Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Jose »

No jaki ktoś, to użytkownik sniper. ;)
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: sugarhill_notausgang »

mbunt pisze: 20 maja 2019, 16:55 Muzyka Rozrywkowa to najlepsza płyta od Pezeta i jedna z lepszych w ogóle
Dla mnie druga od Pezeta, ale to była najlepsza polska płyta, jaka wyszła w 2007 r., zgadzam się.
Jasek pisze: 20 maja 2019, 17:19 VNM zawsze był hujowy
Nie zawsze, nagrał parę fajnych numerów, chociaż może raczej w opcji "wstyd się przyznać, ale mi się to podoba" ;) Czasem wracam do jego dwóch pierwszych solówek na legalu, później to już padaka.
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: manio »

Ruces pisze: 19 maja 2019, 20:34 najlepszym dissem w polskim rapie są dla mnie 3 korony
tylko i wyłącznie dzięki papa dance

medium/tau to jeden z lepszych raperów. nie potrafię słuchać taco i wg, mnie jest okropnym leszczykiem który na jednym patencie leci od początku działalności.
MlodyYoung
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:54
Lokalizacja: Rio

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: MlodyYoung »

dms pisze: 20 maja 2019, 20:48 Rogal DDL to jeden z najbardziej błyskotliwych raperów i jedna z najciekawszych postaci na ulicznej scenie, od której przez lata trzymałem się z dala ale m.in. za jego zasługą wróciłem
Podbijam, Rogal dał kawał dobrej ulicznej muzyki. Ostatnią zwrotką z Prorapera pięknie powyjaśniał ulicznych przygłupów.
CzasemJebneSobie
Posty: 157
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:02

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: CzasemJebneSobie »

­­­­
Ostatnio zmieniony 10 lip 2021, 19:44 przez CzasemJebneSobie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: rubinstein »

o! jeśli chodzi o niepopularne opinie to uważam, że Mes TURBOSSIE, jest MEGAHUJOWY i nienawidzę go kurwa. w ogóle ta jego stylówa lowelasa powduje, ze mam ochotę rzygać dalej niż widzę. bezguście.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: KillerCroc »

WHITE pisze: 20 maja 2019, 16:52 Belmondo jest za slaby zeby nagrac solo i sam o tym wie
Belmondo jest zbyt dużym mułem życiowym żeby nagrać solo w ogóle :lol: GSP jest hejtowany ale mogę sobie dać rękę uciąć że bez niego ta płyta by nawet nie powstała bo Belmondo by sam tego wszystkiego nie ogarnął
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Archie »

Bauns to było jedno z najciekawszych zjawisk na naszej scenie i przez to, że gnojono go to rodzimy rap stracił dużo kolorytu.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: jogi »

Polski hiphop nie wykształcił swojego własnego brzmienia jak np francuski i nie stworzył nurtu takiego jak np grime i to może nie jest jakoś niepopularne ale uważam że Noon był najbliżej wyklarowania czegoś takiego jak polskie brzmienie w hip-hopie (miał sporo naśladowców i to w pewnym momencie trybiło w tym kierunku).

Baums może i był ciekawym zjawiskiem, tyle że kolejnym zassanym.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: jankes »

Jacon to najbardziej niedoceniony producent w Polsce, przerastający tych wszystkich Lanków, Apmg i innych Kubich o dwie głowy. Należy w trybie pilnym wypierdolić go do Stanów i dać stypendium / grant na rozruch - w umowie o warunkach korzystania z tych środków należy zakazać mu dawania bitów użytkownikom typu Diox czy PMM.
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: taka »

Polski rap od jakichś mniej więcej 5 lat ssie pałke i nic lepszego niż to co wyszło do 2015 już nie powstanie.
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: rubinstein »

LSO to bezbeki, a ich jedyny fajny traczek to Serce
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: SWN »

Rubinstein za grubo
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: rubinstein »

Nie wiem, nie rozumiem po prostu
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: moxxi »

Ras jest bezpłciowym raperem bez polotu
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
ebowski
Posty: 109
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:12

