Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kshaq »

[mention]LeeSu[/mention] zastanawiałem się czy tego nie kupić - nadaje się do miękkiego i niezbyt gęstego zarostu?
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: LeeSu »

Jak najbardziej, nie trzeba się jebać z pianką i nie da się zaciąć.
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

@Holden @runiek dzięki za polecenie sławka, kupiłem i jestem mega zadowolony
Awatar użytkownika
Shpaner
Posty: 362
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Shpaner »

Panowie, ktoś stosował jakieś specyfiki na porost brody?
Awatar użytkownika
Morales.
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:21

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Morales. »

Ile masz lat?
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kon rafal »

Sprawa wygląda następująco: Pan Zbyszek mi dzisiaj odpierdolił fryzurę coś à la [mention]runiek[/mention], póki co dziwnie się czuję w nowej odsłonie, ale wszyscy mówią, że spoko, więc spoko. Polećcie proszę jakąś pastę, glinkę do układania dla kompletnego laika. Generalnie włosy mam kompletnie nieprzystosowane do układania, bardzo gęste i sztywne, jak igły z drzew, no ale skoro Pan Zbyszek dał radę je jakoś ułożyć to ja też sobie poradzę. Fajnie jakby to był produkt, który uda mi się dostać gdzieś stacjonarni np. w Radomiu lub Lublinie, no i niech nie kosztuje fortuny.


Wielkie kurwa 5 dla Was
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2164
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

Mat czy połysk? I jaką fryzure nosisz bo ala runiek dużo mi nie mówi ;p
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kon rafal »

Chyba bardziej mat, nie wiem. Nie jest to oczywiście nie wiadomo jak super ogarnięta fryzura, bo nawet o taką nie prosiłem, po prostu obciął mnie tak jak zwykle, ale zamiast zostawiać nieład po obcięciu, to poprosiłem żeby mi je jakoś ułożył pierwszy raz no i wyszło coś takiego

Wielkie 5 dla Was

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 19 gru 2019, 14:14 przez kon rafal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2164
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

[mention]kon rafal[/mention]
Szkoda,że przedziałka Ci nie zrobił. Myślę,że najłatwiej dla laika będzie ogarnąć reuzele,obczaj tego pana
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Jak za mały hajs no to oczywiście, że goldwell roughman z matu, a z połysku dapper dan heavy hold


a jak coś ambitniejszego to plompa uwb / plompa cream stąd https://www.instagram.com/plompaofficial/

I fryzura ala runiek to też nie wiem ocb, bo ostatnio na zmianę mam longtrim slicka / sideparta :D bo na slicku robi mi się dziura z tyłu włosów, takie jakieś dziwne mam, a na side parcie smiga kozak :D

e;
dziś właśnie luźny sidepart na szybko na [jeszcze] starej plompie 3.0, czyli przed uwb i obecnym 3.1 uwb :D
Spoiler
Obrazek
e2;
w sumie, nawet na tym sideparcie mi się odznacza miejsce, gdzie jest ta dziura X D ale na slicku to się rozpierdala srogo i ciężko ogarnąć
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

opierdoliłem się na zime na krótko, chodzę w czapce i nie mam żadnych zmartwień związanych z układaniem fryzury i w ogóle. polecam, wracamy na wiosne
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Ja stwierdziłem, że taka zima to nie zima i śmigam na razie dzielnie bez czapy, ale jak dojebie mrozem to nie wiem. Chyba będę messy robił.
Awatar użytkownika
fvntvsycool
Posty: 170
Rejestracja: 17 lis 2019, 23:13

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: fvntvsycool »

gdzie te czasy kiedy wszyscy polecali beach boya :rotfl:
KrulSzosy
Posty: 37
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:29

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: KrulSzosy »

Mój zarost długo czekał na odstawienie maszynki. Broda rośnie mi kiepska. Bardziej w kozią. Za to wąsy rosną całkiem spoko. Wąsa noszę od sierpnia. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie mojej twarzy bez zarostu na ten moment. Do wigilii zakręcałem wąs woskiem Percy Nobleman i jest to moje pierwsze zetknięciem z kosmetykiem do włosów na twarzy. Póki co polecam, przetestuję pewnie niedługo inne. Oczywiście codziennie czeszę grzebykiem. W święta obciąłem go i powróciłem do typowo polskiego wąsa. Generalnie znowu zapuszczam na dłuższy, coś w stylu wąsa Johanssona. Wąsy polecam każdemu, przez miesiąc wygląda się jak debil ale potem już spoko XD
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sidd »

U mnie dwa miechy wyglądałem jak prawiczek, ale noszę wąsy 1,5 roku już i jest super, polecam każdemu. Ze względu na to, że nie zrastają mi się z brodą, mogę nosić pięknie zakręcone i do tego normalną, długą brodę. Od października jakoś używam wosku Bulleit Bourbon by Pan Drwal i serdecznie polecam
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
KrulSzosy
Posty: 37
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:29

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: KrulSzosy »

Sidd pisze: 31 gru 2019, 19:06 U mnie dwa miechy wyglądałem jak prawiczek, ale noszę wąsy 1,5 roku już i jest super, polecam każdemu. Ze względu na to, że nie zrastają mi się z brodą, mogę nosić pięknie zakręcone i do tego normalną, długą brodę. Od października jakoś używam wosku Bulleit Bourbon by Pan Drwal i serdecznie polecam
A jak zaczesujesz i przycinasz? Bo ja mam problem z zapuszczaniem końcówek. Na początku jest spoko ale potem po osiągnięciu pewnej długości nie mogłem ogarnąć. Niby rozczesuję wąsa na boki, ale w pewnym momencie żyją własnym życiem. Stąd zdecydowałem się go skrócić i wrócić do klasycznego wąsa.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sidd »

Odwiedzam barbera generalnie żeby zrobił porządek. Właściwie jedyne co robi, to usuwa wąs z górnej wargi i przycina końcówki jeśli są mocno nierówne lub zaczynają wariować. Ale z domu wyjść ciężko bez zastosowania wosku, bo rzeczywiście jest chaos. Do rozczesania wąsa na boki używam kartacza - grzebień do brody zupełnie tu nie gra; natomiast świetnie sprawdza się także grzebyk do brwi, żeby wygładzić detale, taki o:
Spoiler
Obrazek
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
KrulSzosy
Posty: 37
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:29

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: KrulSzosy »

Trochę zmienię strategię w takim razie :) Dzięki za odp!
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Dancio »

Pytanie z innej beczki. Dziś byłem u fryzjera. Na koniec strzyżenia nałożył mi pomade o zapachu ciasteczkowym. Postanowiłem, że zapytam co to za produkt, ale nie chciał powiedzieć. Domyślam się, że jest sporo takich marek. Kto wie co to może być za pomada. Czekam na propozycje

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »


Dancio pisze:Postanowiłem, że zapytam co to za produkt, ale nie chciał powiedzieć.
To niezły dzban. Może to jakiś Layrite? Może Dynamite Clay?
ODPOWIEDZ