Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: potter »

"Odeszli jedynie Cabrera i Hernandez", przecież oni tam całą ofensywną grę robili :D
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: darmody »

Biorąc pod uwagę to, że w przypadku fajnej oferty mogli odejść Helik, Wdowiak, Dimun, Siplak i jeszcze jeden zawodnik, myślę że można użyć słowa "jedynie" w kontekście odejścia tych dwóch piłkarzy.

To, że tylko oni ciagneli ofensywę to przesada, bo chociaż obaj mieli duży wpływ na strzelone bramki, to po przerwie zimowej cała drużyna grała dobrze w ataku (jednak najczęściej tylko jedną połowę xD). Kozacko grał Gol, Dąbrowski choć grał w kratkę też pokazywał oznaki powrotu formy sprzed dwóch sezonów, Wdowiak&Siplak robili dym na lewym skrzydle, fajnie zapowiada się zimowy nabytek Hanca.

Za Cabrere przyszedł Lopes z ligi portugalskiej, ściągnięto pomocnika z Heerenven, brata Carlitosa na skrzydło/napad, solidnego stopera z Lewskiego Sofia i Hrosso z Zagłębia Sosnowiec na rezerwę.

Nie oglądałem sparingów, ale myślę ze biorąc pod uwagę to, że trzon kadry został utrzymany, a ponadto wzmocniło go co najmniej trzech solidnych zawodników, można powiedzieć ze Cracovia w przyszłym sezonie bedzie silniejsza niż w poprzednim
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: svnchez »

Probierz naściągał gruzu w swoim stylu, z którego połowa odejdzie po sezonie ze statystykami na poziomie trzy ogony. Od czasów Jagi tak robi i jeszcze dziwi mnie, że na większą skalę nikt mu tego nie zarzuca.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: kapec »

Uż. IlePlacisz w lajwskorze napisał że nie może doczekać się pomeczowych wypowiedzi ekipy Legii. Mamy już główny powód tak słabego wyniku.

Carlitos
To nie był dla nas łatwy mecz, było sporo walki. Chcieliśmy wygrać, staraliśmy się. Niestety, choć zabrzmi to jak wymówka, sztuczna murawa nie była dla nas dobra.
Walerian Gwilia
To słaby wynik, po kiepskiej grze. Musimy zrobić szybko analizę tego meczu i zapomnieć o nim. Przed nami rewanż, na nim trzeba się skupić. Sztuczna murawa była jakimś problemem, organizatorzy nie polali jej wodą. To utrudniało kontrolę nad piłką
Andre Martins
W teorii byliśmy lepsi, ale trzeba to było udowodnić w praktyce. Mieliśmy 2-3 szanse na gola. Kolejne będziemy mieć w rewanżu za tydzień - już na normalnej trawie i z naszymi kibicami. Czyli będzie wszystko, aby awansować. Nie chcę narzekać, ale murawa była przygotowana pod gospodarzy, piłka toczyła się zbyt wolno.
No i Vuko nie ma nic do zarzucenia swoim zawodnikom
Ja też nie mogę narzekać na postawę i zaangażowanie zawodników, choć wynik 0:0 z niżej notowaną drużyną. Brakowało tego, czego potrzebujemy, czyli meczów o stawkę. To zupełnie co innego niż sparingi.
W sumie nie wiem co śmieszniejsze, wynik, czy kibice którzy śpiewali na polskie drużyny, łącznie z kurwa Odrą Opole :bowdown:
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bakan »

Dobrze widzę, że TVP Sport nie transmituje dziś Piasta i obejrzeć można tylko na Polsacie Sport, którego nie mam? Co to w ogóle za logika wykupić pierwszy mecz i odpuścić rewanż...
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: darmody »

Zgadza się, mecz będzie można obejrzeć jedynie w Polsacie Sport. Myślę, że to raczej Polsat odpuścił pierwszy mecz niż TVP rewanż, bo najpierw Polsat zapewnił sobie prawo do transmisji meczu rewanżowego a dopiero później TVP dogadało się z białoruskim nadawcą sygnału.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bakan »

Wyczytałem, że mecz będzie też na Super Polsacie, który rzekomo jest ogólnodostępny. Ja liczyłem, że uda mi się na telefonie obejrzeć ale niestety NC+GO nie odpala kanałów polsatowskich więc zostaje mi płatna Ipla ale w takim razie w chuju to mam chyba.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11607
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: FLoo »

na nc+ go masz polsaty premium
Największa pizda na forum:

Mider
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bakan »

O! I to jest rozwiązanie!
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: darmody »

Ale jestem wkurwiony na wczorajszy mecz Pasów. Brak awansu uważam za frajerstwo w czystej postaci. Nie wiem co się odjebało podczas przerwy, ale chyba piłkarze walnęli sobie drzemkę w szatni, bo po dobrej pierwszej połowie wyszli jacyś zamuleni na boisko i dopiero gong w postaci pierwszej bramki ich obudził. Co najmniej 4 akcje Cracovii powinny skończyć się bramkami, tyle samo dobrze zapowiadających się akcji spartaczono
poprzez niedokładne podania, dramat.

