Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kartky

Post autor: Spenser »

Ej Kartky jak będziesz wydawał następna płytę to proszę Cię zrób preborder zamiast preordera.
tanio
Posty: 77
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:52

Re: Kartky

Post autor: tanio »

to zdumiewajace, ze w 2019 nadal tak wiele kobiet potrzebuje meskiego przewodnictwa. tylko czekaja, zebysmy je uratowali! jedna nawet nie rozumie, ze lekow sie nie miesza alkoholem, druga tak sie zakochala w miernym raperze i byc moze damskim bokserze, ze nie potrafila go opuscic, chociaz potrafila zajebac mu kopa i nawet podobno sprzedac kose. szok, szok, SZOK [szok].
Rammlied
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:21

Re: Kartky

Post autor: Rammlied »

tanio pisze: 14 lis 2019, 17:31 to zdumiewajace, ze w 2019 nadal tak wiele kobiet potrzebuje meskiego przewodnictwa. tylko czekaja, zebysmy je uratowali! jedna nawet nie rozumie, ze lekow sie nie miesza alkoholem, druga tak sie zakochala w miernym raperze i byc moze damskim bokserze, ze nie potrafila go opuscic, chociaz potrafila zajebac mu kopa i nawet podobno sprzedac kose. szok, szok, SZOK [szok].
Ej czego wy nie kumacie kurwa XDDDDDDD Wiem, że leków nie powinno się niby mieszać chuj, że robi to sporo osób to że RZADKO popije leki alko chuja znaczy XDD
A jak prosiłam o wytłumaczenie dlaczego od mieszania leków z alko podobno niszczy się psycha to cicho byliście XD
Prawda jest taka, że kobiety potrzebują mężczyzn tak samo jak mężczyźni potrzebują kobiet więc pierdolisz takie bzdety typie XD
andrzej
Posty: 240
Rejestracja: 06 paź 2019, 18:41

Re: Kartky

Post autor: andrzej »

Rammlied pisze: 14 lis 2019, 18:27 Ej czego wy nie kumacie kurwa XDDDDDDD Wiem, że leków nie powinno się niby mieszać chuj, że robi to sporo osób to że RZADKO popije leki alko chuja znaczy XDD
Rammlied pisze: 14 lis 2019, 18:27 A jak prosiłam o wytłumaczenie dlaczego od mieszania leków z alko podobno niszczy się psycha to cicho byliście XD
Zależy jakie leki, od apapu z wóda to jedynie wątroba ci jebnie a nie psycha. Poza tym nie zaśmiecaj tematu teoriami o tym jak zdrowe jest chlanie wraz z lekami.
Rammlied pisze: 14 lis 2019, 18:27 Prawda jest taka, że kobiety potrzebują mężczyzn tak samo jak mężczyźni potrzebują kobiet więc pierdolisz takie bzdety typie XD
Fajna jesteś, lubie takie zadziorne nastolatki, ale nie łap się na takie prowo następnym razem i prosze cię, przemyśl następnym razem tak ze 3 razy, potem jeszcze ze 2 i dopiero zamieszczaj swoję piękne odpowiedzi. Pozdrawiam.
PS. Pokażesz stupki ?
Rammlied
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:21

Re: Kartky

Post autor: Rammlied »

Gościu skąd ty wziąłeś, że ja pisałam "o tym jak zdrowe jest chlanie wraz z lekami" to ja serio nie wiem XD
Nie wiem nie łapie prowo bo szybko się irytuje i łykam jak pelikan a co do stup to wiesz :twisted:
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Kartky

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 7:14 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
tanio
Posty: 77
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:52

Re: Kartky

Post autor: tanio »

Rammlied pisze: 14 lis 2019, 18:27 Prawda jest taka, że kobiety potrzebują mężczyzn tak samo jak mężczyźni potrzebują kobiet więc pierdolisz takie bzdety typie XD
do czego niby?

do atakowania sie nozami szefa kuchni, kopania po nogach, nagrywania telefonami za pewnie kilka k w pozie kurwa Rejtana, donoszenia wzajemnie na siebie?

