będzie to nie myślałem
gdyby ktoś chciał ten zespół o którym mówią na początku
https://www.youtube.com/results?search_query=ruta
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Ten Typ Gold »

Ciekawe jak wini powiedziałby Dzięcioł, gdyby poszedł takim tropem jak przy kosim wyszłoby coś w stylu d zjencjoł
ODPOWIEDZ