Największe przypały w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 304
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: MasterP »

o kurwa, dawajcie więcej takich rzeczy w stylu eis - pono :D
BOUT IT BOUT IT
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: KomunistomPodPrad »

scarz pisze: 20 lis 2019, 22:46 Pih chcący usilnie wpakować się na Christmass WBW 2004, żeby się do Dużego Pe przypieprzyć i dostający wpierdol od bramkarzy. Żeby było zabawniej to ponoć potem kręcił się po Warszawie z Pyskatym szukając Pe i nawet go znalazł, ale Pe był z jakimś kumplem karateką, który poskładał Piha (drugi raz tej samej nocy).
lol po pierwsze to pozmeniales fakty w tej historii, po drugie - gdzie tu przypal ze PIH sie pobil z karatekami [XD] Duzego Pe? Przypominam tylko ze potem to Duze Pe mial wersy "karalne grozby sa banalne"... i to w zasadzie jest najwiekszy przypal w rapie nawinac takie wersy w dissie
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: scarz »

KomunistomPodPrad pisze:
lol po pierwsze to pozmeniales fakty w tej historii, po drugie - gdzie tu przypal ze PIH sie pobil z karatekami [XD] Duzego Pe? Przypominam tylko ze potem to Duze Pe mial wersy "karalne grozby sa banalne"... i to w zasadzie jest najwiekszy przypal w rapie nawinac takie wersy w dissie
Z pamięci to przywołuje, wiec mogłem coś pokręcić nie przeczę, ale akurat dwukrotnie szukać zaczepki i dwukrotnie jednej nocy dostać po ryju, zamiast dać po ryju to dosyć śmieszne dla mnie. A tych wersów Pe nie kojarzę w ogóle, ale jego kariery akurat nie śledziłem, pamietam go głównie z chujowego beefu z Pihem.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: jajca »

przeciez on tam powiedzial "karalne groźby" bo mu się rymowało z "błagalne prośby"
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: KomunistomPodPrad »

dokladnie jajca tak zrobil, jednak jest skrajnym debilizmem rzucanie takich wersow tylko po to zeby miec podwojny rym, wlasciwie przegrywasz beef. z przypalow PIHa to chyba to z HUkosem jednak bardziej sie to nadaje niz sytuacja z PDP;

https://www.popkiller.pl/2014-12-22%2Ch ... m-wyjsciem

"...Wyszedłem z nim wtedy za to na solówkę na pięści, a Adaśko jedyne co robił, to uciekał przede mną dookoła samochodu wymachując kutasem i strasząc "prawilnie" swoją żoną. Po tamtej sytuacji wiele osób pytało, co się stało i dlaczego już się nie lubimy i dlaczego nie ma beefu w takim razie. Bo załatwiliśmy to staroszkolnie na pięści, bez niuskulowego latania do studia i nagrywania dissów. 6 szwów na głowie Piha, jakie podobno następnego dnia po naszej bójce założyli lekarze na jego głowę wyrównało rachunek krzywd. Teraz taki człowiek ma w ogóle czelność mówić ludziom, co jest hip-hopem, a co nie jest i czego ludzie powinni słuchać. No nie bardzo. Prosiłbym tez Glamrapu o nienazywanie Piha "białostockim raperem", bo od lat mieszka on w Warszawie, a jedyne co łączy go z naszą lokalną sceną to problemy. A tak poza tym to wesołych świat wszystkim życzę i nie nadużywajcie alkoholu w tym magicznym czasie, bo jak widzicie kończy się to źle."
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: oKulTywowany »

Mes i kemp 2017
Solar z tymi dwoma amebami na P przerywający koncert B.R.O
+przyczyna beefu Deys vs SB
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: zemsta1kadluba »

oKulTywowany pisze: 21 lis 2019, 18:01 Solar z tymi dwoma amebami na P przerywający koncert B.R.O
należy przypomnieć że tam Młody Sarmata był tym który dokonał historycznego czynu wylania browara na łeb B.R.O
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Opieronie »

Odnośnie 'nienazywania Piha białostockim raperem' nie było podobnej sytuacji, gdzie Bezczel mówił o pogonieniu Adama z białego? :lol:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Piters »

Tam Solar też był? Niezle, nie kojarzyłem go.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: zemsta1kadluba »

Guova też była w pierwszym rzędzie na widowni
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Mystair »

ej w ogóle o tym wszystkim by można napisać książkę przecież, piszemy? wszystkie publikacje jakie wychodzą o pl rapie to jakieś poważne pseudoencyklopedie albo wywiady, z których i tak nic się nie dowiemy, taka potężna księga "największe przypały w polskim rapie" pod redakcją userów slizgawka.eu to byłby bestseller, ofc z załączoną płytą dvd z zebranymi materiałami w załącznikach do tekstu
MOB
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: bortwick »

Tak se przypomniałem że cała gala wręczenia nagród Popkillera to był jeden wielki przypał
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: LWD »

tłumaczenie się mesa z jakiejś piosenki


generalnie styl mesa z lat 2007-2011
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: LuckyLuke »

Afera po której Deys został wyrzucony z SB.

