Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oyche »

Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Rapowy offtopic

Post autor: vampmoney »

o boże jak jebać koze, kompletna chujnia, przyaktorzony, zmanierowany, brzmi jak ghostemane x łona z dałnem te teksty brzmią jakby siedział ze słownikiem "trudnych słów" i patrzył co się rymuje, ogólnie ciarki żenady na każdym fragmencie a jego funpage to festiwal cringe'u
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasek »

no nie przekonales mnie ziomek, kulawy kutafon
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

[mention]przedszkolanek[/mention], tutaj najbardziej odpowiedni temat, tak na przyszłość: http://slizgawka.eu/viewtopic.php?f=5&t=356

A co do Kozy to Artur Riemer spoko i generalnie mam wrażenie, że gość ma (miał?) potencjał, ale poszedł w stronę robienia z siebie gościa, co cały czas stara się nas przekonać, że ale to on jest pojebany, ale ma lot, ale jest dziwny, ale ma charyzmę i generalnie za bardzo tryharduje zamiast skupić się na muzyce. I te klipy najgorsze, w sumie może bez nich odbiór tych kawałków byłby lepszy.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

vampmoney pisze: 10 maja 2019, 19:50 o boże jak jebać koze, kompletna chujnia, przyaktorzony, zmanierowany, brzmi jak ghostemane x łona z dałnem te teksty brzmią jakby siedział ze słownikiem "trudnych słów" i patrzył co się rymuje, ogólnie ciarki żenady na każdym fragmencie a jego funpage to festiwal cringe'u
No kurwa proste, chociaż jeden głos rozsądku

Tera moi znajomi katują tego łaka jebanego i mam taki sam problem jak w 2015, gdy katowali dwa sławy, nie do zniesienia to było
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Rapowy offtopic

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

a z dwoma sławami co nie tak w 2015?
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Rapowy offtopic

Post autor: SWN »

Sprzedali się, proste
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

W zasadzie to wszystko, odpal sobie "Do Ryma"
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Rapowy offtopic

Post autor: szpilman »

ale gówno ten koza, ło maryjo
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Whtn »

nie wiem czy jest temat o podcastach lub dokładniej o cgm rap podcast ale z tego co można wyczytać tu i ówdzie do ekipy dołącza uwaga KSTYK XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
szykujcie się na wydawanie opinii typu PROPS o artystach pokroju wyżej wymienionego kozy xD przypominam, że ten pet pod większością klasycznych tracków h&m koalicji pisał, że CHUJOWE XD
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

CGm zabieg marketingowy, wezmą typa co go kojarzy więcej osób niż cgm i popkiller razem wzięte.

A co do hewry, to jak pierwszy raz ich usłyszałem jakoś w marcu 2016 to też stwierdziłem że chujowe, ogólnie masowe przesłuchiwanko rzeczy na YT ma to do siebie, że rzeczy chujowe i wybitne się zlewają - jedyne co możesz zrobić to wydać werdykt na podstawie prostego przeskipowania muzyki.
Nie dziwota więc, że taki ŚCIB za czasów Alcomindz i MHM też na mnie nie zrobił wrażenia. Ostatnia rzecz jaką się zajarałem od pierwszego usłyszenia to chyba Lato w Getcie, a tak to nie wiem.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jaayu »

Jak ten kstyk nie ma gustu przeciez
Pamietam 2015 jak sluchalem duzo deysa i jeszcze nie znalem swojej drogi, to ten czlowiek propsowal i chowal na swojej "wytwornixd" ludzi, ktorzy brzmieniowo byli identyczni, no kurwa nowa fala deysopodobnych zjebow. Jego obecnosc dyktuje koniunktura
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Mystair »

bez kitu, że jego kanał ma 240k subów xD kiedyś dawno dawno jak patrzyłem to chyba z kilkanaście miał czy kilkadziesiąt
MOB
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Przecież "Do Ryma" zajebisty wałek, co to za herezje :shock: "Ludzie Sztosy" top3 2015.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

Whtn, co masz na myśli mówiąc to i ówdzie, bo pewnie o jakichś grupkach mowa i zastanawiam się na ile to sprawdzone, że będzie w składzie. CGM wrzuciło fotkę trzech osób jako nowy skład: Flint, Numer (jezu, znowu?) i Nowak i żadnego info o Kstyku, bez sensu, gdyby mieli go chować, dopuszczam jeszcze opcję rotacyjnego udziału 4 gościa w podcaście i np. dzięki temu Kstyk mógłby się tam pojawić.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Whtn »

^hmm, bodajże na fejsbukowym profilu flinta widziałem gdzieś info, że kstyk z jakiegoś powodu nie dojechał, na nagranie pierwszego podcastu, ale na następnych ma być ;) chyba, że dałem się strollowac xD
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oldschool »

Jakieś pajace grupki facebookowej odwiedzili grób Magika i stwierdzili, że zajebistym pomysłem będzie zostawienie wlep
Spoiler
RAP FAZA
na zniczach :bag:
Spoiler
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 17:21 przez oldschool, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jaayu »

:bag: ja pierdole
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

hm, a ja całe życie myślałem, że on jest 79
dobrze prznajmniej, że ci idioci tego na płytę nie przykleili
btw. tam jest chyba "rap faza" z ! po obu stronach
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasek »

z lewej jest znaczek youtube i fejsbuka, a z prawej mikrofon w lapie, jebane wiesniaki
cztery żubry i dwie kurwy
ODPOWIEDZ