Problemy w działaniu forum

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: svnchez »

jak otwieram ostatnią stronę danego tematu to widzę nieprzeczytane posty, ale jeśli takie są też na stronie poprzedniej to po przejściu na nią muszę szukać gdzie ostatnio skończyłem czytać/gdzie zaczęła się dyskusja bo już ich nie podświetla. Nie jest to nic pilnego i mega upierdliwego, ale jeśli istnieje opcja zmienienia tego bez wielkiego kombinowania to byłoby chyba spk
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: bukaj »

wchodź do tematów przez zakładkę Nieprzeczytane posty, klikając na czerwoną ikonę obok tytułu, to będzie wszystko jak należy
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
GeorgePortfel
Posty: 102
Rejestracja: 04 maja 2019, 1:50

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: GeorgePortfel »

Tapatalk działa dobrze? Bo mam komunikat user doesn't exist zarówno przy próbie logowania jak i zmiany hasła.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Jose »

Działa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

nie chce mi się założyć temat w wykonawcach w ZHH, coś takiego się wyświetla czerwonymi literami na czarnym tle
ModSecurity zablokował zapytanie ze wzgledów bezpieczeństwa.
Jeżeli strona wymaga tego typu zapytań, to proszę wyłączyć ModSecurity w panelu DirectAdmin, opcja "ustawienia mod_security".
W innej muzyce nie ma problemów, na sprawdzanie w innych działach nie ma pomysłu (na tematy). To coś po stronie forumka czy coś u mnie?
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Mutley »

Wciąż nie dostaję powiadomień, jak ktoś mnie oznaczy w swoim poście.
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Bartek »

Nic nie zostało zrobione, i raczej na nic bym nie liczył. Ewentualnie po tym poście [mention]SWN[/mention] będzie miał kilkudniowy zryw, po którym znów się zapadnie pod ziemie. Fakty są takie, że [mention]Lowrider[/mention] zawsze miał to wszystko w głębokim poważaniu, [mention]SWN[/mention] niby by chciał ale nie ma zielonego pojęcia o prowadzenia forum (to już nie 2010, wake up!) i nie ma na to czasu ani chęci. [mention]maciek[/mention] jest jedyną konkretną i rzeczową osobą z tej trójki ale ma dom, pracę i dziecko, po którego narodzinach już zupełnie nie miał czasu na jakieś forum - jak dorośniecie to zrozumiecie. Ja osobiście po frajerskiej akcji dwóch pierwszych próbowałem się z nimi jeszcze jakoś porozumieć ale skoro nawet nie odpisują na czacie założonym w tej sprawie to żegnam. Ani nie tęsknie, ani mi nie brakuje forum. Mieli jakiś tam plan, nawet spisany w punktach ale tak naiwny, że szkoda gadać. Usunięcie wszystkich modów bo kilka osób przybiegło ze skargą na mnie było super posunięcie chłopaki, wręcz genialnym. Forum sobie leżu odłogiem, prowokacje postują, multikonta zakładane, uaktywniły się konta pozakładane kilka lat wstecz (a to tylko spostrzeżenia po 10 minutach na forum). Trzeba było usunąć mnie, a nie od razu wszystkich i zostawić to na samopas. A już w ogóle kuriozalnym ruchem było otwarcie rejestracji, czyli to co sam zamierzałem zrobić. Tylko ja bym sobie przygotował grunt przed, a po otwarciu miałem jeszcze jeden pomysł, który by to pchnął. Ale skoro znienacka chłopaki wszystkich usunęli to niech teraz działają. Ja za każdym razem gdy do nich pisałem o wsparcie, w sprawach głównie technicznych, to echo.


Co do forum ślizgu już chociaż mogliście postarać się o jakąś inną nazwę bo ta chyba po złości + bardziej spersonalizować całość bo w tej chwili wygląda to jak popłuczyny po tym forum. Chcieliście forum gdzie rap będzie drugorzędny, albo i odsunięty na jeszcze dalszy plan, a próbujecie rozbujać forum pisząc na fp o całym polski rap gównie, którym tak rzekomo gardzicie i zastanawiacie się gdzie uderzyć żeby to wypromować - dość przewrotnie to wygląda. Nierapowe w założeniach forum, które to najbardziej stoi rapem. Ale kontynuujcie, mając w pamięci błędy z tego forum, może się to jeszcze jakoś fajnie rozwinie.