A oto historia.

Organizowałem koncert w Rzeszowie, w klubie Pod Palmą. Zamysł był taki, że robię event promocyjny mojej dawnej agencji bookingowej Let’s book (swoją drogą nazwę wymyślił któryś ślizger;) ), w której byli: Quebo, Deys, Bonson, Solar/Białas, Planet ANM i Eripe. Zabookowałem na ten koncert wszystkich ww. + jeszcze Tomb wbił.

Same koncerty wypadły świetnie, natomiast frekwencja średnio zadowalająca. Ja się najebałem, zgubiłem 2 tys. (albo ktoś se zawinął, podczas mojej nieuwagi) i ogólnie jeden wielki melanż. Jako że w tym samym czasie odbywały się derby Rzeszowa to kręciło się tam mnóstwo kibiców, kibolów, chuliganki etc. No i oczywiście nie obyło się bez starć na lini Tomb - kibice. Leciały jakieś ciosy, ale z tego co pamiętam chyba nic poważnego się nie stało.

Wracamy sobie do hotelu, aha...żeby było fajnie, przyjemnie, wiecie, tak rodzinnie, to wynająłem pewien obiekt agroturystyczny. Z tego co pamiętam to niemal cały pensjonat był do naszej dyspozycji.

Jak już wszyscy byli na miejscu to porobiły się jakieś dziwne grupki, ja introwertyk wolałem się grzecznie położyć spać z dziewczyną. Kładę się i nagle słyszę przeraźliwe wołanie „PANIE ŁUKAAAASZU, PANIE ŁUKAAAASZU”. Wychodzę, a tam awantury, jedna za drugą, ci się kłócą, ci wyzywają na pojedynek, latają jakieś przedmioty, staram się opanować sytuację, rozdzielam niesfornych raperów, jednocześnie pilnując, żeby ta starsza kobiecina na zawał nie zeszła (a to była oczywiście właścicielka obiektu). Było takie zamieszanie, że w pewnym momencie nie wiedziałem kto się z kim kłóci. Najbardziej jednak zapadło mi w pamięć jak musiałem uspokajać dwóch wielkich byków skaczących sobie do gardeł, Planeta i Matka. Bałem się o życie wtedy, serio.

Jeśli chodzi o awanturę Deysa i SB, to nie byłem od początku przy tym, ale jeśli dobrze pamiętam to Solar też wydawało się, że miał dosyć i poszedł spać do takiego śmiesznego osobnego domku na dworze.

Ogólnie ten spór był tak bezsensowny, że wciąż uważam go za turbo cringe ze strony SB. Późniejsze dissy Solara na Deysa to tylko i wyłącznie lojalność wobec ekipy, bo jestem pewien, że był tego samego zdania choć otwarcie z nim o tym nie gadałem.

Ot historia jakich wiele. Po trasach TOTY i TOTY2 mam bany w wielu hotelach w Polsce. Niestety jak wjeżdża alko u niektórych to nie potrafią się zachować. Ale cóż, to były początki wielkich karier i trochę się pozmieniało. W sumie to nie pęmietam, żebym na przestrzeni kilku ostatnich lat miał jakieś problemy z hotelami. Chopy trochę się opanowały, ale wciąż backstage na wielu koncertach to czyste zło.

A tutaj fragment koncertu
Ostatnio zmieniony 21 lis 2019, 22:53 przez LuckyLuke, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Jose »

LWD pisze: 21 lis 2019, 22:06 tłumaczenie się mesa z jakiejś piosenki
Heh, po latach rzeczywiście mocno cringe'owe, ale pamiętam, że wtedy to imponowało, w dodatku ten kawałek to wciąż fajna sprawa.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: przedszkolanek »

zemsta1kadluba pisze: 21 lis 2019, 21:07 Guova też była w pierwszym rzędzie na widowni
na widowni była też podobno marta linkiewicz xD
ale ja jej tam nigdzie nie widzę akurat, piszę co inni piszą
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: LuckyLuke »

Miałem tego szona chyba na TOTY2 w WWA w pierwszym rzędzie japę darła. Postaram się znaleźć filmik.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: oldschool »

Nie za wcześnie na występ Linkiewicz? Ona ma 22 lata, a to było 7 lat temu. Chociaż akurat w jej przypadku nie dziwi mnie, że świeciła tam cyckami w wieku 15, ale też nigdy nie widziałem żadnego screena z nią na widowni.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: przedszkolanek »

piszę, co słyszałem, czy to prawda, nie wiem, na wideo i zdjęciach jej nie widzę, ale one są słabej jakości, więc to żaden kontrargument swoją drogą

natomiast sama obecność tam linkiewicz to byłaby piękny początek obecnego rapowo-socialowego uniwersum
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: kon rafal »

Zmieńcie temat na "zakulisowe akcje w polskim rapie" i dawajcie więcej takich historii jak ta luca, fajnie się czyta


Wielkie 5 dla Was

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