Zkibwoy/Sez - PSIAKREW (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

chciałbym na pw przedyskutować, czy w piątym numerze też macie taki szum w tle
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: ketiovv »

czekam dzielnie na te streamingi, ale gdyby jednak ktoś byłby tak uprzejmy to również poproszę na pw
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: jankes »

Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: Spenser »

Ojej myślałem że to intro było. O chuj jakie to jest piękne :oops:
Ghepetto
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2019, 11:14

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: Ghepetto »

Dołączam do chętnych do dyskusji na temat twórczości na pw
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: Miechu »

Panowie, jeżeli ma wjechać na strimingi to bądźcie proszę cierpliwi. Każdy następny post na temat ripów itd. będzie odpowiednio nagradzany.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
poyep
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2019, 0:55

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: poyep »

Miechu pisze: 20 lis 2019, 11:18 Panowie, jeżeli ma wjechać na strimingi to bądźcie proszę cierpliwi. Każdy następny post na temat ripów itd. będzie odpowiednio nagradzany.
Taaa, pokaż blache i wypisz każdemu po mandacie heh
You need peace of mind, here's a piece of mine,
All I need's a line
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: Miechu »

Nie zamierzam CI się z niczego tłumaczyć. To nie jest forum warezowe i tyle. Jeżeli przez ostatnie kilka komentarzy gro z nich to prośby o link to sorry, ale nie będę przymykał oka. I tak już to zrobiłem.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
poyep
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2019, 0:55

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: poyep »

Miechu pisze: 20 lis 2019, 13:03 Nie zamierzam CI się z niczego tłumaczyć. To nie jest forum warezowe i tyle. Jeżeli przez ostatnie kilka komentarzy gro z nich to prośby o link to sorry, ale nie będę przymykał oka. I tak już to zrobiłem.
Wydawnictwa nabyć się nie da/ brak płatnej lub bezpłatnej opcji odsłuchu ( wiem, że to nie z winy chłopaków) - a Ty jęczysz, że ktoś prosi o rip bo ma zajawke na rap. Forum o hiphopie które karci za zajawke do hiphopu. Mam racje chłopaki?
You need peace of mind, here's a piece of mine,
All I need's a line
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: Miechu »

Japierdole. Ostatnie 3 strony tego tematu to posty w stylu dajcie linka. Jeżeli masz taką zajaweczkę na rap to chyba wolałbyś poczytać w temacie o rapie a nie o proszeniu o linki. A dwa panie zajawkowicz to inni nie mieli problemu żeby dorwać vinyl więc skoro u ciebie zajafka kipi gęsta to czemu tobie sie nie udalo? Reszty nie skomentuje bo pierdolisz jak potluczony. Z mojej strony nie bedzie przyzwolenia na uporczywe prosby o linka. Spoko, 3-4 posty w temacie - luzik. Ale napierdalanie o tym 3 strony... serio? Ma być na streamach to będzie a jak macie takie ciśnienie to weźcie się dogadajcie na jakimś czacie, privie czy gdziekolwiek indziej.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
poyep
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2019, 0:55

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: poyep »

Miechu pisze: 20 lis 2019, 13:27 Japierdole. Ostatnie 3 strony tego tematu to posty w stylu dajcie linka. Jeżeli masz taką zajaweczkę na rap to chyba wolałbyś poczytać w temacie o rapie a nie o proszeniu o linki. A dwa panie zajawkowicz to inni nie mieli problemu żeby dorwać vinyl więc skoro u ciebie zajafka kipi gęsta to czemu tobie sie nie udalo? Reszty nie skomentuje bo pierdolisz jak potluczony. Z mojej strony nie bedzie przyzwolenia na uporczywe prosby o linka. Spoko, 3-4 posty w temacie - luzik. Ale napierdalanie o tym 3 strony... serio? Ma być na streamach to będzie.
Był problem z zakupem winyla. Zeby pisać o rapie,o tej płycie,wypada najpierw się z nią osłuchać...i stąd tyle postów o link. Pierdolić to mogę Ciebie gamoniu i niech Cię nie ponosi...kurwa,znalazł się, jebany cesarz forum.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2019, 13:45 przez poyep, łącznie zmieniany 1 raz.
You need peace of mind, here's a piece of mine,
All I need's a line
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: Miechu »

:lol: :lol: :lol:
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: Raph »

Bezpłatna opcja odsłuchu już w przyszłym tygodniu na bank. Jeżeli będziemy mieć szczęście, to jeszcze w tym. Wybaczcie za problem, ale Muflona uznano za high profile artist i był problem z weryfikacją, przez co sam Muflon musiał napisać do agregatora, aby potwierdzić, że to on, co jest tak śmieszne, jak głupie.
...
Awatar użytkownika
carl
Posty: 435
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: carl »

poyep pisze: 20 lis 2019, 13:44
Miechu pisze: 20 lis 2019, 13:27 Japierdole. Ostatnie 3 strony tego tematu to posty w stylu dajcie linka. Jeżeli masz taką zajaweczkę na rap to chyba wolałbyś poczytać w temacie o rapie a nie o proszeniu o linki. A dwa panie zajawkowicz to inni nie mieli problemu żeby dorwać vinyl więc skoro u ciebie zajafka kipi gęsta to czemu tobie sie nie udalo? Reszty nie skomentuje bo pierdolisz jak potluczony. Z mojej strony nie bedzie przyzwolenia na uporczywe prosby o linka. Spoko, 3-4 posty w temacie - luzik. Ale napierdalanie o tym 3 strony... serio? Ma być na streamach to będzie.
Był problem z zakupem winyla. Zeby pisać o rapie,o tej płycie,wypada najpierw się z nią osłuchać...i stąd tyle postów o link. Pierdolić to mogę Ciebie gamoniu i niech Cię nie ponosi...kurwa,znalazł się, jebany cesarz forum.
props
Awatar użytkownika
johnsonpokrywa
Posty: 288
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:33

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: johnsonpokrywa »

jaki był problem z zakupem winyla?
I live on borrowed time, my expiration date I passed it, so lock me up forever, but this shit is everlastin'
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: Prez »

również porozmawiam na pw chętnie o tej płycie, zrobiła na mnie duże wrażenie

warn
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
stanley
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:48

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: stanley »

ray1902
Posty: 29
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:40

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: ray1902 »

moderator kasztan
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: Spenser »

Puściłem se ikonę jeszcze raz bez cenzury i o kurwa jakie to jest piekne, wszystkie przyciski mi to klika :bowdown: :oops:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Zkibwoy - PSIAKREW (20??) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

W ogóle myślałem, że ślizgawka odeszła od tego jebanego gówna z warnami za prośby o wysyłanie ripów i jesteśmy tutaj na luziku.

EH WŁADZA UDERZA DO GŁOWY
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