[film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

[film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: kvcper »

Wyszedł nowiutki trailer (który już zresztą zdążył wyciec) do nowej części Spider-Mana. Tutaj macie link: https://www.youtube.com/watch?v=CCn3cch79GI

Czekacie? Ogólnie według leaków, trailer można na luzie oglądać, bo pokazuje jedynie sceny z pierwszego rozdziału filmu. Sam zwiastun jest naprawdę dobry, szykuje się seans pełen akcji. Zresztą, sam teaser potwierdza dwóch dobrze znanych nam villain'ów.
Spoiler
ponadto, Tobey Maguire jest już praktycznie pewny, jeden z aktorów, J.B. Smoove potwierdził
Data premiery - święta 2021.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: lygrys »

Jasne, że czekam.
Właśnie obejrzałem przed chwilą
Spoiler
Jestem zadowolony, że Doc Ock z trylogii Sama Raimi wrócił i liczę na więcej powrotów.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: koniec »

podobno Defoe ma wrócić jako Green Goblin, ma być Toby Maguire i ma być Andrew Garfield więc się jaram
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Jiigsi »

Dawno się tak żadnym filmem superhero nie jarałem
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4703
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Parlae »

Dobrze się zapowiada. Na pewno obejrzę, jak w sumie wszystko od Marvela.
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 432
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Pteh »

Jestem sajko pajączka od zawsze, więc czekam z ręką w wiadomym miejscu. Trailero rozbudził oczekiwania, plotki od DanielaRPK też sugerują totalnie pokręcony blockbuster.
Jedynie do czego jeszcze nie jestem przekonany to motyw dlaczego cała ta pojebana akcja się dzieje. Peter przyszedł se do Strange'a z debilną prośbą (bo cierpią na tym inni, rozumiecie, trzy inne osoby xD), a tamten na zawołanie rzuca niesamowicie niebezpieczne zaklęcie, które jeszcze do tego w dziecinny sposób zostaje zepsute przez kilka zdań z dupy. Mam nadzieję, że w filmie będzie to jakoś bardziej rozwinięte i wyjaśnione, a to co zobaczyliśmy na trailerze to nie jest całkowity powód dlaczego świat się zjebał.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: pieschrodingera »

Pteh pisze: 24 sie 2021, 19:31 Mam nadzieję, że w filmie będzie to jakoś bardziej rozwinięte i wyjaśnione, a to co zobaczyliśmy na trailerze to nie jest całkowity powód dlaczego świat się zjebał.
Przecież to jest bajeczka dla dzieci. Czego Ty oczekujesz, fizyki kwantowej?
tbc
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1255
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Globe »

W komiksie "Powrót do domu" powrót się udał :D No ale ten film się tak nie nazywa, tylko ze względu na tę roszadę w tytułach filmowych, więc to żaden trop w jaką stronę pójdzie przedstawiona tutaj historia. Może to będzie jakiś miszmasz pomiędzy tą komiksową, a tym co zrobili w Spiderverse (swoją drogą najfajniejszy i najzabawniejszy Spider Man i w ogóle superbohaterski film).

@pieschrodingera super, że jesteś! :D a nie, czekaj
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 357
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Korben Dallas »

Jak tam? Ja już po seansie. Film dowiózł, nie zawiodłem się, chociaż idealnie nie jest.
Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Bolo »

Na szybko nie jestem w stanie złapać jakiś dużych wad filmu, trochę dużo smieszkow i walka taka se poza tym to chyba topka filmów marvela, follow upy tez spoko zrobione i dużo smutasów.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4703
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Parlae »

Wreszcie jakiś dobry film od MCU, bo te trzy ostatnie to już zapomniałem o czym były. ;)
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Bolo »

w ogole pytanie do eskpertów:
Spoiler
czemu eddy brock został teleportowany do mcu jak on za chuja nie wiedział kim jest peter parker
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 432
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Pteh »

Spoiler
jedyne wytłumaczenie jakie widzę na teraz (ale jeszcze nie myślałem o tym dłużej xD), to że symbionty mają jakąś 'świadomość roju' czy coś w tym stylu i Venom Hardy'ego pamięta Parkera z uniwersum Tobeya
Ogólnie jako psychofan pajączka jestem mega zadowolony. Dostałem wszystko czego oczekiwałem.
Spoiler
jak już Cox się pojawił to było czuć ekscytację na sali, a jak Garfield zdjął maskę to wszyscy klaskali :D pierwszy raz spotkałem się z takim czymś w kine
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: yytr »

Siemka, taki lekki offtop. Jako fani pajączka jesteście w stanie polecić jakiś prezent, który byście chcieli mega dostać na święta? Tak do stówki.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: oldschool »

Może jakiegoś Funko Popa ze Spiderem?
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: yytr »

Ej super figurka, ale już kupiłem komiks. Ponoć niezły

Spider-man. Historia życia.
Spoiler
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: oldschool »

Pomysł na fabułę brzmi spoko, aż może sobie przeczytam. Ja bym się ucieszył z takiego prezentu.
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Miker »

@Bolo @Pteh
Spoiler
W scenie po napisach Venoma 2 okazało się, że symbionty mają możliwość przenoszenia się między wymiarami. Venom zobaczył w telewizorze Parkera z MCU bez maski i poznał go, także ta świadomość roju jest bardzo prawdopodobna. Ogólnie czarny kostium i team-up Spider-Mana z Venomem jest pewny, pozostaje tylko pytanie, w którym filmie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: oldschool »

Obejrzałem sobie i tak 8/10 mogę dać. Fajnie było zobaczyć znajome mordy, cały film to pewnego rodzaju laurka, ale no kurwa sporo minusów bym wymienił. Generalnie patrząc po opiniach to dla mnie trochę przehajp. Może już mi się znudziły rzeczy superhero po prostu :dunno:
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: [film] Spider-Man: No Way Home (2021)

Post autor: Bakan »

Nie no, piękne kino to jest. Przy takim natężeniu follow-upów, przeróżnych cameo, to prawdziwy cud, że wyszło to tak naturalnie. To co było oczywiste, czyli miażdżąca strona audiowizualna to jedno, ale cała ta zabawa scenariuszem plus słodko-gorzki i zaskakująco dorosły wydźwięk to drugie. Przecież tam tyle emocjonalnych bomb było, że :bowdown: A już scena z
Spoiler
Zendayą i Garfieldem
to w ogóle petarda. Jeszcze to
Spoiler
”to była moja MJ” wcześniej :(
Aż chce się przysiąść i wciągnąć te Spider-Many film po filmie, co zresztą niebawem zrobię.

No takie 8/10 to na luzie, i to tylko dlatego, że nie chcę przeszarżować z oceną w momencie takiej ekscytacji.

Co tam się odjebało!
ODPOWIEDZ