Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

Rodrigo Moreno blisko przenosin do Atletico za około 80M€, do jutra ma się wszystko wyjaśnić.

Dzisiaj pierwsze spotkanie przedstawicieli Barcy z Leonardo w sprawie transferu Neymara w Paryżu. Meh
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Ty no kurwa drogi ten Rodrigo
Obrazek
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Transfery

Post autor: badi »

ale się jaram powrotem neymarka ojejku :lol:
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

Naszczał wam do pyska a wy jaracie się jego powrotem. Mes que un club :bowdown:
Sensei życia
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Transfery

Post autor: badi »

tak, a majkel jekson był pedofilem i dlatego nie słuchajmy jego muzyki.

mi nejmar nie naszczał do ryja, nie miałem nigdy do niego żalu, że odszedł i generalnie jestem rozumnym człowiekiem i wiem, że piłkarz to zawód jak każdy inny (deczko cięższy ze względu na popularność), że pracownicy czasami chcą zmieniać pracodawców i nie ma w tym dla mnie nic dziwnego. liczy się dla mnie tylko to, że neymar to zajebisty piłkarz, jeden z najlepszych,których oglądałem na żywo i gwarancja tego co cenie w piłce najbardziej czyli dobrej rozrywki. brazilejro bawi się na boisku, do tego jest zadziorny i lubi ośmieszać przeciwników - dla wielkiego przeciwnika nudy w piłce transfer takiego gracza to powód do świętowania niezależnie od okoliczności

i co ma do tego to hasełko na koniec?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Transfery

Post autor: SWN »

Dobra, to niech teraz ktoś zrobi klasycznego Bakana z ułożoną jedenastką, bo serio tego nie widzę.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Transfery

Post autor: boixos »

Dembele zostanie wysłany do działu e-sportowego, coś tam będzie burczał, ale zostanie w fortnajcie bo nie jest tytanem pracy, a zaraz może się połamać
skład to Neymar - Griezmann/Suarez - Messi
no problem jest, bo Suarez to starter i może się poskarżyć Messiemu jak nie będzie grał, a sadzanie Griezmanna to trochę nie teges, można pomyśleć z Messim w pomocy, ale to się zawsze kończy tym, że Messi ucieka do przodu
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery

Post autor: kocur »

jefecito pisze:Rodrigo Moreno blisko przenosin do Atletico za około 80M€, do jutra ma się wszystko wyjaśnić.

Dzisiaj pierwsze spotkanie przedstawicieli Barcy z Leonardo w sprawie transferu Neymara w Paryżu. Meh
Rodrigo ma iść za 55+5, smutno

Thauvin ponoć za niego
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Transfery

Post autor: horrypaz »

Lovren w końcu.
Do Romy
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

Racja, a do Milanu z Atletico ma odejść Angel Correa i to też za fajną sumkę więc dobrze wyjdzie ta wymiana Atleti bo Rodrigo > Correa i to znacznie.
boixos pisze: 13 sie 2019, 12:10 Dembele zostanie wysłany do działu e-sportowego, coś tam będzie burczał, ale zostanie w fortnajcie bo nie jest tytanem pracy, a zaraz może się połamać
Nie zapomnij o tym, że ktoś musi zastąpić Neymara jak sobie w środku sezonu wypierdoli do Brazylii na urodziny ukochanej siostrzyczki.

Ja w ogóle tego nie widzę, za dużo wielkich nazwisk z przodu i nikt sobie nie pozwoli na to by siedzieć na ławce. Jak przyjdzie Neymar to Dembele z automatu zostanie zesłany na boczny tor co będzie tragiczne dla jego rozwoju i obawiam się, że to będzie jego koniec w Barcelonie. Pomieszczenie Griziego i Suareza z Neymarem na boisku będzie cholernie ciężkie co oznacza, że jeden będzie musiał ustąpić miejsca. Nie widzę też opcji w której Messi gra w pomocy przy Valverde który raczej nie jest skory do ryzyka.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Transfery

