Lil Reese

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Lil Reese

Post autor: TheD »

Obrazek

Dyskografia:

Don't Like (2012)
Supa Savage (2013)
Supa Savage 2 (2015)
300 Degreez (2016)
The Better Dayz (2017)
Supa Vultures (z Lil Durkiem) (2017)
Get Back Gang (2018)
Normal Backwrds (2018)
Get Back Gang 2 (2019)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2023, 14:13 przez TheD, łącznie zmieniany 3 razy.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Lil Reese

Post autor: vampmoney »

Pierwsze dwa mixtaśmy bardzo często u mnie latają na pętli, Reese real savage życzę rychłego powrotu do zdrowia
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Lil Reese

Post autor: Ablazir »

Kurwa :/
Ja od siebie polecam jego EPę z Lil Durkiem - Supa Vultures. Dawno słuchana nie była, trzeba odświeżyć, szkoda, że przy takiej okazji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Lil Reese

Post autor: Whtn »

chłop przez całą karierę nagrywał wariacje jednej zwrotki, ale przy okazji nagrał tuzin potężnych bangerów - us czy bad to tylko pierwsze lepsze przykłady
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Lil Reese

Post autor: recklezz »

Zawsze miałem do niego spory sentyment, byłem na bieżąco z tym co wydaje w odróżnieniu do Sosy, którego po 2013 po prostu ciężko się slucha. Miał ten swój sznyt mimo, że to zarzucali mu, iż nie rapuje a po prostu recytuje słowa lub to że każdy track brzmi tak samo. Ja tam zawsze byłem zadolowony mega jak coś wychodziło od niego i obowiązkowo sprawdzane, np track Remember z ostatniego albumu dojebany na maxa. Jedyne info, dotyczące jego zdrowia to, to ze znajduje się w stanie krytycznym i nie widzę żadnych updateow od wczoraj już sporo czasu minęło, trochę martwi. Policja za to udostępnila zdjęcie domniemanego zajścia na którym widać jak zakapturzona postać mierzy do Grim Reaper'a z lil draco, jpg w spojlerze.

Ps. [mention]TheD[/mention], Get Back Gang 2 wyszło w tym roku.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Lil Reese

Post autor: Whtn »

W sumie to tylko durk napisał że wszystko git, ale wiadomo jak z nim jest, od lat twierdzi że rondo i 22shotz wyjdą przed świętami, tylko nie wiadomo w którym roku XD inna sprawa, że jak Reese chorujący na chorobę crohna przeżyje postrzał w szyję z takiego gnata to pewnie będzie to cud :( chociaż chuj wie, raperzy z chi żyją po przyjęciu strzału w głowę albo po przyjęciu 20 paru kulek, pozdro wooski, pozdro lil jay
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Lil Reese

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 21 lut 2023, 14:14 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Lil Reese

Post autor: recklezz »

[mention]Whtn[/mention] Nom, oby przeżył kurde jeśli chodzi o taką po prostu sympatię to mój ulubiony zawodnik Chiraq, mógłby siedziec w Kalifornii jak Keef czy w Atlancie jak Durk ale nie - on ze swoimi ciągle na bloku. Ktos może powiedzieć że głupiec ale ja to rozumiem coś jak kapitan statku, który schodzi z lajby ostatni czy jakis tam dowódca spartański na wojnie. Zawsze z tymi samymi - z jego crew 300, bardzo rzadko zobaczymy go na zdjęciu z jakimiś raperami czy obcymi osobami. Na klipach przeważnie sam, jak już to ktoś bliski, żadnych hoes czy tam wysokobudżetowych klipów nie uświadczymy bo jak sam stwierdzil to nie dla niego. Lojalny do swoich jak nikt inny, no i niestety w końcu trafili go in traffic(jeden z większych jego bangerow jakże to brzmi ironicznie "'catch me in traffic skrrrt"). Takie życie wybrał a jestem pewien, że mógłby przyjąć jakiś deal i jarać zielsko całymi dniami pierdzac w spodnie jak to robią inni jego kompani ze starych czasow. Co do Durka to dawno już go przestałem sprawdzać a tym bardziej czytać co tam wypisuje na swoim Twitterze to jest krętacz dla mnie i znany z jest z tych głupstw co pisze potem za minutę usuwa. Rzetelne info jak i ogólnie spoko treści zawsze dostarcza Lil Bibby to polecę jego Twittera, jak i właśnie Lil Reese - żadnych tam kłamstw nie wypisywał co za 5 minut usuwał czy jakieś kompromitujace wpisy, zawsze był real. Poczekamy zobaczymy, swoją drogą to szczęście w nieszczęściu, że akurat w kark tak dostał bo przecież Draco nakurwia automatem jakby dostał seryjke w jego wątły tułów to jest koniec z miejsca tak samo jakby trochę wyżej w twarz zebral. Co do Wooskiego to oglądałem z nim wywiad i na paru pojawiał się jako gość po tym otrzymaniu headshota, i szczerze wątpię żeby powrocil do normalnego funkcjonowania, zbyt duży dmg otrzymał jego mózg co widać po ruchach i sposób w jaki próbuje się wypowiedzieć a raczej dukać, niestety aktualnie jest zywa definicja slowa - slow, które jest bardzo popularne w stanach, szczególnie wśród młodzieży do określania osób, które niezbyt ogarniaja rzeczywistość.

Znam jeszcze jeden przypadek YM Melly'ego(jeden z największych shooterow YM, 3-4 ciała na koncie mial) który po otrzymaniu strzału w głowę przezyl, ba nawet normalnie funkcjonował i składnie zdania tworzyl, nie uświadczyl żadnych objawów urazu mózgu, miał o wiele więcej szczęścia niż Wooski... Do czasu, bo we wrzesniu został zamordowany. Na imprezie, ktorą organizował zaprzyjaźniony set Jaro, nieoficjalnie za jego głowę chodziły kwoty rzędu 200 tysięcy. Typ był prawdziwym koszmarem dla rywali, taka ciekawostka.

edit: Reese w stabilnym stanie już, gitara.
Awatar użytkownika
gloryboy
Posty: 238
Rejestracja: 24 sie 2019, 23:57

Re: Lil Reese

Post autor: gloryboy »

Właśnie wyszedł że szpitala
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Lil Reese

Post autor: Whtn »

to teraz czas na world war 3hunna :lol:
Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lil Reese

Post autor: hustler342 »

Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Lil Reese

Post autor: przedszkolanek »

no i już numer wrzucił
Lil Reese - Come Outside (Official Audio)
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Lil Reese

Post autor: przedszkolanek »

Lil Reese - Kids In The Ghetto (Official Audio)
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Lil Reese

Post autor: daveyo »

Lil Reese - Come Outside (Official Music Video)
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Lil Reese

Post autor: przedszkolanek »

Lil Reese - Kill Don't Hurt (Official Trailer)
Spoiler
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Lil Reese

Post autor: recklezz »

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Lil Reese

Post autor: daveyo »

Lil Reese x Kevin Gates - They Don't F*ck With You (Official Audio)
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Lil Reese

Post autor: przedszkolanek »

Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Lil Reese

Post autor: crbn »

Spoiler
Stan nieznany póki co.

Dodano po 23 minutach 35 sekundach:
https://cwbchicago.com/2021/05/rapper-l ... s-say.html

Dwóch w krytycznym stanie, jeden w poważnym.
Obrazek
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Lil Reese

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 15:55 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
ODPOWIEDZ