Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: lysy »

nawet parę lat temu udostępnił na fb jakąś przeróbkę coprobo, ale na damage control już dużo za późno
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: svnchez »

Jeszcze Eldo wspominał o gamoniach, którzy zrobili bluzy obrońców tytułu
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: scarz »

Raca - szkoda chłopa, ale pamietam jak w 2012 bodajże zaczęły wypływać jakieś brudy od jego byłej dziewczyny, z którą miał dziecko, na które zalegał z alimentami. W reakcji na to Raca wrzucił screeny z rozmów na gg z ta właśnie kobitką, w których jechał po niej, jak po burej suce, a ta się tylko o zaległe alimenty na dziecko upominała i narzekała, że się z latoroślą nie widuje. Na strasznego buca i buraka wyszedł, zwłaszcza, że wyglądało to tak, że chłop chwali się wyzywaniem byłej w rozmowie. Jakoś od tamtego czasu straciłem do niego sporo szacunku, mimo że muzykę robił dobrą. Pomijam wszystkie te doniesienia o tym, że gdy eks była w ciąży to ja pod auto wepchnął czy że się nie mył, bo traktuje to jak plotki zwykle.

Peja - aż dziw, że nikt go tutaj za akcje z Zieloną Górą nie wymienił. Dupy muzycznie nie urywał, ale coś tam potrafił, natomiast reakcja na gówniarza pokazującego mu fucka spod sceny była godna nasterydowanego ogra (którym Rysiu w tamtym czasie był). Do tego ciśniecie Tedemu, który zwyczajnie (i nawet bez obrażania) wyraził prywatnie swoją opinie nt całego zajścia. Plus szopka w TVN-ie ze smutnym biednym Rysiem, który przeprasza za swoj błąd i obiecuje poprawę, a jednocześnie w swoich kawałkach i wywiadach w necie wręcz był dumny z ZG i w ogóle nie dostrzegał problemu w swoim zachowaniu. Typowa mentalność patusa z niego wyszła niestety.
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: lysy »

scarz pisze: 12 sie 2019, 22:41 Peja - aż dziw, że nikt go tutaj za akcje z Zieloną Górą nie wymienił
typ przyszedł na jego koncert, żeby go sprowokować i pokazywał mu środkowy palec pod sceną. ten "gówniarz" to był dorosły typ raczej świadomy swoich poczynań, postu tedego nie nazwałbym nieobraźliwym, a jeśli myślimy o tym samym programie, to w TVN wcale się tam nie kajał w związku z tą akcją, wręcz przeciwnie :dunno:
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: FÜRDIEGANG »

mario995 pisze: 10 sie 2019, 17:09 Ja od siebie dam tu Białasa. Strasznie mnie wkurza ta jego przewózka, a tak naprawdę poza PrePolonem to on w sumie nie nagrał do końca dobrej płyty, a jak tak się go posłucha to on ma się za jakiegoś króla rapu co wnosi na scenę niesamowitą świeżość-zapomina dodać, że kserowaną ( pojedyncze numery jak Milion długu czy Skepta na propsie )
Oczywiście, źle mu absolutnie nie życzę, ale tego kozakowania za nic nie pojmuję i nie lubię
nie slyszales Klik Klaków ani H8M4 :(
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: mario995 »

H8M4 słyszałem, średnio mi to podeszło, choć nie powiem, jestem ciekaw co będzie po Hyperze bo w sumie trudno powiedzieć w którą stronę teraz pójdzie ( Hyper mimo wszystko komercyjnie nie zamiótł aż tak mocno )
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: baqlashan »

lysy pisze: 12 sie 2019, 23:23
scarz pisze: 12 sie 2019, 22:41 Peja - aż dziw, że nikt go tutaj za akcje z Zieloną Górą nie wymienił
typ przyszedł na jego koncert, żeby go sprowokować i pokazywał mu środkowy palec pod sceną. ten "gówniarz" to był dorosły typ raczej świadomy swoich poczynań, postu tedego nie nazwałbym nieobraźliwym, a jeśli myślimy o tym samym programie, to w TVN wcale się tam nie kajał w związku z tą akcją, wręcz przeciwnie :dunno:
Ten "dorosły typ" z tego co się orientuję miał 15 lat, więc może nie przesadzajmy z tą dorosłością
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: KillerCroc »

To ogólnie z tego co pamiętam było tak że fakt faktem dorosły typ pokazywał fucka a wpierdol zgarnął przypadkowy ziomek który nawet 18stki nie skończył
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: lysy »

jeśli dobrze pamiętam, typ od palca dostał wpierdol, ale przypadkiem oberwało się też niewinnemu szesnastolatkowi i media (chyba właśnie TVN, ale nie jestem pewien) ogłosiły, że raper peja kazał pobić dziecko. zdaje się, że to tylko tego chłopaka peja przeprosił
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3901
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Dobry skill, ale zachowanie fatalne i odwrotnie

Post autor: camzatizbak »

Dobrze,że Liber nie rzucił hasła, bo ja za małolata mu środkowy posłałem jak grał na jednym takim zadupiu hehe
A Rysio miał w chuj krzywych akcji, na owym zadupiu gdzie grano disco polo lub techno i na chwilę przyszla moda na hip hop w tamtym czasie Peja dał dwa koncerty. Na pierwszym byłem, szczeniak zajarany po "Na legalu", koncert byl zajebisty. Drugi raz nie bylo mnie, ale z tego co mówili to najebany ze sceny pozdrowił wszystkich miejscowych chujow i dziwki i sie bójka zaczęła z miejscowymi. Znajomy co w tamtym czasie na bramce stał opowiadał mi, że impreza finalnie odwolana a Rychu podbił do organizatora z gadką by chociaż na hotel dal bo nie mają. Duzo głupich rzeczy zrobił, teraz zona i dzieci , wiek robi swoje, wiec moze zmądrzał.
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
ODPOWIEDZ