Tonciu

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tonciu

Post autor: przedszkolanek »

kshaqu :bowdown:
matmik
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwie 2019, 11:33

Re: Tonciu

Post autor: matmik »

Paliliśmy hasz w opór. Nawet skórę banana. Ktoś kiedys, gdzieś wyczytał, że to w kurwę faza.

Już wiem skąd się wziął ten mit
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Tonciu

Post autor: noizeone »

No była taka legenda żze skóra banan daje faze ale serio jest naturalnym stymualentem, na tyle słabym, ze tego nie poczujesz raczej, pewnie chodzi wartości odżywcze i kaloryczność po prostu ;)
Obczaiłem wykres to smierci zioła skoczyła tonciowi klikalność.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Tonciu

Post autor: zemsta1kadluba »

zobaczysz jak skoczy jak się tonciu przekręci
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Tonciu

Post autor: noizeone »

Jak sie leczyłem to były grzejniki z 50 letnim starzem i jakoś ciągneli dalej, niektrych bys nawet o grzanie nie podejrzewał
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Tonciu

Post autor: formaszczytu »

No kto by się spodziewał. Obrazek
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Tonciu

Post autor: Luxair »

Vis była kobietą
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Tonciu

Post autor: Pteh »

Dam mały update co tam u niego, bo jakoś nikt nie wrzuca.

Robi płytę, wyszły takie numery:

https://www.youtube.com/watch?v=XIBxfsMVZ_I
https://www.youtube.com/watch?v=CCYT3zH1ia4

I wyszedł taki 'wywiadzik':

https://poptown.eu/tonciu-redukcja-szko ... gEgdlONYFE

enjoy!
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Tonciu

Post autor: zemsta1kadluba »

wynosi sztukę robienie gówna obesranego na nowy poziom spierdolenia
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Tonciu

Post autor: oldschool »

Gardzę zarówno bohaterem artykułu jak i jego autorem
Sotnikov
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Tonciu

Post autor: Sotnikov »

bardzo słabo nagrane i zmiksowane te nowe utwory, nie da się tego słuchać, ale chyba taki był zamysł i nie o jakość i płynność chodzi w jego rapie

swoją drogą ciekawe jak długo można taką formułę ciągnąć, dla mnie to ciekawostka na 2 max 3 numery może
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Tonciu

Post autor: Luxair »

Po co ten głuptas gasi sobie pety na rękach?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Tonciu

Post autor: oyche »

nie zrozumiałbyś :(
Ostatnio zmieniony 04 gru 2019, 17:31 przez oyche, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Tonciu

Post autor: guzi »

odczuwając ból fizyczny zapomina o bólu psychicznym :cry: :dunno:
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Tonciu

Post autor: zemsta1kadluba »

ŻYJĘ CICHO KRWAWIĄC
KRWAWIĘ CICHO ŻYJĄC
mołpy są kozackie
tanio
Posty: 77
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:52

Re: Tonciu

Post autor: tanio »

widze, ze frakcja moralistow-stalkerow opanowala temat. gasi sobie pety na rekach, no trudno, Popek sobie morde pocial.

Opiowraki jak voodoo to pierwsza, na ktora trafilem i moja ulubiona piosenka Toncia; gdyby mu sie udalo utrzymac ten tyrtejski ton, to moze cos byloby z tego. niestety ciemna strona lyzeczki nie znajdzie juz raczej w Tonciu herolda, na ktorego zasluguje, bo wszystkie inne, ktore slyszalem, to standardowe plaku plaku na truskulowych bitach.
presja opinii publicznej chyba co.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Tonciu

Post autor: LWD »

Tonciu dla https://poptown.eu/tonciu-redukcja-szkod/ pisze:
Moi rodzice myśleli wtedy, że umieram, a nie zdarzyło się to dlatego, że jestem ćpunem i biorę różne substancje niezgodnie z ich zastosowaniem, tylko dlatego, że nie wiedziałem jeszcze wtedy, że trzeba do tego brać benzodiazepiny, z których część działa przeciwpadaczkowo.
heh
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Tonciu

Post autor: formaszczytu »

tanio pisze:Opiowraki jak voodoo to pierwsza, na ktora trafilem i moja ulubiona piosenka Toncia; gdyby mu sie udalo utrzymac ten tyrtejski ton, to moze cos byloby z tego. niestety ciemna strona lyzeczki nie znajdzie juz raczej w Tonciu herolda, na ktorego zasluguje, bo wszystkie inne, ktore slyszalem, to standardowe plaku plaku na truskulowych bitach.
presja opinii publicznej chyba co.
Przykro mi, ziomeczku, ale nie chce mi się ponownie pracować nad wkurwieniem go na tyle, żeby znowu poświęcił mi całą zwrotkę.


