[film] Star Wars

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: [film] Star Wars

Post autor: Opieronie »

Ja w sobotę rano. Muszę chyba przestać odwiedzać internet do tego czasu.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: [film] Star Wars

Post autor: zemsta1kadluba »

Deyker pisze: 27 sie 2019, 8:34 Wygląda to trochę tak jakby nie mieli jednego spójnego pomysłu na te 3 części i tak jest sobie Snoke, który nie wiemy skąd się wziął, Snoke zabity i nic niewyjaśnione to teraz wrzucamy Palpatine'a, bo nie ma zbytnio jak pociągnąć fabuły o wahaniach między stronami mocy Kylo i Rey. Plus cała fabuła dookoła tego jakaś taka bez polotu, a czasami bez sensu. Wiadomo, że do kina pójdę, ale obawiam się, że spierdzielą to po całości.
Bo tak było, nie było żadnych wytycznych co do fabuły trylogii, mimo że wiedzieli że co roku będą wypuszczać nowy film, JJ Abrams praktycznie splagiaryzował New Hope w swoim Force Awakens, Ryan nie miał materiału żadnego do pracy przy The Last Jedi, a do tego jest chujowym reżyserem i pogrzebał kompletnie tę sagę, bohaterów i wątki, ale to nic nie znaczy bo Disney wie że fanboje Star Wars to najlepsi konsumenci którzy zeżrą każde gówno im zaserwowane i i tak wydoją z tego ile się da.
Jak chcesz więcej się dowiedzieć to polecam filmiki o Star Wars tego typa, świetnie analizy, a humor taki że czasami aż cofam specjalnie żeby jeszcze raz zobaczyć.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: [film] Star Wars

Post autor: Sidd »

Też bym szedł w weekend ale boje się spoilerów, to szybciutko kupiłem bilety na premierę - o dziwo była jeszcze połowa wolnych miejsc. Może środek tygodnia, może na późniejsze godziny większy tłok
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
kalahar
Posty: 96
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:54
Lokalizacja: 71/34

Re: [film] Star Wars

Post autor: kalahar »

Średnio. Fandomowy, disnejowski.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: [film] Star Wars

Post autor: Sidd »

AHAHAHAHAHA jaki cringefest
Nie wiem od czego zacząć krytykę
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1260
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [film] Star Wars

Post autor: stranger »

Sidd pisze: 18 gru 2019, 23:13 AHAHAHAHAHA jaki cringefest
Nie wiem od czego zacząć krytykę
Mordo dawaj dawaj bo obie części były chujowe i wącham się czy bilet do kina czy 2 dwie pół litrówki wiśniówki lubelskiej
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [film] Star Wars

Post autor: mlodyperkez »

nie zacheciliscie tymi komentarzami ;/ ehh chyba nie ide do kina nie chce sie wkurwiac
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: [film] Star Wars

Post autor: Kubinsky »

Spoiler
ta scena pod koniec jak kylo ren i rey patrzą się na siebie, żartobliwie pomyślałem-żeby ta scena wyglądała jeszcze bardziej tandetnie powinni zacząć się całować
Spoiler
I kurwa zaczęli
serio, należę raczej do tych którzy umiarkowanie bronili nowe filmy sw, a the last jedi pomimo chujowego disneyowskiego humoru i kilku zbędnych scen uważam za przyjemny film..ale no to co tu zobaczyłem..
szkoda kurcze że tak to zakonczyli

mimo wszystko polecam się wybrać bo może się spodoba, znajomi z którymi byłem na przykład są zadowoleni po seansie
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: [film] Star Wars

Post autor: Sidd »

Spoilery w spoilerach oczywiście
Choć film jest bezbłędny wizualnie, ma kapitalne CGI, choreo walk znacznie lepsze niż poprzednio. Sporo ciekawie wyglądających kosmitów, piękna muzyka. Niestety, twórcy mają widza za idiotę. Rozwiązania są albo banalne albo głupie, albo żenujące. Problemy rzucane pod nogi albo są od razu rozwiązywane w stylu: x: zepsuło się koło co zrobimy y: znam zakład wulkanizatora x:ojej, zamknięty z: ale ja przecież mam magistra z mechaniki, naprawione!
Pierwszy akt i połowa drugiego wydają się zbędne, a trzeci zbyt skondensowany przez co parę rzeczy zdaje się niewyjaśnionych. Fanserwis jest, ale imo prawdziwi fani będą zawiedzeni trywialnością kurde wszystkiego.
Geneza pewnej kluczowej postaci jest żenująca, odrzucałem ją już dawno bo nie wierzyłem że można na to wpaść
Spoiler
REY WNUCZKĄ PALPATINA XDDDDD
Palpatine jest żenujący (jego obecność to nie spoiler co nie, ale tu już spoilerowe szczegóły)
Spoiler
połączenie dementora z voldemortem, ssanie mocy i bycie złolem bo tak xddd,
i jeszcze ta fabryka snokeów, plus kolonowanie jako wyjaśnienie jego odrodzenia
Relacja Rey – Kylo
Spoiler
Wzajemne uzdrawianie i łączność w mocy, by na koniec wyrzucić Kylo na śmietnik, co za zmarnowany potencjał
Potraktowanie starych postaci z uniwersum
Spoiler
Kumam że wszystkich chcieli uśmiercić, ale skoro i tak każdy zalicza na siłę cameo pośmiertnie to trochę (hehehe) stypa. Śmierć Lei, powrót Hana są bardziej nudne i żenujące niż smutne czy wzruszające.
Z postaci na plus
Spoiler
Lando, który chyba najbardziej cieszy się że wrócił na ekran i mroczna postać Richarda E. Granta, takich generałów lubię
Najbardziej irytuje chyba jednak to, ze cały czas dzieje się coś przypadkiem
Spoiler
OJEJ TO STATEK Z MOIMI RODZICAMI
OJEJ TEN NAPRAWIONY ROBOT ZNA TAJEMNICE
OJEJ NIE POWIEM WAM PRAWDY ALE DA SIĘ TO ZE MNIE WYDOBYĆ
OJEJ AKURAT MAM ZNAJOMYCH CO TO POTRAFIĄ
OJEJ AKURAT COŚ TAM COŚ TAM
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: [film] Star Wars

