La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

O czym Ty piszesz. Valverde to taki benitez, tacy ludzie to wielcy trenerzy ale nie na wielkich piłkarzy i wielkie mecze. QS to świetny wybor bo nie byłoby marnowania tych piłkarzy
Jutro wyleci
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Whiskiz »

:shock:
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

boixos pisze: 26 maja 2019, 0:00 Piłkarze walczą o pozostanie Valverde, który podał się do dymisji 2 raz(!), pierwszy raz po Liverpoolu. Co za pojebana akcja, Barceloną rządzą piłkarze i dopóki oni nie zechcą wypierdalać, będą utrzymać status quo.
Skąd te rewelacje? Po obu meczach EV mówił, że czuję się na siłach kontynuować projekt, a ani na Marce, ani na Mundo Deportivo, ani w Sporcie nie znalazłem takich informacji.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: boixos »

Katalońska telewizja to podawała
Valverde pewnie nie wyleci, Bartomeu kretyn nie obwinia go za wczoraj, w ogóle szukają jakiegoś innego kozła ofiarnego, przyszły sezon szykuje się jeszcze bardziej gówniany
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

To prezes sam wyleci więc piękny ma wybor.
Kadra jest kompletna i nikt nie wydał tylu pieniędzy przez ostatnje 3 okienka
Posiadają zestaw który Valencie powinnien przegonić 4:0
A grają taka kuchnie że tylko nasrać im do szatni wpuścić i niech se gotują bigos
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bolo »

śmieszna jest ta barcelona i real. Żaden piłkarz nie jest większy od klubu nawet jeśli jest Leopoldem Messim albo Cristiano Rolando albo, jak historia pokazała, Ikerem Casillasem a odnoszę wrażenie coraz częściej, że tam, trener i zarząd mają mniej do gadania niż piłkarze i piłkarze im mówią jakei ruchy mają robić. Oczywiście się nie znam na piłce a to takie luźne spostrzeżenia najebanego wujka oglądającego repre.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9516
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: potter »

Jak to jest z tą Barcą i jej składem? Serio kadra jest kompletna? Mi się właśnie wydaje, że jakby nie Messi to by mieli sezon jak Real. W ofensywie np. Suarez jest dobry na ligę, ale w Lm już cieniuje, Dembele i Malcom to jednak murzyni, Coutinho nie wypalił, Boateng? :D Po Rakiticu i Busquetsie widać upływający czas, Alba lepszy do przodu, a w defie błędy, chyba tylko Pique, Lenglet czy Ter Stegen tam nie podlegają większej krytyce, może jeszcze Vidal, ale wiadomo co go cechuje. Ten Arthur chyba też spuścił z tonu.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: oyama »

Gerard Romero (dobry informator w temacie Barcelony) podaje, że Valverde jest bardzo dotknięty przegraną w finale CdR i są wątpliwości piłkarzy, jak i zarządu co do jego przyszłości. Czytałem dzisiaj, że zarząd jest podzielony i duża część głosuje za usunięciem Segury oraz Valverde, a w drugiej części (głosujący za pozostaniem) znajduje się Bartomeu

plany transferowe wciąż te same, czyli Griezmann i De Ligt. Jeszcze w plotkach można było wyczytać o sprowadzeniu kolejnego zawodnika w miejsce Suareza (zmiennik), bo AG powędruje na lewe skrzydło. Prawa obrona bez zmian, czyli Roberto i Semedo, stopniowe wdrażanie Wagué. Ze środka obrony odchodzą Vermaelen i Murillo, nieznana przyszłość Umtitiego i przyjście De Ligta. Dodatkowo spekulowano o odejściu na wypożyczenie Todibo, kierunek Ajax. Na lewej obronie podstawą jest Alba (blokujący moim zdaniem skrzydło) i chcą sprowadzić doświadczonego zmiennika typu Filipe Luis. Z pomocy mają odejść Rafinha, Andre Gomes (zainteresowanie Evertonu, Tottenhamu i WHU) i dużo pisali o Rakiticu (pewnie zostanie). A z napastników i skrzydłowych to spierdala Boateng i może Malcom (?)
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: samir »

griezmann na lewym skrzydle to zabawna wizja
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bakan »

Właśnie obejrzałem sobie skrót Finału PK. Kurwa, ta akcja Messiego z 55 min (słupek) to jakaś totalna pojebnia. To jest niewiarygodne, że Barcelona z taki piłkarzem w składzie nie była w stanie wygrać nic więcej niż będącej najsłabszej od lat La Ligi (regres Atletico i Realu). Valverde do wyjebania.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Messi to jednocześnie wybawienie i zguba Barcelony.
Sensei życia
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: thexe »

Dell
Ostatnio zmieniony 10 lis 2019, 23:33 przez thexe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: oyama »

jest jeszcze opcja Roberto Martinez i Thierry Henry w roli asystenta. Takie informacje dzisiaj się pojawiły w mediach
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Ja pisałem ale nie wysłałem ze Lopetegui
Z jakimś szalonym wykupieniem ISCO wzamian za kartę zawodniczą coutinho
I tym jackassem
Jovicem na szpicy
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

potter pisze: 27 maja 2019, 1:29 Mi się właśnie wydaje, że jakby nie Messi to by mieli sezon jak Real.
Właśnie widziałem sporo opinii w stylu, że nie ma Barcelony bez Messiego albo takich jak Twoja, z tym że moim zdaniem to nie jest do końca tak. Trzeba pamiętać, że bez niego byli w stanie zgwałcić Real manitą, zresztą zawsze gdy Barcelona gra bez Messiego miałem nadzieję na straty punktowe i odrobienie jakichś oczek (oczywiście gdy było to jeszcze jakkolwiek możliwe :lol: ), ale już się nauczyłem, że w większości tych meczów na przestrzeni ostatnich sezonów Barcelona dawała radę. Myślę, że dużo większym problemem jest nastawienie drużyny podczas obecności Messiego niż sam fakt jego ewentualnej nieobecności. Jak go nie ma to jednak trzeba coś wykombinować samemu, a jak jest to chuj, gramy na Messiego i owszem, często to starcza w lidze, ale nie ma opcji żeby to była metoda na wszystko.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: oyama »

w transakcję sprowadzenia Griezmanna do Barcelony może zostać włączony Nelson Semedo i pierwsze skrzypce będzie grał Roberto, a jego zmiennikiem Moussa Wague. Kurwa, to byłby bardzo dziwny ruch, gdyby nie kupili nowego PO w postaci Kimmicha, co aktualnie jest raczej niemożliwe. Ponadto De Ligt poszedł w odstawkę, bo w Barcelonie są inne priorytety i nie chcą mu dawać dużej kasy, żeby nie zaburzyć polityki wynagrodzeń

no i największe szanse na objęcie pieczy nad drużyną ma Roberto Martinez, jeśli Valverde odejdzie. Sztab szkoleniowy w ogóle nie pokazywał się w ośrodku treningowym od czasu blamażu w finale CdR i stąd tyle informacji na temat nowego trenera
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: thexe »

Delete
Ostatnio zmieniony 10 lis 2019, 23:37 przez thexe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: oyama »

RAC1: Barcelona ogłosi dzisiaj odejście Valverde
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: thexe »

Delete
Ostatnio zmieniony 10 lis 2019, 23:37 przez thexe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Mutley »



:lol:
happiness only real when shared
ODPOWIEDZ