Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Transfery

Post autor: svnchez »

Potencjalnie drużyna mistrzowska biorąca Rzeźniczaka, takie rzeczy tylko w Polsce. W sumie nie wiem czy gorsze to czy Legia znów biorąca Furmana XD

Chodzą plotki o zainteresowaniu Icardim Atletico i o podpisaniu De Rossiego przez Bokę.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Barcelona have no agreement with Griezmann. He is on the market, PSG and Premier League teams are interested - Gerard Romero ‏

EHHHHHHH

Neres rozmawia z PSG, Atletico, Milanem i Evertonem. Marzy mu się liga angielska ale PSG Na razie na przedzie. Ajax chce 50 mln euro
Ostatnio zmieniony 15 maja 2019, 18:37 przez Cz4rny1337, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

W Anglii to chyba tylko Chelsea albo United mogłoby go zgarnąć

czy nie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Transfery

Post autor: 2ps__ »

ale bym chiał takiego neresa w czelsi, tylko najpierw trzeba wypierdolić williana żeby było miejsce dla wszystkich

i wtedy cho, neres, pulisic i pedro na skrzydłach, no fajnie by było
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

To ja wolałbym Zahę, sprawdzonego w realiach angielskiej piłki. Ewentualnie Nicolasa Pepe z Lille. Po prostu kogoś z WKSu : DD Skończy się utrzymaniem bana i atakiem: Giroud, Batshuayi, Abraham.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Cz4rny1337 pisze: 15 maja 2019, 9:00 no jak ktos ma kupic Coutinho to pewnie tylko Chelsea, a ja coś przekonany nie jestem ;////. Szczegolnie, ze srednio go widze na skrzydle, a na lewej pomocy to przeciez RLC :( :(.
Myślę, że Cou w Chelsea mógłby wypalić. Jego największym problemem w Barcelonie jest fakt, że nie ma on szansy na pokazywanie się do gry i rozpoczynanie ataków ze środkowej strefy bo albo robi to Messi dynamizując ataki swoimi wejściami albo Busquets/Arthur czy nawet Rakitic kiedy zespół rozgrywa akcje statycznie. Problemem nie jest samo ustawienie „na skrzydle” tylko umożliwienie mu opuszczenie tego skrzydła i pogrania w środkowej strefie.

W LFC było to możliwe bo w drugiej lini grali za nim głównie Hendo, Gini i Can którzy nie są ani rozgrywającymi ani zawodnikami mającymi w zwyczaju zdobywania terenu dynamicznymi wejściami (Can czasami). To trójka zadaniowców, która ustawiała się i funkcjonowała tak, żeby Coutinho mógł być pod grą. W Chelsea wygląda to dość podobnie bo mimo, że zestaw Kante/Jorginho/RLC/Kova to nieco inne parametry niż wyżej wymieniona trójka z LFC to jednak wydaje mi się, że potrafiliby oni grać tak by robić miejsce Brazylijczykowi.

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ale Napoli Sarriego też grało chyba przyklejonym do prawego skrzydła Callejonem, Hiquainem na 9 i Insignie, który niby był skrzydłowym ale operował też za napastnikem.

Generalnie szykuje na ten temat odcinek i heatmapy to potwierdzają.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11613
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »

Neres nie rób tego i nie idź do PSG
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Transfery

Post autor: svnchez »

Kibicom Chelsea tak niewiele wystarczy do szczęścia, dać im Zahę czy Neresa i się będą cieszyć
Spoiler
a potem się zdziwią, że nie ma goli i wypadli za puchary XD
ilu oni jeszcze Batshuayiów muszą tam przerobić żeby się nauczyć odróżniać dobrego piłkarza od przeciętnego? to już arsenal robi lepsze transfery ostatnio
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

IMO Griezmann wbija do PSG za Cavaniego.
Sensei życia
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »


xD
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Transfery

Post autor: bukaj »

co za gość z tego Griezmanna XDD
Canal + journalist Philippe Carayon with a big claim tonight: "There have been some initial approaches between Real Madrid & Mohamed Salah."
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

od sociedad jaranko talentem griezmanna. Wszechstronny w ataku i doskonały technicznie. Tylko Realek, ale byłem w opozycji do twitterowego ruchu, który targał z niego, jako z symbolu przegranych po wypowiedzi o siedzeniu przy stole z Messim i Cristiano. Dla mnie, mimo wszystko trochę niedoceniany. Wykręcał w ostatnich latach bardzo dobre gole+asysty, mając dużo mniej okazji niż ww. dwójka, bardziej angażując się w grę obronną i pracę z zespołem, który przy 1-0 lubił zabić mecz, a nie siłować się ze strzelaniem bramek. Szkoda, że ten chłopak wyrósł na atencjusza, którego gubi własne ego i próba kreacji swojej marki poza boiskiem.

Zebrał zasłużone gwizdy na Wanda i na Camp Nou, a teraz jeszcze hiszpanie wyciągnęli jego wypowiedź dla radia z czasów RSSS, że czuje się bardziej madridistą :lol:

tak czy siak każdy kto go weźmie ubije świetny interes, Barca przede wszystkim.


Jović w Realu Madryt.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 19:53 przez gambler, łącznie zmieniany 1 raz.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Transfery

Post autor: svnchez »

gambler pisze: 16 maja 2019, 3:34 a teraz jeszcze hiszpanie wyciągnęli jego wypowiedź dla radia z czasów RSSS, że czuje się bardziej madridistą
Ja pamiętam te wypowiedzi i dlatego od samego początku zaczynałem mieć go za pajaca jak poszedł do Atletico i się pucował, że przyszedł do lepszego klubu w Madrycie

Agent Rodriego powiedział, że City wjeżdża z klauzulą (rok temu Atletico kupiło go za 20 mln, niezła przebitka w sezon), Thomas i Inter zaczynają mieć się ku sobie (pewnie pięknie go zweryfikuje tent transfer jeśli wypali)
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Od wczoraj jakieś plotki ze CHO skłonny podpisać kontrakt jak dostanie 10 i więcej gry, dziś ze na bank podpisze, a teraz Daily Mail który nakręcał jego transfer do Bayernu w Anglii informuje, ze Bayern przerzucił się na zyiecha bo rozmowy z CHO się skomplikowały

Zaha by chciał LM, a Crystal za niego 80 czy zdaniem Telegraph 100 milionów funtów
Obrazek
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

O kurwa, 80 mln za Zahe to byłby hit. :bowdown:
Sensei życia
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

Jovic trafi do Realu za 60 mln euro.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Transfery

Post autor: Lowrider »

Agent Rodriego poinformował Atletico, że jego klauzula (€70m) zostanie wpłacona. (COPE)

:dunno: :dunno:
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

Do City najpewniej trafi, chociaż Bayern też mocno zainteresowany nim jest.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Transfery

Post autor: svnchez »

No Hiszpanie są generalnie przekonani, że mimo zainteresowania City to Comunicado oficial: Jović już niebawem, a Hazard zaraz po finale LE i potem skupiają się na kolejnych ruchach.

Z dzisiejszych newsów to jeszcze Marca pisała o tym, że Lacazette miałby trafić do Atletico, które chce też Llorente z Realu i Dybalę. Inne źródła podawały, że namawiają Bayern na wpłacenie ustalonej kwoty wykupu za Jamesa, dopłacają 20 mln dla Niemców i zabierają go do siebie.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Bild dla odmiany neguje ze jest deal w sprawie Jovica

Ramadani musisz

AS daje ze Atletico rozważa transfer Marcosa Alonso, bierzcie go błagam
Obrazek
ODPOWIEDZ