wpływ rapu na młodych ludzi (gangsta rap made me do it)

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: wpływ rapu na młodych ludzi (gangsta rap made me do it)

Post autor: lysy »

Dwaena pisze: 19 lip 2019, 19:02 to jest ciekawy temat, chociaż jak co do hipisów jestem skłonny się kłócić, tak w dzisiejszym świecie mediów społecznościowych zarządzanych przez ludzi podporządkowanych pod rządy, spopularyzowanym przez olbrzymie pieniądze chęć ogłupienia społeczeństwa może się wiązać też z branżą muzyczną. No bo przecież znikąd ten potężny boom na rap w mediach głównego nurtu się nie wziął? ktoś musiał na to zezwolić - wiadomo już pewnie na początku millenium to się pojawiło, ale teraz to na bank ktoś poważny nad tym sprawuje władzę, loże masonów pewnie mają niezłą bekę, że maskotki typu lil pump tak dobrze działają. Wizerunkowo to na prawdę wygląda jakby panowie w garniakach z jakiejś loży się chcieli pobawić w kształtowanie społeczeństwa.
Spójrzcie na samą powtarzalność bitów, autotunowe flow takie samo na każdej płycie - trochę taka hipnoza dla idiotów. Gdzieś natrafiłem na artykuł, że częstotliwości 808 są takie, że się nie myśli przy nich i jakoś wpływają na fale mózgowe podczas melanżu. mało poważna teza, ale co jeśli? Tzw pakt z diabłem może miał jakiś tam podpunkt, że jak zrobią cię sławnym to zaczniesz wkładać dzieciakom nic nie warte gówno do głowy. Wydaje mi się to wielce prawdopodobne.

Muzyka przecież od zawsze hipnotyzowała, teoria spiskowa mode on, bo czemu nie?
lot jest wysoki :bowdown:
ODPOWIEDZ