Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

myślałem, że to ja nie umiem grać ale zawsze jest ezio
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

miec 250 pkt w DR to juz trzeba miec srogo najebane xD
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Ile poświęcacie czasu na granko w Fifę w ciągu tygodnia? Fifa jednak trochę wymusza na Nas częste granie jeśli chcemy zdobyć jakieś sensowne nagrody, już nie mowa o tym żeby zdobyć wszystko co się da.
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:23

Re: Fifa

Post autor: makaron »

No na tak w tygodniu to po 3 mecze dziennie zagram, czasami mniej a w weekend, wiadomo, liga weekendowa więc prawie 30.
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

w tygodniu z 3-5 w rivals dziennie oraz poza tym odpalam squad battles na najnizszym poziomie, strzelam szybko 5 goli i robie sobie cos innego typu szama sprzatanie itp
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: Fifa

Post autor: davides123 »

Gram praktycznie tylko wirtualne kluby i polecam ten styl zycia, od czasu do czasu zagram tylko sparing z minutką w futa
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Fajne te swapy, takie gorsze od sbc. 57 meczy do wygrania w tym 23 na bota. No spoko, to jest dopiero zabawa, granie Onyekuru albo innymi Hernandezami. W sumie to nawet nie mam pojęcia jaką ikonę chce wziąć, a następne swapy w styczniu gdzieś. Trochę słabe to, strasznie ogranicza ilość ikon, wiadomo można sobie na rynku pyknąć. To nie to samo. Te emocje kiedy wrzucam karty, żeby przepalić to na paczki, domyślnie na ikonę, ale jednak ta świadomość, że będą za to paczki. To jest to.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fifa

Post autor: nihil Novi »

Mam rozegranych około 150 meczy a mimo to rynek na Web Appie jest zablokowany... jakieś protipy? Nie mogę przez to opierdolić coinsow... gra znowu mnie wydymała
Sensei życia
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Fifa

Post autor: Miechu »

Ja bym próbował kontaktu z supportem na czacie
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fifa

Post autor: oyama »

davides123 pisze: 12 lis 2019, 17:22 Gram praktycznie tylko wirtualne kluby i polecam ten styl zycia, od czasu do czasu zagram tylko sparing z minutką w futa
ja tez zdecydowalem sie na wirtualne kluby, bo nie sztuka jest kupic pakiety do FUT i grac kolorowymi kartami przeciwko przecietnym zespolom. Jakby ktos chcial popykac (mam czas do czwartku za tydzien) to pw. Sezony lub wirtualne kluby. Platforma XONE
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

Miechu pisze: 13 lis 2019, 7:58 Ja bym próbował kontaktu z supportem na czacie
no niby tak, ale nie do konca, bo w teorii robi to bot i niby nikt nie moze tego zmienic sam

ale no napsiac maila nie szkodzi

ja bym pogral jakies inne tryby
Obrazek
Awatar użytkownika
terra
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:55

Re: Fifa

Post autor: terra »

UlicaRzadzi pisze: 12 lis 2019, 17:55 Fajne te swapy, takie gorsze od sbc. 57 meczy do wygrania w tym 23 na bota. No spoko, to jest dopiero zabawa, granie Onyekuru albo innymi Hernandezami. W sumie to nawet nie mam pojęcia jaką ikonę chce wziąć, a następne swapy w styczniu gdzieś. Trochę słabe to, strasznie ogranicza ilość ikon, wiadomo można sobie na rynku pyknąć. To nie to samo. Te emocje kiedy wrzucam karty, żeby przepalić to na paczki, domyślnie na ikonę, ale jednak ta świadomość, że będą za to paczki. To jest to.
I scrashowany rynek przez cały rok z baby Schmeichelem za 400k. To jest to.

Na pewno swapy są lepsze od SBC na ikony prime bo nie zaburzają całego rynku, jak chcesz to tryhardujesz i bierzesz Drogbę (który IMO nie ma prawa bytu na tym silniku), Gerrarda albo innego Ferdinanda, albo w tym czasie handlujesz/zbierasz monetki i normalnie kupujesz ikonki za kesz.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Tylko by mogli dać jakieś sbc bo ceny wyżej ocenionych kart to parodia troche
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: Fifa

Post autor: ketiovv »

panowie, jestem raczej niedzielnym amatorem fify[pc], gram pierwszy raz w futa, więc spytam o poradę lepiej tutaj
po raczej kiepskim szczęściu od początku z pakami, trafiłem dziś Patricka Vieire 86 :oops:
zwacha na ruchy także stawiam tutaj pytanko, czy warto go zostawić
mam dość biedny skład bundesligi
ale obstawiam, że w tym wypadku najlepiej go opierdolić i zbudować sobie coś konkretnego, co?
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

lepiej go sprzedac. obecnie bardzo korzystny okres na sprzedaż, ceny na początku ligi weekendowej zawsze idą w górę w przypadku najlepszych kart, a 86 Vieira niewątpliwie do takiego grona się zalicza. poza tym, z racji że to defensywny pomocnik, nie odczulbys jakiejś wielkiej różnicy, lepiej zainwestować w cały skład
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 13:36 przez bloodyhell, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leaf
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:43

Re: Fifa

Post autor: Leaf »

oczywiscie. opierdol go za 2 bańki, cały skład tez i se zrobisz fajny nowy
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

gram czymś takim https://www.futbin.com/20/squad/10702313, w grze dybala z aguero zamieniam

kogo za icon swapy brać? obecnie mam 9 a realnie mogę dobić do 14-15 i najsłabszym ogniwem w tym składzie jest imo matuidi i tu bym celował keane prime albo baby ballack; tylko wlasnie nie wiem który byłby lepszy

dodam, ze jestem niedzielny gracz co kręci się 6-7 liga w rivals
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Jak potrzebujesz typa co tylko siedzi z tyłu i odbiera to Keane, jak ma też atakować to Ballack. Ale grajac formacją z 4 ofensywnymi zawodnikami (lub nawet nie formacją bo to można łatwo zmienić, ale mając 4 typów co tylko atakują) ja bym osobiście celował w Keane'a, chociaż to pewnie zależne od stylu gry trochę
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fifa

Post autor: Wtn »

Gdzie najtaniej powine fife 20?
WueR
Posty: 113
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:48

Re: Fifa

Post autor: WueR »

Ta gra to proszenie się o wyruchanie w dupę za własne pieniądze. Aż mi kurwa wstyd, że znowu kupiłem ten zajebany szajs. Do chuja. Kurwa. Prowadzę 2:0 do przerwy, typ nie może nic zrobić, w sumie powinienem tych bramek mieć więcej. W drugiej połowie dwa strzały z dupy, typ dalej nic nie gra ale jest już remis. Oczywiście ja napierdalam i nic. Już w głowie "kurwa, przegram to". Co się dzieje? Jakiś z dupy strzał i chuj, przegrałem. W sytuacjach kurwa milion do trzech. Oczywiście 3:2 dla niego. W kolejnym meczu znowu 2:0 do przerwy. Typ nie istnieje. W głowie "przegram to, jak nic, czuję to xD". Tutaj oczywiście to samo. XD kurwy kanadyjskie. Co najlepsze w ostatniej akcji wychodzę sam na sam i od razu myśl "i tak to skurwysyn obroni". No kurwa, Panie i Panowie, jebane medium ze mnie. 3:2 dla gościa. A jebać to gówno.
ODPOWIEDZ