znany raper Belmondo wyruchal miliony kobiet, a znalazl szczescie i spelnienie dopiero w objeciach transseksualisty. inna sprawa, ze dlugo to szczescie nie trwalo, bo zinternalizowana transfobia sie o to postarala, wiec uwazaj, co tam piszesz
andrzej
Posty: 240
Rejestracja: 06 paź 2019, 18:41

Re: Kartky

Post autor: andrzej »

tanio pisze: 14 lis 2019, 19:03 znany raper Belmondo wyruchal miliony kobiet, a znalazl szczescie i spelnienie dopiero w objeciach transseksualisty.
XDDDDDDDDD
:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Rammlied pisze: 14 lis 2019, 18:45 a co do stup to wiesz
no to weź tam się odezwij jakoś albo podrzuć tutaj :joint:
Rammlied
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:21

Re: Kartky

Post autor: Rammlied »

tanio pisze: 14 lis 2019, 19:03
Rammlied pisze: 14 lis 2019, 18:27 Prawda jest taka, że kobiety potrzebują mężczyzn tak samo jak mężczyźni potrzebują kobiet więc pierdolisz takie bzdety typie XD
do czego niby?

do atakowania sie nozami szefa kuchni, kopania po nogach, nagrywania telefonami za pewnie kilka k w pozie kurwa Rejtana, donoszenia wzajemnie na siebie?

znany raper Belmondo wyruchal miliony kobiet, a znalazl szczescie i spelnienie dopiero w objeciach transseksualisty. inna sprawa, ze dlugo to szczescie nie trwalo, bo zinternalizowana transfobia sie o to postarala, wiec uwazaj, co tam piszesz
XDDDDD dobra wygrałeś :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

tanio pisze: 14 lis 2019, 19:03
Rammlied pisze: 14 lis 2019, 18:27 Prawda jest taka, że kobiety potrzebują mężczyzn tak samo jak mężczyźni potrzebują kobiet więc pierdolisz takie bzdety typie XD
do czego niby?

do atakowania sie nozami szefa kuchni, kopania po nogach, nagrywania telefonami za pewnie kilka k w pozie kurwa Rejtana, donoszenia wzajemnie na siebie?

znany raper Belmondo wyruchal miliony kobiet, a znalazl szczescie i spelnienie dopiero w objeciach transseksualisty. inna sprawa, ze dlugo to szczescie nie trwalo, bo zinternalizowana transfobia sie o to postarala, wiec uwazaj, co tam piszesz
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mołpy są kozackie
Rammlied
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:21

Re: Kartky

Post autor: Rammlied »

Rammlied pisze: 14 lis 2019, 18:45 a co do stup to wiesz
no to weź tam się odezwij jakoś albo podrzuć tutaj :joint:
[/quote]
stupki zostały już zarezerwowane także sorry kto pierwszy ten lepszy :(
Placi
Posty: 53
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:13
Lokalizacja: Lublin

Re: Kartky

Post autor: Placi »

mxrio pisze: 13 lis 2019, 21:16 Ale ten jego filmik na instastory to jest jebana manipulacja, zresztą sam nawet to podpisał jako manipulacja. Oczywiście wielu ludzi nie zwróci na to uwagi, bo jest: dupeczka kopiącego rannego rapera i dupeczka idąca sobie z nożem kuchennym. Człowiek już na nic innego nie zwraca uwagi, a zwłaszcza jego tępy fanbase, bo po pierwszym obejrzeniu priorytetem dla wielu ludzi i miejscem skupienia wzroku na tym wideo to: kop, rana, nóż i nic więcej. Przecież ona jest zupełnie inaczej ubrana, nawet jebany syf na tym aneksie kuchennym jest inny, inne oświetlenie, ustawienie prawego krzesła przy stoliku(na którym jest syf i nagle go nie ma) czy ubrania i butelka wody na ziemi.

