Peja - G.O.A.T (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: lysy »

zapowiada się słabiej od poprzednika, ale i tak nieźle, lepiej niż DDA i remisja, fajnie, że w rychu znów słychać energię. chociaż wolę nie wysuwać wniosków po promomiksach, poczekam do premiery
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2793
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Ten numer od 1:06 trochę jak diss na Palucha xD
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: lysy »

nie zwróciłem uwagi, faktycznie mogą to być wersy w stronę palucha :D
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2853
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: WHITE »

Wydawalo mi sie, ze ta plyta bedzie bardziej spojna i troche jakis klimat czuc, ale za bardzo wymieszane spokojne kawalki z szybszymi. Do pojedynczych trackow raczej nie bede wracal
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: bortwick »

Pener właśnie wydał na siebie wyrok. O ile to numer na Palucha, ale raczej się nie odważy. Więc nie wydał.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Jose »

Jak myślisz, Paluch by go normalnie zabił? Odp.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Jasek »

Peja miał przecież kawałek z Sentino, ja bym uważał
cztery żubry i dwie kurwy
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: bortwick »

Co ty masz mnie za jakiegoś debila albo buraka gościu co stoi pod żabką i żebra o 2 zł do piwa i nie myśli samodzielnie? Wiem jak żyć i zarabiać pieniądze a co za tym idzie funkcjonować w społeczeństwie na zadowalającym poziomie i czerpać równocześnie dużą satysfakcję ze słuchanej muzyki w tym najlepszej polskiej ekipy rapowej w postaci BOR, która nie jest bez wad, ale jako całokształt patrząc na te wszystkie ruchy serce się raduje i człowiek może się z tym identyfikować.

Wracając do twojego pytania. Oczywiście, że Paluch jako przykładny mąż i ojciec, troszczący się o własną rodzinę, nie będzie brudził sobie paluchów i ryzykował swojego statusu prawnego. Natomiast nie trzeba kogoś zabijać aby uprzykrzyć mu życie, tutaj w grę weszłyby ataki hakerskie (pierwszy raz w polskiej rap grze zastosowane podczas beefu Szpaku - Bezczel), co byłoby bardzo odczuwalne dla Peji oraz oczywiście wykorzystanie wszelkich znajomości które są imponujące i utrudnią funkcjonowanie Peji i kontynuowanie kariery na wielu płaszczyznach. Nie wykluczam użycia przemocy, bo Łukasz to wysoki, postawny, wysportowany mężczyzna który poza obiektywem kamery byłby w stanie zapewne mimo bycia osobą niesłychanie popularną i szanowaną doprowadzić do uszczerbku zdrowia Peji, w sam raz takiego który skłoni do go zaprzestania zaogniania konfliktu. Natomiast tutaj spodziewałbym się poważnej rozmowy w cztery oczy, zdominowania psychicznego Peji, wojny hybrydowej z atakami hakerskimi, a dopiero w ostateczności użycia przemocy w stopniu proporcjonalnym do przewinień oponenta. O żadnym zabójstwie nie ma mowy. Dziś się tak nie załatwia spraw, rozwój technologii i wszechobecny monitoring oraz fakt że każdy ma w telefonie kamerę mocno przeszkadza.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: vivid »

bortwick pisze: 03 wrz 2019, 21:23 tutaj w grę weszłyby ataki hakerskie
bortwick pisze: 03 wrz 2019, 21:23 wojny hybrydowej z atakami hakerskimi
:bowdown:
jhator
Posty: 107
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: jhator »

bortwick pisze:Co ty masz mnie za jakiegoś debila albo buraka gościu co stoi pod żabką i żebra o 2 zł do piwa i nie myśli samodzielnie? Wiem jak żyć i zarabiać pieniądze a co za tym idzie funkcjonować w społeczeństwie na zadowalającym poziomie i czerpać równocześnie dużą satysfakcję ze słuchanej muzyki w tym najlepszej polskiej ekipy rapowej w postaci BOR, która nie jest bez wad, ale jako całokształt patrząc na te wszystkie ruchy serce się raduje i człowiek może się z tym identyfikować.

