offtopic zhh

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Offtopic ZHH

Post autor: SWN »

Niby tak, ale osobiście uważam to za trochę niepotrzebne zasrywanie, gdzie wiadomo że aktywne cały czas będą praktycznie tylko '10s (aktualna dekada), a mapa strony dla botów jeszcze większa. Rozumiem, gdyby to było forum sportowe i zrobilibyśmy powiedzmy PREMIERSHIP/PRIMERA DIVISION/SERIE A/BUNDESLIGA/EKSTRAKLASA/PUCHARY/REPREZENTACJE/INNE, a tutaj ile by tego było? Dziewięćdziesiąte (pozdro byku), 00s, 10s i tyle. Sztuka dla sztuki imo, sami se zrobiliście problem dziesięcioma tematami A Tribe Called Quest, które mają mniej wyświetleń niż profil panaceuma wg. statystyk.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6875
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Offtopic ZHH

Post autor: instinkt »

a nie da się mieć obu tych rzeczy na raz? (nie znam się w sumie na takich aspektach)
żeby mieć dział ALBUMY w aktualnej formie, a dodatkowo jeszcze obok tego pod-działy z podziałem na dekady które by obsługiwały jakby skróty do tematów czy coś w tym stylu? [mention]SWN[/mention]
bo ten dodatkowy podział ma w sumie plusy i minusy
z jednej strony jeszcze bardziej by to klarowało sytuacje - hectic wbija to se klika w 80s i zadowolony, a inny użytkownik se klika 20s i też zadowolony, więc można by upiec 2 pieczenie na 1 ogniu; ale domyślam się że takich funkcji nie ma
z drugiej strony sam pełny podział może powodować to że podbitki czy nowe tematy w innych pod-działach mogą pozostawać jeszcze bardziej niezauważone
mówie tylko oczywiście o aspektach czystego forumingu, bo te boty to ani mnie nie interesują, ani nie wiem jaki mają realny wpływ na funkcjonowanie strony
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Offtopic ZHH

Post autor: SWN »

Tak, da się i oczywiście rozumiem że chcielibyście to dać w środku albumów. To niezauważanie podbitych tematów przy takiej ilości podforów to właśnie jedna z rzeczy która też by mi się nie podobała, bo aktualnie zerkając na prawo na stronie głównej widzę mniej więcej co jest na topie, a tak by się trochę rozjeżdżało. Po prostu mam złe wspomnienia z poprzedniego forum, gdzie w niektórych miejscach wszystko było drobniutko wydzielone, a co do czego aktywne było tylko parę tematów. Co do kwestii botów to wiadomo upraszczając - potrzebują więcej czasu na rozgladanie się i rośnie prawdopodobieństwo, że wybiorą sobie na przykład subforum o 90s i będą dokładniej indeksowały nwm, Wu Tang, a jednak wolałbym skupiać się na aktualnościach.

No ale to wasza decyzja, zróbcie ankietę i tyle.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6875
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Offtopic ZHH

Post autor: instinkt »

mi ogólnie każda forma pasuje
póki co może zostawmy to w spokoju, bo finalnie lepiej będzie gdy każdy dział będzie funkcjonował w tym samym formacie [mention]SWN[/mention]
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: Offtopic ZHH

Post autor: wtt »

Ja bym jednak zostawił tak jak jest. Sam podział na wykonawców i albumy jest w porządku. Nie ma co tego bardziej dzielić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1145
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Offtopic ZHH

Post autor: maciek »

Też jestem za pozostawieniem jak jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 848
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Offtopic ZHH

Post autor: Finesta »

Ja jedyne co bym zrobił,to żeby po wejściu w Albumy,na górze powinien wyświetlać się temat wykonawcy i na odwrót.
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1798
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Offtopic ZHH

Post autor: many-s »

Siema mordki, sprawdzał ktoś album Megan Thee Stallion - Fever? P4K dał 8, hhdx dało 4.0. Dobre to?
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: Offtopic ZHH

Post autor: wtt »

