Warny/Bany

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Warny/Bany

Post autor: runiek »

Okradaniu innych użytkowników :lol: Jesteś tak obrzydliwy, że żeby jakkolwiek mi narobić jakiegoś smrodu koło dupy(bo jakaś zawiść bije od ciebie od dawna), pod tak poważny zarzut podciągasz to... że Dawid zostawił u mnie ładowarkę i nigdy po nią się nie zgłosił, super :) tak jak po oksy, które do teraz ciągle mam i jeszcze niedawno sam mu przypominałem, że wciąż u mnie czekają.

A co do jakichś tam klasyków, każdy ma to w dupie, jest 2019 rok, jesteśmy na ślizgawce i twój cały content tutaj to jest przypierdalanie się. Raczej nie powinno być jakiegoś specjalnego traktowanka dla osób, bo coś tam kiedyś na poważnie postowali, a teraz się zachowują jak skrzywdzeni przez życko ulańce przegrywające całe dnie w fife na xboxie... Jakby Ci to ująć, nie należysz do elitarnego grona:)

Ponownie dajesz przykład większości swojego forumingu, teraz wobec mnie wyimaginowane zarzuty, gdzie jeszcze mnie to bawi, bo nie rozumiem co może być niewiarygodnego w tym, że raz w życiu zemdlałem i miałem krew wskazującą na jakiś krwotok czy coś. Odpis z soru też pewnie gdzieś się wala po papierach w szafce... Ale ja nie będę zaśmiecał temaciku, stąd trochę obszerniejszy post w twoim kierunku lidwinku, bo ja i tak nie zamierzam się podgryzać z tobą, bo poobrzucasz mnie jakimś gównem i tyle, w końcu jesteśmy w internecie :joint:

Z mojej strony EOT, Lidwin na ignorze, a ja wciąż ponawiam swoją propozycje z ankietą co do karania takich użytkowników.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warny/Bany

Post autor: Blazfm »

Chciałbym tylko wyjaśnił, Lidwin nie gra na xboxie tylko na ps4
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Warny/Bany

Post autor: runiek »

No jakiś czas temu słyszałem, że Lidwin potrafił całe dnie zagrywać z Minutką na xboxie, gdy ten wracał po robo w holce i nie miał co robić. Najwidoczniej dostałem fejk njusa. Przyznaję się do błędu :)
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Warny/Bany

Post autor: Lowrider »

Lidwin pisze: 14 lip 2019, 15:29 Jak taki szczególowy jesteś to dzięki pięknej akcji mojej z jotasem znacie klasyki jak kaabana alu kutasy bo to od nas to wyplynelo i bennego blanco hajs rodziców i zbieranie agrestu. Ty jesteś kojarzony z farmazonani o kałuży krwi i okradaniu innych użytkowników. Szacunek. Moja 1/4 postów to nigdy nie będzie nawet twoje 4/4. Przykro mi.
ty to jesteś kojarzony ze strzelaniem z dupy na dobrych użytkowników którzy 5 lat temu polecieli przez ciebie na bana więc zamknij dupę może co
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Warny/Bany

Post autor: Jarekk »

cloud pisze: 14 lip 2019, 15:34 Trochę słabo, że moderatorzy publicznie dyskutują na temat takich spraw. Nie macie jakiejś osobnej grupki, aby tam rozmawiać o takich rzeczach jak chociażby banicja Lidwina?
Co by to zmieniło? Nie rozumiem zupelnie tych zarzutów, że moderatorzy piszą o użytkownikach na forum. Normalnie se siadamy i rozmawiamy co robić, bo to forum jest dla nas wszystkich. Dyskusja jest imo zawsze lepsza niż jakieś cichociemne ruchy. A, umówmy się, slizgawka nie jest jakaś poważna instytucją, że rozmowy muszą być przeprowadzane w kuluarach.

Zresztą w dziale moderstorskim też o tym gadaliśmy
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Warny/Bany

Post autor: Lidwin »

No niestety nie mam tyle szczęścia w życiu żeby płakać za zagubiona dycha i opisywać to na pół strony na forum jako ważna część mojego dnia. Ja muszę chodzić do pracy i zostaje mi jakas godzina może dwie żeby w coś pograć. Chociaż tyle szczęścia że nie kradne gier na PC tylko mogę sobie je kupić.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Warny/Bany

Post autor: MoTyW »

To weź gościu się zacznij przykładać w tej robocie lepiej bo chyba poziom zadowolenia z życia trochę spada, że masz czas wylewać frustracje na forum.
Lidwin pisze: 14 lip 2019, 15:14 Ps2. Załóżcie slizgawkowe mma chętnie z motywem wyjdę żeby mi wypłacił liścia za cpuna
Wpadnij na Śląsk jak jesteś taki mądry, ja dojadę, tylko żebyś potem na policję nie zagonił jak frajer.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Warny/Bany

Post autor: Lidwin »

W listopadzie będę kilka dni w Bielsku bardzo chętnie
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Warny/Bany

Post autor: Lowrider »

lidwin z każdym ćpunem i alkoholikiem spotkanym na żywo i w necie się ustawiasz na solo czy tak po prostu pierdolisz bo nie lubisz typa
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: Warny/Bany

