Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Wini - rozmowy

Post autor: vampmoney »

Żeby jebac przez godzinę takie kurwa frazesy to trzeba mieć talent, ciężko znieść to pierdolenie GSP
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2ps__ »

dlatego nie podjezdzam nawet na trzeźwo, jutro po boniu obejrzę xd
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Wini - rozmowy

Post autor: baqlashan »

no ja z kolei propsuje gadkę GSP, z kolei Winiego pierdolenia nie da się słuchać, i chyba najbardziej buracki i ignorancki jest to materiał od niego jak iwidziałem
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2073
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2do5 »

GSP taki swojski chłop. Chciałby powiedzieć coś ciekawego i mądrego do kamery, jakoś niespecjalnie mu to wychodzi ale w zasadzie prywatnie może być spoko ziomkiem
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Wini - rozmowy

Post autor: baqlashan »

Nie dziwi mnie twoja opinia na temat GSP, w końcu żyjemy w wolnej polsce, krainie opiewającej kult erudycji i pierdolenia o niczym - byle w ładny i akademicki sposób. GSP mówi swoim językiem, ale to w żaden sposób nie podważa nieśmiertelnych prawd które przekazuje, pozdro
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Wini - rozmowy

Post autor: koniec »

dobra chuj z jednym i drugim, mówili coś o młodym g?
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Wini - rozmowy

Post autor: baqlashan »

było o nim całkiem sporo, ale głównie okrężnie, że okazał się być nieco fałszywym typkiem i nie potrafiącym się dogadywać z ludźmi
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Wini - rozmowy

Post autor: WHITE »

#ocieplaniewizerunkugsp

obejrzalem i meczace, rozkminy na poziomie gimba adekwatne do jego słuchaczy, tylko dla Winiego warto bylo
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oyche »

przynudzaja chlopaki, ale spodziewalem sie ze gsp jest glupszy (nie ogladalem do konca jak co)

gsp mowi o mlodym g slowo w slowo to samo co dlizgawka
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Luxair »

GSP nawija jak klasowy kujonek który wyrył ostatnią lekcję na blachę i się zgłosił do odpowiedzi.

Z Wimem Hoffem trochę tam pojebali, na szczyt Everestu nie doszedł z powodu kontuzji, bodajże jakieś 1000m mu zostało
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Bunnymen77 »

GSP mnie zaskoczyl, sadziłem, ze to absolutny troglodyta, a na pewno lepiej się go słuchało* niż Winiego, którego wywiadów ostatnio nie mogę dokończyć, męczy mnie w chuj i utwieradzam się w przekonaniu, że to jednak głupek, którego monologi wywołują ciarki żenady i irytują.
Całego nie obejrzałem.

*choć też gadał jakieś truizmy o prostokątach i kwadratach.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Opieronie »

WHITE pisze: 08 lis 2019, 2:26 #ocieplaniewizerunkugsp

obejrzalem i meczace, rozkminy na poziomie gimba adekwatne do jego słuchaczy, tylko dla Winiego warto bylo
Nie kumam, jakie ocieplanie? To on coś odjebał czy jego ziomek? GSP wiadomo inteligencją nie grzeszy, ale zachowuje się całkiem spoko w zaistniałej sytuacji. Jeżeli sadzisz, że winiego rozkminy za to nie są na poziomie gimba, to :dunno:
Ostatnio zmieniony 08 lis 2019, 10:06 przez Opieronie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Luxair »

Wini przynajmniej ma swoje zdanie na różne tematy, GSP takie że ekologia jest ważna i lokalny patriotyzm jest ważny (piękną szpilę mu Gruby wbił "i kulę ziemską też szanujesz i Galaktykę i tak dalej")
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Wini - rozmowy

Post autor: WHITE »

Opieronie pisze: 08 lis 2019, 10:02
WHITE pisze: 08 lis 2019, 2:26 #ocieplaniewizerunkugsp

obejrzalem i meczace, rozkminy na poziomie gimba adekwatne do jego słuchaczy, tylko dla Winiego warto bylo
Nie kumam, jakie ocieplenie? To on coś odjebał czy jego ziomek? GSP wiadomo inteligencją nie grzeszy, ale zachowuje się całkiem spoko w zaistniałej sytuacji. Jeżeli sadzisz, że winiego rozkminy za to nie są na poziomie gimba, to :dunno:
Zle napisalem, bo u Winiego mi sie podobal tylko moment jak sie nakrecil, chyba gdzies w srodku. A potem zasnalem w sumie.

Ciezko mi stwierdzić, czy ta rozmowa jest chujowa, bo Wini dawal chujowe tematy, czy rozmowca nudny i sie dostosowal grubas. Fragment o lgbt przejebanie nudny na przyklad, ale nie mam czego zarzucic GSP, moze mogl sie sprzedac lepiej? Pewnie ten początek o ekologii i jakimś tam gosciu mnie zraził (no są tacy ludzie i czym tu się jarać wtf)


Ocieplenie w tym kontekscie, ze czesto byl odbierany jako patus, czemu ciezko sie dziwic
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
maly mefedronik
Posty: 174
Rejestracja: 08 paź 2019, 1:03

Re: Wini - rozmowy

Post autor: maly mefedronik »

jestem jebaną chorągiewą i napiszę, że wypada całkiem inteligentnie keidy nie jest akurat naćpany, ale w sumie sporo skipowałem.
#PRAY4BELMONDO
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Malloy »

Obejrzałem całe i wydaje się całkiem sympatyczny. Nie mam pojęcia czy po prostu taki jest, czy udaje, czy może jest normalnym typkiem a po dragach mu po prostu odpierdala :dunno:
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Wini - rozmowy

Post autor: wst »

2do5 pisze: 08 lis 2019, 1:25 GSP taki swojski chłop. Chciałby powiedzieć coś ciekawego i mądrego do kamery, jakoś niespecjalnie mu to wychodzi ale w zasadzie prywatnie może być spoko ziomkiem
Nie, jest agresywnym idiotą.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Whtn »

dobra jebać wasze pierdolenie, odniósł się do sprawy z młodym kąpiącym?
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Wini - rozmowy

Post autor: WHITE »

Odniosl, mowil, ze jakby byl szczery to by wybaczyl. W ktoryms momencie tez mowi, ze G sie przyznał do bycia gejem
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

obydwu się nie dało słuchać po prawdzie
ODPOWIEDZ