SpaceGhostPurrp

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: vampmoney »

Wszysciutko co możesz sobie wyobrazić mam :D
Ale niestety nigdzie nie znalazłem a w domu będę na początku sierpnia
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: baqlashan »

xxxx
Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, 13:00 przez baqlashan, łącznie zmieniany 1 raz.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: Spenser »

SGP to ten amerykański dmg96?
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: kshaq »

Jak wejdziecie na ś***gu w temat PHONK, to tam już [mention]vampmoney[/mention] wrzucał paczuszkę, możecie sprawdzić, czy link dalej jest aktywny.
A w razie czego ja też wszystko mam, dzięki uprzejmości ww użytkownika :joint:
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: vampmoney »

^ o kurwa zapomniałem żeby tam sprawdzić, tam i tak już troszki przestarzała wersja bo trochę fajnych rzeczy doszło i nie ma wielu dodatkowych rzeczy jak te transmisje czy luźne traki pogrupowane latami o których wspominałem. Ale jak ktoś nie jest die hard fanem to ta ze s***gu wystarczy, dziala sprawdziłem, [mention]MoTyW[/mention] z tego co wiem to Ty fan wiec ja Ci pełną podrzucę jak będę w domu początkiem sierpnia
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: 2ps__ »

ja również poproszę kolego, jeszcze raz :bowdown: dla ciebie bo uratowałeś moje życie muzyczne
Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: hustler342 »

Purrp wypowiada się w sprawie Rocky'ego

Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: baqlashan »

zresearchowałem sprawę o której mówi SGP i jeden komentarz na glamrapie mnie rozjebał:

"czarnuch tak sie wczuł ze bedzie grac na openerze ze az postanowil zemscic sie za potop" :lol: :lol:
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
radosczzycia
Posty: 295
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:23

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: radosczzycia »

vampmoney pisze: 03 lip 2019, 11:32 Kolego fibrakrul jebne Ci rozprawkie ale jak wyzdrowieje bo narazie gorączka nie pozwala mi myśleć
Jak zdrowie, przyjacielu?
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: instinkt »

SpaceGhostPurrp calls Curry a "clout chaser" & "transvestite", accuses him of sacrificing XXXTentacion and having sex with Billie Eilish
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: Jaayu »

Podpięcie linku z paczuszką od użytkownika vampmoney do tematu jest możliwe czy to podpada pod jakiśtam paragraf?
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: instinkt »

czekam również
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: vampmoney »

Właśnie miałem was tu informować o tym że muzyczną kolaboracje Zetron x Vampire można wsadzić znów między bajki ajjj cały jego prywatny fb jest zalany postami o zbanowaniu Denzela z undergroundu i jebaniu go z góry na dół, Denzel nazwał go w wywiadzie bi polarem przy okazji składając mu homage a Markese się wkurwił na nazwanie go bi polarem gdyż jesst kurewskim bi polarem xD Liczę ze się uspokoi żeby nie skończyło się tak, tylko ze z denzelem: https://youtu.be/UhJAwoMnHVY xD Gubię się czy wynika to z jego potrzeby bycia znienawidzonym czy bycia w podziemiu. Ostatnio widać jakiś renesans na propsowanie i przypominanie z okazywaniem szacunku kiedyś obśmiewanym/niedocenianym rzeczom z początku tej dekady jak alcmdz, gbe i sosa czy właśnie purrp, nie wiem ja to zauważam przynajmniej. Może wiec Markese stara się pozostać w podziemiu, a może tez jest to już coraz bardziej zaawansowane stadium Jego szaleństwa.
A co do aktualności z życia SGP to ostatnio na live przez 40 minut wyznawał ze redman to jego ulubiony raper oraz wyzywał każdego kto pisał „sgp da goat” i tym podobne. Traki które się ostały na kanale Rich Forever mają vibe nie z tej ziemii a w drodze jest materiał Purrpa ze studia na którym obecni będą Ruben Slikk (!) oraz Nell. W drodze jest także wywiad w jakimś radiu ale nie pamietam za chuj co to była za rozgłośnia. 17 sierpnia jestem w domu to podeśle każdemu kto się tutaj w temacie wpisze paczkie udoskonaloną o to co wyżej pisałem i plus bootleg Miami fast music z rzeczami po „florida finna kill da whole world”
Zaraza
Posty: 151
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:08

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: Zaraza »

Czy cos ostatnio dzieje sie ciekawego u Purrpa? Wiem, ze ma nowy kanal na yt i robi nonstop lajwy
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: vampmoney »

Niestety nic ponad to, nastała największa susza muzyczna w jego działalności
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: instinkt »

co jest [mention]vampmoney[/mention]
dziś znów jakiś rant na twitterze był widziałem (m.in. lista raperów Szatana :rotfl:)
+ zapowiedź "Satan is King" :lol: które niby ma wyjść "this week"
a teraz twitter zniknął (został zablokowany?)

dobra, zmienił nazwe znów dlatego nie mogłem znaleźć
:rotfl:




Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: vampmoney »

Satan is king mixtape nie wyjdzie (niestety), w tym momencie daje za to sobie dwie ręce ujebać. Co do listy raperów pod przewodnictwem szatana/owładniętych przez illuminatów/współpracujących z lożami masońskimi, to już chyba trzecia na przestrzeni lat taka lista i cały czas wymienia tych samych raperów co ciekawe! (of course me SpaceGhostPurrp vamp money mnie rozjebało xDD)
Zaraza
Posty: 151
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:08

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: Zaraza »

Spoiler
Obrazek
Jaki pocieszny jest Purrp na tym zdjeciu, po prostu slodziak :lol:
vampmoney pisze: 28 paź 2019, 10:42 Satan is king mixtape nie wyjdzie (niestety), w tym momencie daje za to sobie dwie ręce ujebać.
Albo wyjdzie z nazwa Ghetto Dragon Miami Criminal Shooter cos tam cos tam na 30 minut, bo Purrp zrobi potem delete :rotfl:
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: Finn »

Najlepszy raper na świecie.
Wizjoner.
Mroczne dziecię samego Szatana.
Awatar użytkownika
BGT88
Posty: 24
Rejestracja: 01 lis 2019, 17:32

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: BGT88 »

Nie wiem czy było czy nie, ale może kogoś zainteresuje:

Welcome to BLVCKLVND - The Story of SPACEGHOSTPURRP (Epsiode 1)

https://www.youtube.com/watch?v=M6PPYwWqFUQ
ODPOWIEDZ