Kubi Producent - +18 (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: Miechu »

Przesłuchałem no i przy kawałkach reprezentantów 2115 czuje się jakbym słuchał jakiegoś boysbandu. Zniewieściałe to wszystko :dunno: Na plus Kazek i ALC jak ktoś wyżej napisał. Janek i Schafter też w porządku. Bitowo raczej nic odkrywczego a Kubi zapowiadał, że będzie to najlepsza rzecz od niego. IMO nie pykło.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: Wtn »

Refren Gedza :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: Zephyr »

Track z Bałagane najlepszy z całej tej śmiesznej płyty, zaraz za nim Salut z Alcomindz i Szopenem... no i na tym się kończy. Nic specjalnego, żałuję, że sprawdziłem całość.
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: KillerCroc »

Bałagan co za forma.

Od płyty wszystkie te luźne numery i dogrywki są na super poziomie :joint:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: Willxc »

Bałagane i ALC najlepiej no i refren Gedza też mi siadł niesamowicie.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: MalkoNTENT »

Przesłuchałem tylko tych co lubię i zwroteczka Adi Nowaka jak mi siadła :oops:
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: moody »

czy mi sie wydaje, ze kazek to troll takiej klasy, ze swoim featem zdissowal producenta plyty, na ktora sie dogral, a ten nawet tego nie zauwazyl?

juz na samym poczatkuu przekrecil ksywe z 'kubi producent' na 'kubi reducent' (reducent to grzyb/bakteria zyjaca np. w odchodach), wers 'za 200zl kupiles sobie bicik typu newschool? ale kurwa bedzie SKRRT SKRRT', a po chwili znowu "kubi reducent - to dla ciebie robie SKRRT SKRRT" tez jest dosc oczywisty :bowdown:
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: Whtn »

albo po prostu dissuje tych wszystkich niuskulowych grajków których jedyną zaletą jest nie bycie zapyziałym truskulem? :dunno:
nie wydaje mi się, żeby dissował producenta z którym współpracuje w jakimś stopniu już od 2015
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: Willxc »

Wersy jak nic na Kubiego tak przynajmniej się wydaje, na ostatnich dwóch płytach z nim nie współpracował :dunno:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: przedszkolanek »

poza singlami słyszałem na razie tylko numer z Janem Rapowanie (włączył mi się na YT)
ja pierdole, ale to jest populista, nowy OSTR/TAU rośnie na sterydach :bowdown:
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: enjoy1g »

Kubi jest dokladnie tak glupi na jakiego wyglada a dla Księcia Bedogie ofc wielkie pondro
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: Willxc »

Kurwa, ale mi się ten refren Gedza wkręcił
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: Malloy »

Kawałek z Kazem piękny, czekam na płytę :D
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3901
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: camzatizbak »

piece of shit
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
skała
Posty: 205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: skała »

polskie płyty produenckie xdddd
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: Piters »

Kazek zajebiście dał, ostatnie numery zwiastują formę albo że były nagrywane w chuj dawno
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: onizuka »

sapi i gedz zajebiste refreny dali, kawałek z whitem i adim chyba najlepiej mi siadł. Pare kawałków fajnych, pare do wyjebania, zrobi sie selekcje na spotify i płytka będzie nawet słuchana
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: przedszkolanek »

Będzie długi tekst...
Jestem mocno zaskoczony płytą (pozytywnie), ale też niczego dobrego się nie spodziewałem, nie znaczy to bynajmniej, że jest dobrze, o tym jak jest, najlepiej świadczy to, że najbardziej interesujące na tej płycie, jest to, czego na niej nie ma, czyli featu Borysa. Wie ktoś z czego wynika ta zaskakująca absencja? Pożarli się czy co?
Co do bitów, to sprawę wyczerpuje w zasadzie poniższy tweet, który pozwalam sobie pożyczyć na użytek posta
Spoiler
no bo faktycznie, nawet jeżeli wszystkie bity są z paczki (a tak źle raczej nie jest), to nie można Kubiemu odmówić ucha do bitów i ręki do ich selekcji, dodać jeszcze można, że zwłaszcza synthpopy są szczególnej urody, choć na całości brakuje w warstwie produkcyjnej trochę zabawy jak na KPM.
W sumie byłby może nawet lepszym wykonawczym niż beatmakerem, bo tych raperów też dobrze używa i zestawia ze sobą, problem polega na jakości dostępnego materiału.
Bałagane i Borygo wybijają się charyzmą, ale też - nie spodziewałem się czegoś takiego po Rekinie - pokazują swoją wyższość intelektualną nad resztą rapgry (takich pomniejszych momentów jest więcej, np. Beteo zestawiony z Reto brzmi jak nieśmieszny żart). Co do linijek Kaza (na moje wyczucie brzmią jak z zeszłego roku, raczej nie są starsze) - nie pamiętam, żeby ktoś tak w PLHH napluł komuś w ryj na jego własnej płycie, zastanawiam się czy to było celowe, a jak tak czy nie ugadane dla podbicia wyników. Sam Kubi zresztą nie jest gorszy, przynajmniej dla mnie przetworzenie w zamykającym numerze linii melodycznej z openera to celowe naplucie w ryj Żabsonowi na jego własnym tracku.
Z ciekawszych rzeczy jeszcze numery z Alcominds, Coals, VICem (fajnie wiedzieć, że typ który na początku dekady był w ścisłej awangardzie newschoolu ciągle coś tam sobie nagrywa), na tle całości jakoś się broni Marlboro White`a (ale ten trunek na ratunek xD), zwrotka Majora SPZ, refren Gedza, Zeamsone ma na tym zaytovenie niezłe przenośnie w refrenie, 9 żyć jeszcze ujdzie od biedy- ale to tylko na tle całości, a i jeszcze to 2115 w miarę znośny boysband na refrenach (dobra, trochę sam się oszukuję xD)
najgorsze - opener i wszystko co Żabsona, Adi Nowak, Beteo, Bezczel, Sapi (co to za gówniak?), Siles (gdy chcesz być jak Travis Scott, ale ci nie wyszło), Kaen, PlanBe, Otso, refren Malika - w takiej mniej więcej kolejności, reszta nawet jak słaba (Białas, Kizo, Solar, Szpaku itd.) da się jakoś przeboleć
całościowo oceniając (głównie ze względu na dobre bity - w końcu to płyta producencka - i kręcenie albumu z takiego materiału ludzkiego, jaki jest dostępny): 5 - 5,5/10
e: starałem się szukać pozytywów, więc pewnie trochę zawyżyłem, a poza tym za wpuszczenie Kaza z czymś takim jakaś gratyfikacja się należy
Ostatnio zmieniony 17 cze 2019, 2:17 przez przedszkolanek, łącznie zmieniany 1 raz.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: FÜRDIEGANG »

Borys dawno wyjasniony, po prostu brak czasu. Borys ciagle w trasie, robili KPM itp. Nadal miedzy nimi spoko.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kubi Producent - +18 (2019)

Post autor: KillerCroc »

Wy nie przesadzacie trochę z tym że Jaca ciśnie w tym kawałku Kubiemu? :dunno:
To trochę jak kiedyś na Ślizgu ktoś powiedział, że VNM ciśnie Pyskatemu bo nawinął "Pyskaty Skurwiel".
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
ODPOWIEDZ