League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 22:17 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: League of Legends

Post autor: panaceum »

Ninja + Assassiny najbardziej OP team miałem jakikolwiek zrobiłem
btw jakie macie rangi?
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

S1 w TFT G3 w soloQ
:(
jbc, chetnie zagram, nick taki sam jak na slgwk (serwer eupolska)
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: League of Legends

Post autor: cukier »

ostatnio trochę tych rundek zagrałem i mega przyjemnie
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: League of Legends

Post autor: Wtn »

ale te hextechy to gówno obesrane,nie włącze juz tft przez to
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

gdy istniał tylko mod do doty to fajnie się grało, a po wyjściu TFT i DU zajawka kompletnie mi opadła, trochę tylko pograłem, po patcha po kilka gierek pogram i na więcej nie mam ochoty bo DAC ciągle deklasuje obie gierki mocno, tylko jest martwy ehh :(
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

jakieś 6-7 lat temu próbowałem chwile pograć w lige, ale się odbiłem po wbiciu 15-20 lvla bo nie chciało mi się ogarniać tajników gry

pare dni temu za namową znajomego znajomego z którym zdarzało mi się raz do roku zagrać w counterka (który to notabene zaczął mnie strasznie wkurwiać z racji problemów ze znalezieniem w swoim środowisku osób które by chciały się bardziej przyłożyć do gry) i się nawet wkręciłem, ale narazie chuja wiem oprócz totalnych podstaw ocb na mapie i ogarnięcia ze 2 poradników na temat tego co powinienem robić :lol:
grając na innych początkujących debili idzie mi nawet nieźle, ogarnąłem sobie jakieś buildy z neta mainuje Mastera Yi na jungli i jest miło i przyjemnie bo robie nim dobrą farme i w chuj fragów gankując

są jakieś stronki/kanały yt które warto śledzić i które będą sukcesywnie zwiększały moją wiedze na temat gry ale bez przytłaczania?
póki co zasubskrajbowałem Jankosa i wydaje się że te jego filmiki są spoko, można sobie popatrzeć jak się powinno grać różnymi postaciami

first impressions jakie mam po paru dniach grania jest takie, że ta gierka jest dużo bardziej czillowa i przyjemniejsza do solo niż cs
nawet jeżeli zdarzą się totalni debile i feederzy w teamie to cały czas można grać swoją gre, uczyć się i próbować coś zrobić
fajne jest to że gra się toczy cały czas, a nie że giniesz i musisz czekać do końca rundy
no i nawet jeżeli ludzie płaczą i wyzywają matki to dużo łatwiej jest to zignorować niż w csie :D

swoją drogą totalnie nie kumam hypu na te autoszachy, przecież to jest nudne gówno :dunno:
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

Z Polski to chyba nervarien zanim zaczął grać w tft, a tak to jacyś pro gracze może zostają

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

ogólnie większość internetowych poradników jest gówno warta(zwłaszcza tych mówiących co budować), trzeba się co gierkę adaptować ze pickami, buildem i stylem gry(no chyba że postanowisz w kółko napierdalać jedną postacią, tak też się da). Najlepiej imo oglądać streamki jakichś dobrych graczy jak już.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

Ewentualnie też rozgrywki, ale najbliższe to EUM czy Worldsy

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: League of Legends

Post autor: Malloy »

Tyle, że competetive to totalnie inna bajka niż soloq, nie ma innej recepty imo, niż po prostu ogrywanie się cały czas
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

no ale jak jestem total początkujący to chyba lepiej mieć jakiegoś tam sensownego builda z neta nawet jeżeli nie jest najlepszy pod dany zestaw postaci w meczu niż nie mieć wcale
no i chyba każda postać ma jakieś 2-3 itemy które muszą być, a potem reszta pod przeciwnika
czy nie?
ja i tak już wnioski wyciągam po tych kilku dniach i nie brne 100% w gotowca, ale na pewno gotowiec mi pomaga

do rankedów to jeszcze mi daleko, zacząłem grać kilka dni temu i mam dopiero 16 lvl :D
ale gra mi się podoba więc raczej troche pogram, no chyba że będę zbierał wpierdol totalny potem i będę za daleko z wiedzą żeby ogarnąć

ostatnio oglądałem mecz G2 vs Fnatic i po tym zasubskrybowałem właśnie Jankosa i obejrzałem pare jego meczy co wrzuca regularnie
a co do kanałów to nie muszą być polskie oczywiście
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

To do core, to probuilds się nada, albo championify, był też jakiś program co na podstawie postaci i matchupu wybierał masterki

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: League of Legends

Post autor: Malloy »

Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: League of Legends

Post autor: Rev »

U.gg jest spoko
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

weź sobie znajdź jakiegoś kolegę co dobrze gierkę ogarnia i z nim graj, on ci może podpowiadać co i dlaczego budować/robić
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: League of Legends

Post autor: dwupak »

szukaj kont one trick ponny (np. na op gg) np. z masterem yi jak lubisz i stamtad bierz buildy. schematy zachowan mozesz brac z demek gier jakichs

szachy byly fajne bo placa 2,5e za 20lp, szkoda ze zdechly
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

jak spodobał mi się Master Yi to jakie jeszcze postacie polecacie potestować na inne linie?
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: League of Legends

Post autor: jamase787 »

cokolwiek, zaczniesz grać rankedy z tymi greckimi, polskimi i czeskimi zwierzętami na eune to odechce Ci się szybciutko ligi
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

gram euw
ODPOWIEDZ