Nie czytałem wszystkiego w tym temacie, więc jeżeli
A to nie było przypadkiem tak, ze V wstawiła jakieś story, lub był jakis screen (widziałem go chyba nawet w tym temacie), że ona pisze, że ten filmik to manipulacja? Wydaje mi sie, że Kartky wstawił to po tym screenie. W tym kontekście, że ona lubi se polatać z nożem po kwadracie :dunno:
3zlote
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2019, 17:02

Re: Kartky

Post autor: 3zlote »

Placi pisze: 14 lis 2019, 19:47
mxrio pisze: 13 lis 2019, 21:16 Ale ten jego filmik na instastory to jest jebana manipulacja, zresztą sam nawet to podpisał jako manipulacja. Oczywiście wielu ludzi nie zwróci na to uwagi, bo jest: dupeczka kopiącego rannego rapera i dupeczka idąca sobie z nożem kuchennym. Człowiek już na nic innego nie zwraca uwagi, a zwłaszcza jego tępy fanbase, bo po pierwszym obejrzeniu priorytetem dla wielu ludzi i miejscem skupienia wzroku na tym wideo to: kop, rana, nóż i nic więcej. Przecież ona jest zupełnie inaczej ubrana, nawet jebany syf na tym aneksie kuchennym jest inny, inne oświetlenie, ustawienie prawego krzesła przy stoliku(na którym jest syf i nagle go nie ma) czy ubrania i butelka wody na ziemi.

Nie czytałem wszystkiego w tym temacie, więc jeżeli
A to nie było przypadkiem tak, ze V wstawiła jakieś story, lub był jakis screen (widziałem go chyba nawet w tym temacie), że ona pisze, że ten filmik to manipulacja? Wydaje mi sie, że Kartky wstawił to po tym screenie. W tym kontekście, że ona lubi se polatać z nożem po kwadracie :dunno:
O ile myślimy o tym samym, to najpierw Kartky wrzucił instastories, a V napisała na swoim instastory, że to jest manipulacja i zmusza widzów do jednego, nieprawdziwe wniosku.
Zacytuję, co było na tym jej instastory:
"Prawda sama się obroni. Moje dowody również. Nie dodawałam żadnych mocnych dowodów pogrążających stronę przeciwną ze względu na możliwość przygotowania się obrony.
Instastories i oświadczenia bliskich K są pełne oszczerstw oraz naginania faktów, w przeciwieństwie do moich oświadczeń w których napisałam tylko I wyłącznie prawdę bez dopowiedzeń.
Film zawieszony przez K jest zgrabną manipulacją faktów zmuszająca widzą do jednego konkretnego wniosku, który jest nieprawdziwy.
Sad rozstrzygnie siłę naszych argumentów. "
MalinowyJogurt

Re: Kartky

Post autor: MalinowyJogurt »

Gang Świeżaków
jhator
Posty: 107
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Kartky

Post autor: jhator »

O KURWA https://www.youtube.com/watch?v=1Z3nYh1NZuU "Antymęska propaganda trwa! K. Hryszkiewicz o sprawie rapera Kartky'ego i feminizmie"
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Kartky

Post autor: KomunistomPodPrad »

Ostr przywalił w chuja jak nagrał kawałek Odzyskamy hop hop, dopiero teraz rap został ukradziony, podmienili go na autotune w relacjach na instastory i nastolatki na psychotropach które kiedyś wchodziły na pudełka a teraz rap jest jak pudelek i w sumie to normalne dyskutować czy typ uderzył w ryj jakąś modelkę z Instagrama na relacji bo ma osobowość borderlajn :lol:. Ja pierdole
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Kartky

Post autor: FÜRDIEGANG »

RadioSamiec, wRealu24

ja pierdole, coraz bardziej staje w obronie laski xD
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:11

Re: Kartky

Post autor: Pinky »

FÜRDIEGANG pisze: 15 lis 2019, 14:10 RadioSamiec, wRealu24

ja pierdole, coraz bardziej staje w obronie laski xD
Sprawa jest wrażliwa, ale źródła to jakiś kosmos. Przy panu Samcu padłem.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 14:42 przez Pinky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

W studiu goszczę imię i nazwisko, fanpage "męski głos" ale również "czerwona pigułka" :rotfl: redpillerzy wchodzą na salony
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

ja pierdole, coraz bardziej staje w obronie laski xD
przecież ty już na samym początku wydałeś wyrok śmierci na kartkiego dyskredytując wszystkie przesłanki, które wskazują na to że sprawa nie jest tak jednoznaczna jak przedstawia to cwynar, a typiarę która chciała przekazać swoją wersję wydarzeń skomentowałeś 'hehe bo pewnie by chciała dac dupy kartkiemu xDD', ale fajnie że w końcu zaczynasz stawac w obronie laski :lol:
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 14:51 przez oyche, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