Post autor: Wiewior »

Nie warto było kurwa
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: [film] Star Wars

Post autor: zemsta1kadluba »

haha [mention]Sidd[/mention] czytam twojego posta i nie mogę się doczekać filmu E;R który wyjaśni tego gniota
co do twojego pierwszego spoilera
Spoiler
beka w chuj przecież Kylo w Last Jedi powiedział jej że jest nikim i że nie jest z żadnego poważnego rodu związanego z Mocą, no ale chuj tam z integrity fabuły trzeba zrobić le ebin plottwist xD
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: [film] Star Wars

Post autor: Sidd »

Ja rozumiem, że oni to tak tłumaczą że
Spoiler
Kylo cały czas był manipulowany przez Imperatora, więc wcześniej znał fałszywą historię. Co i tak jest bardzo naciągane. Bardziej to mnie ciekawi, z kim Palpa miał tego ojca Rey i kiedy :dunno:
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: [film] Star Wars

Post autor: zemsta1kadluba »

tam w każdej części są takie mentalne gimnastyki i chujowe tłumaczenia mające usprawiedliwiać lazy writing, nic dziwnego. W każdym razie franszczyza praktycznie wydojona, coś tam chyba ma jeszcze powstać i Disney może przejść do zarzynania kolejnej legendy
Mi szkoda Hamilla bo to co zrobili z jego postacią, która jest jedną z ikon kinematografii jest po prostu smutne, szczególnie że on dołączył do projektu nowych Star Warsów kiedy jeszcze Lucas trzymał nad tym pieczę i tłumaczył to tym że "wrócił dla fanów". Parę miesięcy później Disney odkupił prawa do marki i Mark został uwiązany kontraktem w gównie w którym dokładnie widać że nie chciał brać udziału.


EDIT:
ten filmik jest w sumie lepszy
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [film] Star Wars

Post autor: baqlashan »

Spoiler
Czyli co, Snoke okazał się klonem jakimś? xD Ja mam wrażenie, że w fandomie tyle narosło ciekawych teorii na temat tego kim może być postać Snoka, że oni specjalnie na przekór wymyślili najgłupszy scenariusz dla tej postaci i przyklasnęli se w tym disneju rzucając "ha! tego się nie spodziewaliście co"
Ostatnio zmieniony 19 gru 2019, 9:20 przez baqlashan, łącznie zmieniany 1 raz.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: [film] Star Wars

Post autor: rakieta_rakieta »

Może kurwa aż takie rozkminki to wpierdalac into spoiler co?
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [film] Star Wars

Post autor: baqlashan »

sory zapomniałem sie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: [film] Star Wars

Post autor: Sidd »

Spoiler
imo tak, widać było że Palpie miał u siebie taki inkubator do produkcji Snokeów więc to nawet nie były konkretne postacie tylko marionetki
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2859
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [film] Star Wars

Post autor: Mider »

Myślicie, że Pani Kennedy zostanie zwolniona jeśli tendecja zniżkowa w box officie się utrzyma?
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: [film] Star Wars

Post autor: zemsta1kadluba »

będzie ciężko bo to K O B I E T A
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [film] Star Wars

Post autor: Cz4rny1337 »

kurwa dramat, w sensie nie jestem fanbojem SW, chodze na te filmy bo kobieta lubi, ale to bylo slabe jako film ogunie:
Spoiler
kurwa zasmialem sie na glos z rozkminki o tym zabiciu chewiego na pustyni. W sensie no dobra, sama mysl, ze byly 2 transportery durna, ale jakos wytlumaczyc sie da [nie zauwazyli na pustyni drugiego jebitnego transportera], ale na glos jak kurwa Rey mowi "CHEWIE TU JEST, ZYJE, CZUJE TO", a ktos "HA, MUSIALY BYC DWA TRANSPORTEROWCE" a ktos inny "TAK BYLY DWA TRANSPORTEROWCE" XDDD.
Spoiler
nagle wszyscy rzucili sie na pomoc, bo ktos im mowi, ze ej sluchajcie, jest taka planeta o ktorej nikt nie wie nie, i tam trzeba leciec na ratunek, i oni tymi kurwa wszystkimi statkami sie zmiescili w tym ciasnym przelocie cnie
Spoiler
W ogole jak wyglada model zarzadzania w imperium? czemu nikt nie zauwazyl srodkow przekazywanych na budowe ogromnej floty? skad mieli ludzi skoro na poczatku filmu imperium narzeka na brak rekrutow. jak powstal ten sztylet? bo po zniszczeniu gwiazdy smierci? co to za kurwa motyw z uncharted
Spoiler
Jak piorunki palpatina rozpoznaly statki ktore maja rozjebac????? xD

ofc lesbijski pocalunek musial tez byc
Obrazek
ODPOWIEDZ