Słabo w porywach do srednio według mnie. Jeżeli nie masz innych płyt do sprawdzenia, to możesz przesłuchać, ale w innym przypadku wrzuciłbym gdzies na koniec kolejki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Offtopic ZHH

Post autor: przedszkolanek »

Megan to równiejsza i lepsza muzycznie (imo, flow i te sprawy) wersja ostatniej Cardi B, przesłuchałem dwa razy i nie myślę do tego wracać, ogólnie średnio, oceniłbym gdzieś na 5/10 mniej więcej, nie ma też jakichś wybitnych momentów (tutaj akurat Cardi była lepsza, bardziej przebojowa)
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Offtopic ZHH

Post autor: bukaj »

album też mnie nie porwał, ale Hood Rat Shit gdzieś tam na playliście zostanie
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Offtopic ZHH

Post autor: koniec »

zamknęli rap godfathers na dobre? :(
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1798
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Offtopic ZHH

Post autor: many-s »

Koledzy czy słuchacie / słuchaliście ziomka o ksywce Berner? Najebał tych albumów sporo, trafiają się perełki. Ogólnie wyczilowane, letnie kompozycje koleś puszcza, oczywiście z ulicznym sznytem. Ostatnio zajarałem się poniższym, co prawda B-Real zjadł go w całości ale ładnie to gra
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6541
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Offtopic ZHH

Post autor: Jose »

U Dejnarowicza trwa Rap Cup, wchodzi już w fazę walk klasyków, tutaj np. 808 vs Boy in the Corner
https://www.facebook.com/SubstanceOnly/ ... 1210944884

Żeby oddać ważny głos musicie kliknąć w serduszko.
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: Offtopic ZHH

Post autor: Archie »

many-s pisze: 05 cze 2019, 11:49Koledzy czy słuchacie / słuchaliście ziomka o ksywce Berner?
Tak, w ogóle nie siadł mi, ale ma fajny wywiad dot. swojego biznesu i tego skąd ma tak dużo fejmowych raperów na występach gościnnych. :lol:
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Offtopic ZHH

Post autor: SWN »

Znam, lubię, sprawdziłem kiedyś z dwa albumy. Kojarzę przede wszystkim z kawałków z Wizem i fajnych bitów Caro, Cardiaka, Harrego Frauda i tym podobnych grajków.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1798
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Offtopic ZHH

Post autor: many-s »

Przed chwilą sprawdziłem snippety płyty Casey Veggies - Organix i brzmi fajnie, letnio, naturalnie. Pondro.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: offtopic ZHH

Post autor: przedszkolanek »

Jose pisze: 10 cze 2019, 9:47
przedszkolanek pisze:
btw Jose, planujecie zrobić coś analogicznego w ZHH?
Fajnie by było, a ja się już nie podejmuję liczenia, może modzi z tamtego działu coś ogarną. Myślę, że w zagranicznym w ogóle będzie jeszcze więcej roszad i klasyków z lat 90 może zabraknąć w TOP10, ciekawie by to wyglądało
[mention]instinct[/mention] [mention]luk0as[/mention] są może jakieś plany na przyszłość w temacie?
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6875
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: offtopic ZHH

Post autor: instinkt »

[mention]przedszkolanek[/mention]
można zrobić - założyć temat i policzyć to nie problem
tylko trzeba się zastanowić po ile pozycji i jak to punktować żeby wyszło dobrze?
bo 5 to chyba troche mało przy tak obszernej bazie albumów
a jak więcej to ile i jak punktować? bo takie głosowanie jak zwykle było przy płytach roku, czyli 5 pozycji punktowanych po 5, 5 po 3 i 5 po 1 jest troche bez sensu imo

czy robimy tak samo jak było w plhh i wyjebane, niech głosy wpadają tylko na ścisły toptopów danych osób
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: offtopic ZHH

Post autor: koniec »

czemu taki system jak w głosowaniach na płytę roku bez sensu? Mi się wydaję, że na pewno ma więcej sensu niż to co było w plhh, za dużo albumów do odhaczenia będzie w zagranicznej wersji
ODPOWIEDZ