Post autor: davides123 »

Runiek chłopaku coś tam mówisz o ulańcach z xboxa a każdy wie, że lidwin poszedł na PS4, żeby nam nie niszczyć eleganckiego bmi
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Warny/Bany

Post autor: Lidwin »

Lowrider pisze: 14 lip 2019, 16:14 lidwin z każdym ćpunem i alkoholikiem spotkanym na żywo i w necie się ustawiasz na solo czy tak po prostu pierdolisz bo nie lubisz typa
Z tym strzelaniem to sam sobie w kolano strzelasz. A jak motyw chce żebym przyjechał to nie mogę? Chyba że jesteś od dziś adwokatem motywa? Bo coś się za bardzo denerwujesz gdy ktoś wspomina o cpunach i alkoholikach jakby to było do ciebie
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Warny/Bany

Post autor: cloud »

Lidwin pisze: 14 lip 2019, 16:11 W listopadzie będę kilka dni w Bielsku bardzo chętnie
:lol: :lol:

[mention]Jarekk[/mention]
Jarekk pisze: 14 lip 2019, 15:52
cloud pisze: 14 lip 2019, 15:34 Trochę słabo, że moderatorzy publicznie dyskutują na temat takich spraw. Nie macie jakiejś osobnej grupki, aby tam rozmawiać o takich rzeczach jak chociażby banicja Lidwina?
Co by to zmieniło? Nie rozumiem zupelnie tych zarzutów, że moderatorzy piszą o użytkownikach na forum. Normalnie se siadamy i rozmawiamy co robić, bo to forum jest dla nas wszystkich. Dyskusja jest imo zawsze lepsza niż jakieś cichociemne ruchy. A, umówmy się, slizgawka nie jest jakaś poważna instytucją, że rozmowy muszą być przeprowadzane w kuluarach.

Zresztą w dziale moderstorskim też o tym gadaliśmy

Jakbym miał być potencjalnie nowym użytkownikiem ślizgawki i czytałbym w dziale ogłoszenia jakieś "dyskusje" pomiędzy dwoma moderatorami forum to średnio byłbym zachwycony, ale to moja opinia.


eot i dużo zdrówka
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Warny/Bany

Post autor: Iszji »

A jak dla mnie przejrzystość to klucz, z kadłubkiem, zinnem czy leonem był zerowy kontakt, wszystkie decyzje były ustalane bez jakichkolwiek wyjaśnień, slizgawka to nie żaden despota, który musi zachować powagę urzędu przez brak jakichlowiek rozbieżności między modami. Wszak nawet sędziowie mogą składać zdania odrębne. Nie popadajmy w paranoję.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Warny/Bany

Post autor: taka »

Co do przejrzystości regulaminu to mam wątpliwości czy da się to tak prosto załatwić. Np dostałem warna za nazwanie ciapaka ciapakiem przy czym nie ma o tym ani słowa w regulaminie. Nie jest się w stanie wszystkiego zawrzeć w kilku punktach i często musi to być personalna decyzja wystawiającego warna czy bana.
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Warny/Bany

Post autor: Iszji »

Chodziło mi o przejrzystość działań moderacji jak na poprzedniej stronie było widać, a nie regulaminu. Wiadomo, że nie można stworzyć kazuistycznego regulaminu, który by zawierał zasób niedozwolonych zwrotów, no come on.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Warny/Bany

Post autor: Luxair »

cloud pisze: 14 lip 2019, 16:29Jakbym miał być potencjalnie nowym użytkownikiem ślizgawki i czytałbym w dziale ogłoszenia jakieś "dyskusje" pomiędzy dwoma moderatorami forum to średnio byłbym zachwycony, ale to moja opinia.
Popieram. Proponuję zatem jako złoty środek ukryć niniejszy dział przed gośćmi, tak jak Offtopic. Będzie wilk syty (transparentność) i owca cała.

Co do banów to faktycznie etyczniej wygląda ban za 3 warny za 3 różne posty niż za "całokształt" albo za jednorazowe obrażenie moderacji.

Te bany za 3 warny to w ogóle są bezterminowe? Na miesiąc?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Warny/Bany

Post autor: Bartek »

Witam, chcialbym tylko potwierdzic, ze oktagon zweryfikuje. OKTAGON TO ZWERYFIKUJE.

Jako potezny wlodarz nadchodzacej gali Slizg(awka) MMA moge juz chyba oficjalnie potwierdzic, ze walka Lidwin - Motyw bedzie druga walka wieczoru, tuz przed starciem na ktore wszyscy czekali - Kadlub kontra zdrowy rozsadek.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Warny/Bany

Post autor: Jarekk »

Jaki kurs na Kadłuba?
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Warny/Bany

Post autor: the »

Ujemny
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Warny/Bany

Post autor: Luxair »

Bartek pisze: 15 lip 2019, 12:43 Jako potezny wlodarz nadchodzacej gali Slizg(awka) MMA moge juz chyba oficjalnie potwierdzic, ze walka Lidwin - Motyw bedzie druga walka wieczoru, tuz przed starciem na ktore wszyscy czekali - Kadlub kontra zdrowy rozsadek.
Motyw jest zawodnikiem MDMA przecież
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
ODPOWIEDZ