Post autor: Rupert »

Szkoda mi lovrena jakos wiadomo mnóstwo chujowuch akcji ale ostatnio przy big dijk się ogarnął a ogólnie liverpool dalej krótka ławka z lalana i jakimiś lakami chuj z tego bedzie

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
EVAW
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:45

Re: Transfery

Post autor: EVAW »

Neymar - Suarez - Messi
Griezmann
De Jong - Rakitic/Busquets

Takie coś jak najbardziej może działać z Griezmannem, który mimo zjebanego charakteru ma jednak wysoki work rate.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Rupert pisze: 13 sie 2019, 13:15 Szkoda mi lovrena jakos wiadomo mnóstwo chujowuch akcji ale ostatnio przy big dijk się ogarnął a ogólnie liverpool dalej krótka ławka z lalana i jakimiś lakami chuj z tego bedzie

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
No ale przyznaj, gość i tak był 4tym wyborem, to jak ktoś ma dostawać wylewów to wolę, żeby to był 17 letni Van de Berg niż Lovren, z którego już nic nie będzie. Brakuje wahadłowych, a nie środkowych obrońców.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

Suarez będzie dużo siedział
Albo lykna go wlosi
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

badi pisze: 13 sie 2019, 11:55mi nejmar nie naszczał do ryja, nie miałem nigdy do niego żalu, że odszedł i generalnie jestem rozumnym człowiekiem i wiem, że piłkarz to zawód jak każdy inny (deczko cięższy ze względu na popularność), że pracownicy czasami chcą zmieniać pracodawców i nie ma w tym dla mnie nic dziwnego
Oczywiście że normalnym jest to że pracownik chce zmienić pracodawcę czy to dla lepszych zarobków, czy tam z jakiegokolwiek innego powodu. Ale jeśli na koniec współpracy pracownik wytacza proces i gryzie się po sądach z owym pracodawcą o hajs, a później do niego wraca to już to nie wygląda tak hmmm... normalnie?
imo pisze: 13 sie 2019, 14:27 No ale przyznaj, gość i tak był 4tym wyborem, to jak ktoś ma dostawać wylewów to wolę, żeby to był 17 letni Van de Berg niż Lovren, z którego już nic nie będzie. Brakuje wahadłowych, a nie środkowych obrońców.
E tam, jest Milner, jest Henderson :lol:

Atletico chyba nie chce płacić ludziom od excela, co dostaną to wydadzą - 120 za Griza poszło na Felixa, 80 za Rodriego na Rodrigo. Nie ma co kalkulować.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Transfery

Post autor: badi »

no gościu pewnie że nie jest normalne, ale nie jest też niczym nadzwyczajnym. każdy z nas sądziłby się z rodzinką o 30mln eurasków także dla mnie zachowanie neymara też jest zrozumiałe. takie jest życie mordko :dunno:
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

:lol: :lol: :lol:
Sensei życia
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: Transfery

Post autor: thexe »

/dell
Ostatnio zmieniony 10 lis 2019, 23:30 przez thexe, łącznie zmieniany 1 raz.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Barca, imo 4-2-3-1 i to jest chyba jedyna możliwa opcja.

———————Ter-Stegen———-
Semedo—Pique—Lenglet—Alba
————Busquets—De Jong———-
Messi———Griezmann—-Neymar
————————Suarez———————

Biorąc pod uwagę pracowitość Griziego i jego umiejetność gry w obronie to nawet jest to możliwe. Suarez też popracować z przodu potrafi. Dembele, Coutinho oczywiście w rotacji/do odstrzału.

Ps. Chociaż zastanawiam się czy nie lepiej Messi po stronie Alby. Argentyńczyk często schodzi do środka więc powstawałoby miejsce dla Hiszpana. Neymar natomiast gra szeroko i to mogłoby kolidować.
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Transfery

Post autor: widzeszalenstwo »

a rodrigo to w atletico do czego jest potrzebny i to jeszcze za takie pieniadze?
ODPOWIEDZ