Geez, jakie ten typ (prowadzący wywiad) uprawia okrutne grafomaństwo. Dobrali się w sumie. Może jeszcze jakkolwiek by to wyglądało gdyby się zdecydował na jedną czcionkę i przeredagował tekst przed wrzuceniem. Bez tego jedyne co, to można się zmęczyć podczas czytania, no i może momentami zaśmiać. Póki co mam tylko 5 ulubionych, ale nie byłam na tyle odważna by przeczytać więcej niż dwa razy.
Spoiler
Konrad to Tonciu, założyciel małej, acz wiernej grupy narko- i melomanów zrzeszonej pod nazwą Junkie to Sekta / JNKTSKT, mistrz ceremonii… żałobnych, który swoje artystyczne credo wyłożył już w samym tytule kawałka To ma być nieprzystępne.
Spoiler
Nie chcę patrzeć na nich wszystkich, więc najchętniej bym przesunął ten baner tutaj, ale nie będę tu robił… koncertu
"HEHE, BO ROZUMIESZ, JA GRAM KONCERTY."
Spoiler
– Chcesz, żebym miał bluzę? Przeszkadza ci patrzenie na to? – pyta po chwili, orientując się, że bezwiednie zdjął czarną kangurkę Reeboka i ukazał przedramiona wyglądające jak pole bitwy… z samym sobą. Dziesiątki blizn po petach gaszonych na skórze przypominają rybią łuskę, a w zgięciu łokcia zieje jedna wielka, bezkształtna rana, niezaleczony jeszcze zrost strupów przypominających o tym, jak mało czasu minęło, odkąd ostatni raz się ukłuł. 
Jestem niemal pewna, że jakieś 1/10 rozmówców by zwróciło uwagę na jego rękę, gdyby o tym nie wspomniał. Znam to z autopsji, mało kto reaguje na wybielałe już blizny. W ogóle to podejście w "wywiadzie" w stylu "patrzcie, on cierpi. POWTARZAM, CIERPI. MACIE MU WSPÓŁCZUĆ NIECZUŁE KURWY.
Spoiler
Moi rodzice myśleli wtedy, że umieram, a nie zdarzyło się to dlatego, że jestem ćpunem i biorę różne substancje niezgodnie z ich zastosowaniem, tylko dlatego, że nie wiedziałem jeszcze wtedy, że trzeba do tego brać benzodiazepiny, z których część działa przeciwpadaczkowo. Albo wiedziałem, ale i tak chciałem się naćpać, a nie miałem rolek czy klonów… Ale ludzie tego nie wiedzą, bo skąd by niby mieli to wiedzieć, skoro nie mają o tym pojęcia lekarze, którzy wypisują ten lek i właściwie nigdy nie podają do niego benzo. Lekarze w ogóle w ogromnej części nie mają pojęcia o lekach.
Mój absolutny faworyt. "Ci gupi lekarze nic nie wiedzo, ćpuny są tak inteligentne i oczytane, że są przyszłością narodu." Gdzie aż widać jak wylewa się ból dupy o to, że nie wypisują razem dwóch najbardziej uzależniających grup substancji. :D
Spoiler
– Tonciu dmucha na żar niedopałka, który od chwili już międlił w palcach, podciąga rękaw i gasi peta na skórze, stawiając tym samym wyjątkowo dotkliwą kropkę na końcu swojej wypowiedzi. I przeprasza.
Po raz kolejny rapowe dziennikarzyny (czy to aby przypadkiem nie jest ten typ z niułansa?) udowodniły, że rozmowę z nim potrafią poprowadzić i podsumować na jedno kopyto:
- spuszczanie się nad tym jak to można z nim porozmawiać o jazzie progresywnym, czy jakimkolwiek innym alternatywnym gatunku. Bo przecież to takie wyjątkowe, ktoś wychodzi poza stereotyp obrzyganego ćpuna który siedzi w ich główkach.
- "ja nic tym nie promuję, chcę żeby brzydziło". I jednocześnie podniecanie się swoimi nastoletnimi słuchaczami, zakładanie dla nich sekty, nie reagowanie jak na jego koncercie ktoś wali po kablach tuż przed jego nosem. + Sprytne wypieranie się odpowiedzialności gdy jego grupka na FB funkcjonuje częściowo jako handlowa.
Coś tu chyba nie bangla.
- "o mój borze szumisty, jaki Ty jesteś biedny" [s]bo wcale sam przed chwilą nie mówiłeś że każdy jest odpowiedzialny za swoje uzależnienie.[/s]
- wychwalanie rymów typu "Tramadol, kodeina, bromazepam / Metadon, heroina, klonazepam".

Przynajmniej będzie miał kolejny link do odpowiedzi na niemal wszystkie argumenty.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Tonciu

Post autor: Pteh »

formaszczytu pisze: 05 gru 2019, 1:08nie reagowanie jak na jego koncercie ktoś wali po kablach tuż przed jego nosem
:shock: to legit info? W sensie, nie żeby było to w sumie jakoś mega niespodziewane, po tym co czytałem, ale myślałem, że do tego trzeba jakiegoś bhp #pdk, a nie idzie się do randomowego, zasyfionego pewnie klubu i gdy jakiś ziomek obok macha łapami w rytm bitu, napierdala się w żyłę, przy akompaniamencie propsów współtowarzyszy i wersach o heparynie jak szpachli.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Tonciu

Post autor: kshaq »

zemsta1kadluba pisze: 04 gru 2019, 17:51 ŻYJĘ CICHO KRWAWIĄC
zajonc spierdala kicajonc
ODPOWIEDZ