Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »

Po chuj on tam
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

Ogólnie zapowiada się ciekawe okienko, bo wiele dużych klubów musi przeprowadzić rewolucje. Na szybko: Atletico, Real, Arsenal, Man United, Bayern, kto jeszcze?
Awatar użytkownika
etrus
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:25

Re: Transfery

Post autor: etrus »

Juventus raczej, obojętnie czy Allegri zostanie czy nie, szykuje się kilka zmian
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

Słuchałem dziś trochę Ornsteina w radiu BBC, który rzucił dość sporo nazwisk w kontekście możliwych transferów wszystkich klubów z top6, w przypadku Arsenalu wspomniał jednak, że budżet transferowy przy braku wygrania Ligi Europy będzie oscylował w okolicach 40 mln funtów. Zbyt wielkiej rewolucji z takimi pieniędzmi raczej nie przeprowadzą. Oczywiście okienko się jeszcze nie zaczęło i lawina plotek dopiero rusza, aczkolwiek Ornstein jeśli chodzi o Arsenal jest przeważnie dobrze poinformowany.
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Transfery

Post autor: bukaj »

The very reliable @bbcsport_david:

• United love Koulibaly but price tag is putting them off.
• Wan-Bissaka is on United’s radar.
• Sancho is a top target, #mufc is his preferred option, however he wants UCL and is reluctant to join an unstable club.
David Ornstein on #AFC:
- Not the most spectacular window
- Budget without CL is £40m
- Targets identified (youth & experience) and talks underway
- Priorities CB, B2B, wide attacker.
- Secondary targets LB, RB, ST.
- #AFC adamant they won’t breach FFP
nazwiska pojawiające się w tym kontekście to Djene, Umtiti, Nkunku, Rabiot; powraca temat Perisicia
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

Kurwi niech oni wejdą do tej ligi mistrzów, z takim hajsem to praktycznie nie ma co.

Co do Griezzmana to kiedyś go mega lubiłem, ale mam wrażenie od 2 lat jakoś że to straszny dzban, niech spierdala byle gdzie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »

Zmieniam zdanie, idealnie to dzbanowatej Barcy
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Transfery

Post autor: boixos »

niech sobie będzie dzbanem, ważne jak się prezentuje na boisku
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Transfery

Post autor: SWN »

też mam jakieś złe przeczucia i sądzę, że długo nie posiedzi. druga kwestia co z resztą osób? malcom, dembele, suarez, messi, griezmann - trochę tego jest.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Transfery

Post autor: boixos »

niby tak, ale jak się przyjrzysz dokładnie to pewniakiem jest tylko Messi
Malcom to głęboka rezerwa, albo transfer
Dembele się łamie co chwilę, na tą chwilę wchodzący z ławki
Griezmann będzie pewnie ustawiony z lewej strony, na środku Suarez i Messi z prawej, ale to wszystko będzie płynne, szczególnie z przemieszczającym się Messim
jest to też alternatywa na momenty gdy Suarez kopie się po czole
nie wiadomo co z Coutinho, ale jest coraz większa chęć pozbycia się go z klubu, i oferta ~100 mln spokojnie by została zaakceptowana
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

no jak ktos ma kupic Coutinho to pewnie tylko Chelsea, a ja coś przekonany nie jestem ;////. Szczegolnie, ze srednio go widze na skrzydle, a na lewej pomocy to przeciez RLC :( :(.

Chelsea are interested in Edinson Cavani, Philipe Coutinho, Asensio and Wilfried Zaha if the ban is frozen by CAS. #CFC [David Ornstein]

Eden->Real [za 130 mln]
Coutinho->Chelsea [za 100 mln]
Griezmann->Barca [za 125 mln]

i wszystko sie wszystkim spina
Ostatnio zmieniony 15 maja 2019, 9:10 przez Cz4rny1337, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Niech go lfc kupi za 80 baniek i deal idealny ;d
Oświećcie mnie kochaniutcy, czemu budżet Arsenalu od kilku sezonów jest tak żenujący ?
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Transfery

Post autor: Bunnymen77 »

Właściciel ma wyjebane na klub i woli inwestować w swoje drużyny w Ameryce. Jednocześnie Arsenal przynosi zyski i gość po prostu zarabia na klubie, nie chce go sprzedać, a swego czasu byl zainteresowany jeden czarnuszek zakochany w Arsenalu.
Dlatego między innymi w Arsenalu żadnej rewolucji nie będzie. Miedzy innymi, bo taka rewolucja moim zdaniem nie jest potrzebna, Arsenal to klub top6 i nie aspiruje o walke o mistrzostwo. Powolne wzmocnienia, łatanie dziur, szukanie przecen.

Chelsea are interested in Edinson Cavani, Philipe Coutinho, Asensio and Wilfried Zaha if the ban is frozen by CAS. #CFC [David Ornstein]
Łysy jest zakochany w Asensio i nie sądzę by zgodził się na tranfer.
Natomaist jeśli Cavani jest do wyjęcia to w końcu Chelsea miałaby napastnika z prawdziwego zdarzenia. Jeden z moich ulubionych grających jeszcze piłkarzy.


Griezmann w barcelonie robiłby robotę, poza messim wszyscy w tym sezonie zawodzą, Suarez bardzo długo grał piach, dembele przeplata dobre występy chujowymi, Malcom nie dostał i pewnie nie dostanie prawdziwej szansy. Cou już chyba skończony, wygwizdany, przedstawiany jako kozioł ofiarny po kompromitacji w LM. Myślę, ze grizi bezproblemowo się wkomponuje.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Łysy jest zakochany w Asensio i nie sądzę by zgodził się na tranfer.
no w to mi graj, jak tak bardzo chca duzy transfer to Coutinho, Zaha i Cavani [jeśli nie Jović], do tego lewy obrońca i można grać [bo w ŚO z topu nie wierze, ale taki Skriniar bylby okej XD]

ojebać Williana, Giroud, Zappacoste, Drinkwatera, Michyego w rozliczeniu za Zahe, Alonso xD [blagam Real wez se go]. Opcjonalnie mozna pozbyć się Pedro, jeśli Coutinho bardziej na skrzydle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Transfery

Post autor: Bunnymen77 »

Jakby wpadł Cavani to lepiej pozbyć się Igły który pewnie ma astronomiczną tygodniówkę, a mieć francuza na ławce. Troszkę podobna charakterystyka, ale chyba więcej dawał w tym sezonie Chelsea od Argentyńczyka.

Jeśli Barca weźmie Griezmanna to Willian pewnie Chiny albo Włochy. Jeśli prawdą jest to ile w zeszłym sezonie Barca oferowała za Wiliana to brak sprzedaży... :lol:
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Transfery

Post autor: Spiritus »

Akurat Koulibaly byłby mega wzmocnieniem dla United
Awatar użytkownika
wupees
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:23

Re: Transfery

Post autor: wupees »

Piast prowadzi rozmowy z Rzeźniczakiem, który zerwał kontrakt z Qarabachem.
Jeszcze Radka Murawskiego ściągną z powrotem z upadłego Palermo i w sumie fajna paczka na LM tam będzie jak na polskie realia.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Nie sądziłem że pojawia się tu informacje o transferach piasta gliwice
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

Jovic w Madrycie, także zapomnijcie o nim
Hazard w Madrycie za 100 mln co jest świetnym dealem dla Chelsea
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: joey »

przecież Murawski dostanie kontrakt w Serie B xd
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