offtopic zhh

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: offtopic ZHH

Post autor: koniec »

właśnie miałem wbić tu z mordą bo zapomniałem o białym Jamesie Franco rapgry i nikt inny wcześniej też go nie wymienił chyba
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 849
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: offtopic ZHH

Post autor: Finesta »

Gdzieś tam z boku zawsze jeszcze stał Aesop Rock
Jednak zawsze miał o wiele mniejsze liczby

Był jeszcze Lil Peep
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: offtopic ZHH

Post autor: crbn »

Świetny wywiad, w którym Russ na początku wyjaśnia między innymi to, czy jest plantem.
Obrazek
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: offtopic ZHH

Post autor: ricky »

był jeszcze kiedyś ktoś taki jak Sole, ale nikt o nim nie pamięta, bo dostał wpierdol od El-P w "Linda Tripp". Lil Pump właściwie nie jest biały, nie? bardziej Latynos chyba. co do Logica to ja może zarzucę mały follow-up:
Spoiler
what you know about being Em's copy over half your life?
oh that's right, you should know what that's like, you're half white
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: offtopic ZHH

Post autor: koniec »

ja o Sole pamiętam, do Selling Live Water zdarza mi się wracać, piękny album :oops: , jak już w takie rejony się zapuszczamy to nie można zapomnieć takich ludziach jak Slug z Atmosphere, Lil Ugly Mane, Edan, Cage, Kno z Cunninlynguists czy Brother Ali. Trochę ciekawych białasów się przewinęło przez to podziemie.

Co do Lil Pump to zdecydowanie latynos, tym bardziej że używał swego czasu regularnie n wordów(jednak przestał bo wytwórnia mu chyba zabroniła.
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: offtopic ZHH

Post autor: ricky »

Cage to w ogóle wyprzedził wszystkich białych raperów, bo już 100 lat temu miał beef z Eminemem o to, kto jest czyją kopią xD a Pumpie i wytwórni nawet nie wiedziałem, to musiało być jakoś niedawno, nie? przecież jeszcze w "I love it" padło "niggas"
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: offtopic ZHH

Post autor: koniec »

Z tą wytwórnią to się śmieję po tej akcji z cing ciong w jednym z singli z ostatniej płyty ale z tego co pamiętam to na niej już chyba się n word nie pojawia albo przynajmniej dość rzadko. Ewentualnie mi się coś pomieszało z Rich Chigga, który musiał ksywę zmienić :bag:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: offtopic ZHH

Post autor: przedszkolanek »

ekoledzy, ja trochę co innego miałem na myśli
chodziło mi o to, że te klony eminema wyskakują co chwilę, jakby gdzieś była jakaś fabryka i prawie wszyscy kręcą przyzwoite liczby, a końca tego procederu nie widać - to rozumiem jako klątwę eminema
nie chodziło mi o to, że poza EMem i jego klonami nie ma dobrych białych raperów
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: offtopic ZHH

Post autor: camzat »

https://youtu.be/KiuEFG0ZBd8 tak przypadkowo odpaliłem, back to hib hob a nie gówno wrzeszczących mazgajów w przyciasnych portach
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: offtopic ZHH

Post autor: koniec »

nie wiedziałem że hectic ma konto na ślizgawce
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: offtopic ZHH

Post autor: Kubinsky »

camzatizbak pisze: 03 lip 2019, 0:26 https://youtu.be/KiuEFG0ZBd8 tak przypadkowo odpaliłem, back to hib hob a nie gówno wrzeszczących mazgajów w przyciasnych portach
świetny numer, jak cała płyta 'soul food'-dla mnie jedna z najlepszych płyt z południa do których do dziś chętnie wracam
ale lubię też słuchać wrzeszczących mazgajów w przyciasnych portach
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: offtopic ZHH

Post autor: baqlashan »

A co jeśli 2pac serio żyje? To co nawijał Eminem na swojej płycie, co gadał Suge Knight, co jakiś ziomek 2paca mówił na koncercie, cały ten bulszyt w połączeniu jest zastanawiający. Zajebałem się nieco dzisiaj bhhem i obejrzałem te filmiki na yt, poczytałem jakieś pierdolety że policjant przed śmiercią wyjawił że wziął łapówkę i brał udział w swingowaniu śmierci Paca.

Ogólnie to śmiesznie by było, gdyby za jakieś 10 lat, 2pac wyszedł z ukrycia i się ujawnił Ameryce i całemu światu, ale byłaby wrzawa, może nawet by przebiła ilość postów nabitych o sentino
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: offtopic ZHH

Post autor: przedszkolanek »

czy ja dobrze widzę, że w ten piątek najważniejszą premierą (i jedyną istotną) będzie nowy Jaden?
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: offtopic ZHH

Post autor: bukaj »

ROTD3 jutro ma premierę, dużo bardziej mnie ona ekscytuje od Jadena tbh
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: offtopic ZHH

Post autor: przedszkolanek »

a to jest ostateczna premiera czy kolejny drop dwóch numerów?
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: offtopic ZHH

Post autor: bukaj »

ostateczna
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3258
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: offtopic ZHH

Post autor: gawi »

przedszkolanek pisze: 03 lip 2019, 23:45 czy ja dobrze widzę, że w ten piątek najważniejszą premierą (i jedyną istotną) będzie nowy Jaden?
03 Greedo i Travis Barker wydali dzisiaj EPkę. Reszta nieistotna dla mnie, dawno takiego piątku nie było żeby nie było nic interesującego
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: offtopic ZHH

Post autor: bukaj »

a właśnie apropo 03, słuchaliście Still Summer in the Projects? dla mnie najlepsza rzecz z zachodniego wybrzeża tego roku, super wchodzi na słoneczko
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: offtopic ZHH

Post autor: przedszkolanek »

słuchałem, nie do przeskoczenia dla mnie jest (na razie, może to się zmieni) barwa jego głosu, ale mnie to denerwuje
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: offtopic ZHH

Post autor: Chojny »

wróciłem do "still summer in the projects" zainspirowany twoją wzmianką i weszło jeszcze lepiej niż przy premierze. jakaś tam czołówka tego roku na pewno
ODPOWIEDZ