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: ebowski »

moxxi pisze: 21 maja 2019, 13:31 Ras jest bezpłciowym raperem bez polotu
:shock:
Tak ogólnie czy tylko ostatnio?
Jak tak patrząc na ostatnie poczynania pod szyldem rasmentalism to mogę powiedzieć, że coś w tym jest, to imo to tylko kwestia przyjętej stylistyki w której nie jest mu aż tak do twarzy - taki feat na małpie mi siedzi mocno (choć widziałem, na ślizgu jeszcze, dużo głosów na nie. No cóż, gusta i gusta :dunno: )
Rower pędzi sam zmienia przerzutkiiiiii
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: sugarhill_notausgang »

Archie pisze: 21 maja 2019, 2:23 Bauns to było jedno z najciekawszych zjawisk na naszej scenie i przez to, że gnojono go to rodzimy rap stracił dużo kolorytu.
Siemasz Archi nie poznałem Cię, widzę, że post dobry, patrzę a to Ty. Podbijam, na początku wkurwiało mnie to "pozerstwo" (pamiętacie jeszcze takie słowo?) i bekę miałem mocną z Onara, który rapując "Nie masz hajsu tyle co my, dużo złota i diamentowe domy" wymachiwał do kamery srebrnym łańcuszkiem za 100 zł. Ale w końcu połknąłem bakcyla, zatrybiłem, kupiłem hawajską koszulę i sam chciałem "baunsować", czasy GibGibOn składu, Haka, pierwsze dwie solówki Tedego i pierwsze dwie solówki Borysa, Stahu & Dynus - lubię wracać wspomnieniami. Szkoda, że to nie poszło dalej. Projekt Headlinerz fajnie wjechał w tej konwencji w 2015.
sungtongs
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2019, 19:10

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: sungtongs »

Tomb jest genialnym, niesamowicie utalentowanym raperem z niebywałą świadomością gry. Nikt nie rapował, nikt nie rapuje i przede wszystkim nikt w moim odczuciu nie podchodził do rapu w Polsce w taki sposób jak on - jak do GRY. Gdy twój ulubiony raper był na etapie oglądania teledysków Eminema na Vivie Tomb studiował rymy na Lifestylez ov Da Poor & Dangerous. Typ wyrwany z toczącego się w środku getta sajfera pod bit z In The Club wsadzony w polskie osiedle by udowodnić, że to że takie rzeczy jak Lil Wayne czy MF Doom nie wydarzyły się w polskim rapie nie jest kwestią języka. Jest zepchnięty na margines ze względu na kwestie wizerunkowe i nie chodzi mi o niewysłanie jakichś krążków, co mam absolutnie w chuju tylko nawet o potknięcia z początku kariery, takie jak przegrany beef z Ensonem, który również sprawił, że sam bije się w pierś, że zbagatelizowałem wówczas takie rzeczy jak Polski Cassidy nieFRISTAJL ignoranckim "to ten głąb, który przegrał z Ensonem", choć kwestia jest drugorzędna bo tak czy inaczej nie sądzę, że większość ludzi zdałaby sobie sprawę z tego jak zajebistym jest zawodnkiem.
Pojechałeś mi na ślizgawce, mam cię za kurwę
ale nie będę cię bił, też byłem wyszczekanym kundlem
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: horrypaz »

wszystko spoko oprócz tego że nie potrafi rapować, ni chuja.
ale składa nieźle, fakt
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: retriakaretrox »

Nie ma co pierdolić, wrzuty jak #Ciach 4, czyli dla mnie klasyczny już Zjadacz Dusz na bicie z Jesus Walks Kanyego to był tak przekminiony i luźny kawałek, że mimo całej antypatii do TomBa (bo może i błędnie, ale jednak ja swoją opinię o danym artyście wyrabiam nie tylko poprzez muzykę, ale jednak całokształt osobowości, a nie da się zaprzeczyć, że akcja w stylu wyjeby na wysłanie płyt za które ludzie puścili kwit to skrajne kurestwo i powinno się na niego za to regularnie pluć i jebać) lubię wracać. Gość linijki miał naprawdę ciekawe, ten luz w nawijce też był przyjemny dla ucha, tylko te wypadanie z bitu na niemalże każdym tracku :roll:
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
ODPOWIEDZ