Z mojej strony to by było w sumie tyle. Jak będą jakieś normalne pytania to mogę jeszcze odpowiedzieć w wolnej chwili. Etap forum mam za sobą, jakby ktoś mnie szukał to myślę, że bez problemu znajdzie.

5.

WARN za spam
to temat o problemach w działaniu forum a nie zastrzeżeniach do działania moderacji. Takiego tematu nie ma, bo jak ktoś ma, to się sadzi i leci na bana.
Lowrider
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Kalom »

błędy SQL atakują
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
:joint: [*]
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: kshaq »

ddosujo ślizgawkę
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

czy tylko mi ślizgawka zamula ostatnimi dniami od czasu do czasu?
ksiazenieporzadek

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: ksiazenieporzadek »

Mi działa świetnie a przebywam na innym kontynencie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: Luxair »

Kwestia małych skrzynek pocztowych. Nie można ich po prostu wszystkim powiększyć, nie wiem, dziesięciokrotnie...?
Na chłopski rozum programisty15k, pojedyncza wiadomość w skrzynce powinna zajmować tyle co jeden post, więc po co to aż tak limitować? A czasem potrzeba wrócić do konwersacji sprzed roku...
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Dziesięciokrotność byłaby już chyba lekkim przegięciem, ale przy okazji prośby Aka M mixującego banger zwiększyłem do bodajże osiemdziesiątki z domyślnych 50 i mam nadzieję, że robiąc czasem porządki nie rozjebiemy tego tak szybko. Jeśli zacznie się notoryczne zapotrzebowanie na powiększoną skrzynkę (oprócz jakichś wypadków typu właśnie organizatorzy bangera, zbieranie zamówień na koszulki), to pewnie rzucę okiem do phpadmin ile to zabiera miejsca.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: kshaq »

Dałoby radę zmienić minimum znaków w wyszukiwarce z 4 na 3? Niektóre tematy mają po 3 znaki w tytule i ciężko jest je znaleźć, jak spadną gdzieś na dalsze strony.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: SWN »

Niestety z tego, co konsultowałem z Kamsonem przy zakładaniu forum byłoby to dość nieopłacalne w stosunku 'faktyczne zapotrzebowanie = zabierane zasoby'. Przy każdym zmniejszeniu tego minimum, choćby o znak, do nazwijmy to 'słownika' wyszukiwarki dochodzi mnóstwo nowych postów, które zaczynają mieścić się w nowym przedziale i dublują zabierając miejsce.

Przy okazji przygotowywania takich rzeczy dowiedziałem się też dość przykrej z punktu widzenia posiadania serwera ciekawostki - każdy wynik wyszukiwania nie jest obliczany specjalnie dla poszukującego, a przygotowany we wszystkich możliwych kombinacjach już wcześniej, po prostu czekając. Stąd niestety, ale przy obecnym zapotrzebowaniu (sądzę że takich tematów nie jest wyjątkowo dużo, przynajmniej jak teraz przeglądam historię wyszukiwań) wolę zostać przy obecnych limitach i przeznaczyć parametry serwera na posty i tematy.

:(
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

w razie czego zawsze jest google - piszecie co chcecie znaleźć i dodajecie site:slizgawka.eu
parę razy tak szukałem czegoś na forumku i nie było problemu
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

co to było? ktoś wytłumaczy?
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: MoTyW »

Ponieważ [mention]SWN[/mention] przebywa na innym kontynencie, ja odpisze wg swojej najlepszej wiedzy aka czacika ekipy forum. Chodziło o jakiś błąd w sferze DNS po stronie dostawcy i telefon załatwił sprawę. Jbc nie ma też co panikować bo w najgorszym razie downtime z tej okazji może trwać maksymalnie 24h, ale już wszystko ogarnięte.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: przedszkolanek »

dziękuję za odpowiedź, już się bałem, że forumek miał serwery na Giewoncie
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Problemy w działaniu forum

Post autor: PeterStillNinety's »

Kagłup Attack
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
ODPOWIEDZ