Prawda jest taka, że Cracovia przez swoją indolencję strzelecką i proste błędy w obronie sama sobie przegrała ten mecz, DAC było do ogrania na luzie. Helik do tego błędu był świetny w obronie, a przynajmniej tak wyglądała jego gra z wysokości trybun, bo dla zdrowia psychicznego nie oglądałem skrótów.

Kolejna sprawa - Probierz. Kolejny raz jego drużyna zawodzi w ważnych dla kibiców meczach, imo zmiany bardzo nietrafione i spóźnione. Grający takie gówno Hanca powinien zejść jak najszybciej, tymczasem zmienił go dopiero w dogrywce. No nic, po pocałunku śmierci trzeba wrócić do grania w lidze, ale tylko miejsce na podium sprawi, że uznam że Probierz robi dobrą robotę, bo mając taką władzę praktycznie przez 3 sezony, brak miejsca
w pierwszej trójce uznam za porażkę polskiego Guardioli.

Do pozytywów wczorajszego meczu zaliczam jedynie to, że w drodze na stadion miałem przyjemność spotkać sympatycznego pana Zdzisława Kręcinę i przyjazną atmosferę na trybunach związaną z przyjazdem słowackich Węgrów.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: svnchez »

Daj spokój, po tych wyczynach polskich drużyn w pucharach w ciągu ostatnich lat, dziwi mnie że ktoś jeszcze potrafi podejść do kolejnych meczów z emocjami, wiarą, czymkolwiek. Ja już dawno przestałem się tym emocjonować i serio na kolejne lata polecam być nastawionym na bekę i wpierdol od każdego. Nie ma podstaw żeby wierzyć w reprezentantów tej gównoligi, w której żadna drużyna na dobrą sprawę nie potrafi grać w piłkę i nie ma żadnych innych cech, którymi te braki mogłaby nadrobić na tle europejskich rywali. Na szczęście we wszelkich rankingach ta liga zmierza na swoje miejsce, więc kibice z całej Polski porzućcie swą naiwność.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: genocidegeneral »

https://www.uefa.com/insideuefa/news/ne ... 17533.html
- oi wanka, za co żółta?
- domyśl się
Obrazek
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: widzeszalenstwo »

nie widzialem tych spotkan, ale mimo wszystko porto i celtic to dla mnie duze zaskoczenie, tym bardziej z jakimis ogorami
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: dicegame »

porto szok tym bardziej, że u siebie przegrywali 0-3 w pewnym momencie :lol:
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bartuz »

Jaki szok skoro Krasnodar w zeszłym sezonie z pucharów wyrzucił Leverkusen :rotfl:
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bunnymen77 »

Porto > jakakolwiek druzyna z bundesligii poza FCB i BVB
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: mateko »

Szkoda Porto mocno.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: kapec »

Skoro przejebali dwumecz, i to dostając u siebie trójkę do przerwy? W takim razie mi nie szkoda.
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bartuz »

kapec pisze: 14 sie 2019, 21:06 Skoro przejebali dwumecz, i to dostając u siebie trójkę do przerwy? W takim razie mi nie szkoda.
Dokładnie, poza tym moim zdaniem to jakiś powiew świeżości, jak np. Slavia Praga w fazie pucharowej LE.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bakan »

Wczorajszy mecz oglądałem na domówce więc średnio uważnie ale druga linia LFC w pierwszej połowie to był dramat. Fatalnie zorganizowana formacja przez, którą Chelsea przechodziła ze zbyt dużą łatwością. Wijnaldum to moim zdaniem najważniejszy piłkarz w tej formacji, mam wrażenie, że kiedy Holender jest na boisku to wszystko wygląda bezpieczniej.

Generalnie Jurgen trochę przekombinował ze składem co pokazało wejście Firmino bo gość zmienił grę.

Faul Adriana to jest najgorsze gówno jakie może odjebać bramkarz, wolę żeby goalkepper raz na jakiś czas puścił pechową szmatę czy niedokładnie podał przy próbie wyprowadzenia niż, żeby zachowywał się w ten sposób bo to świadczy o głupocie lub braku zimnej krwi, nie wiem co gorsze.

Generalnie to dobry mecz, Chelsea pokazuje, że idzie w dobrym kierunku i wciąż uważam, że 4 miejsce to plan realny.

Abraham wracający z wypożyczenia i marnujący jedenastkę w Superpucharze strasznie skojarzył mi się z Lukaku, który przywitał się z klubem w niemal identycznych okolicznościach. Mam nadzieję, że młody Anglik nie podzieli jego losu bo lubię gościa.
ODPOWIEDZ