Wracając do twojego pytania. Oczywiście, że Paluch jako przykładny mąż i ojciec, troszczący się o własną rodzinę, nie będzie brudził sobie paluchów i ryzykował swojego statusu prawnego. Natomiast nie trzeba kogoś zabijać aby uprzykrzyć mu życie, tutaj w grę weszłyby ataki hakerskie (pierwszy raz w polskiej rap grze zastosowane podczas beefu Szpaku - Bezczel), co byłoby bardzo odczuwalne dla Peji oraz oczywiście wykorzystanie wszelkich znajomości które są imponujące i utrudnią funkcjonowanie Peji i kontynuowanie kariery na wielu płaszczyznach. Nie wykluczam użycia przemocy, bo Łukasz to wysoki, postawny, wysportowany mężczyzna który poza obiektywem kamery byłby w stanie zapewne mimo bycia osobą niesłychanie popularną i szanowaną doprowadzić do uszczerbku zdrowia Peji, w sam raz takiego który skłoni do go zaprzestania zaogniania konfliktu. Natomiast tutaj spodziewałbym się poważnej rozmowy w cztery oczy, zdominowania psychicznego Peji, wojny hybrydowej z atakami hakerskimi, a dopiero w ostateczności użycia przemocy w stopniu proporcjonalnym do przewinień oponenta. O żadnym zabójstwie nie ma mowy. Dziś się tak nie załatwia spraw, rozwój technologii i wszechobecny monitoring oraz fakt że każdy ma w telefonie kamerę mocno przeszkadza.
Bowdown za ten elaborat.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

bortwick pisze: 03 wrz 2019, 21:23 Oczywiście, że Paluch jako przykładny mąż i ojciec, troszczący się o własną rodzinę, nie będzie brudził sobie paluchów
przepraszam ale rozjebało mnie to, wypiane na głos :rotfl:
w ogóle cała pasta mistrzowska
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2853
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: WHITE »

nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Przecież to przyśpieszony bit z tego numeru:

BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: PeterStillNinety's »

Elegancki numer Pejsona :bowdown: :bowdown:
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Na pewno najlepszy z singli. Myslę, że te wersy z I zwrotki skierowane na Palucha, a wersy z drugiej o pierdoleniu 'kasztanów i parówek' to pocisk na Szpaka i Bezczela, ale już nawet pomijając pociski to jest to świetny kawałek. Oby nie był najlepszy z płyty, bo z tych singli, które wyszły wyróżnia się na plus na pewno znacznie.
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: bortwick »

No jak na penera to muszę przyznać że numer słuchalny o dziwo. Jak mówiłem, nie ma i nie będzie bezpośredniego ataku na poznańskiego bossa, może jedną linijkę w całym numerze można przypisać reprezentantowi Piątkowa, Peja wie że podskoczyć za wysoko nie może. I o to chodzi króciutko.
24.07.2019 - 16.12.2019
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: wst »

Bryx03 pisze: 04 wrz 2019, 17:09 ale już nawet pomijając pociski to jest to świetny kawałek.
Ty tak na poważnie?
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

bortwick pisze: 04 wrz 2019, 18:53 No jak na penera to muszę przyznać że numer słuchalny o dziwo. Jak mówiłem, nie ma i nie będzie bezpośredniego ataku na poznańskiego bossa, może jedną linijkę w całym numerze można przypisać reprezentantowi Piątkowa, Peja wie że podskoczyć za wysoko nie może. I o to chodzi króciutko
Ja mam nadzieję, że Ty prowem jesteś, bo o ile nie mogę postawić siana na to, że Peja zjadłby Palucha w beefie, to już mogą być nie te lata, to gdzieś pisałeś nawet, że Paluch by mu najebał, co jest fikcją totalną, podejrzewam, że gdyby oboje zgodzili się na to zasrane Fame MMA, to po ok 40 sekundach Paluch miałby dość, jak ktoś zna historie Rycha to wie o czym mówie. Ja propsuje ich obu, ale z całą stanowczością mogę powiedzieć - gdyby nie Rychu to o Paluchu dzisiaj słyszałoby tyle osób co o Konim ( z całym szacunkiem). Gdyby nie zwrotka w 'Na Serio' to ja osobiście nigdy bym się o typie nie dowiedział, co oczywiście nie zmienia faktu, że 'Pewniak' zajebisty album, ale też dorzucę, że Paluch jest sporo młodszy od Rycha, a zapętlił się znacznie bardziej.

BTW- wst, myślałem, że chciałeś mnie wyśmiać, ale sprawdziłem Twoje posty, o rapie tylko w temacie typów, których nazwy się wymówić nie da, więc odbijaj.
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: wst »

xD
To już wiadomo czemu utwór wokalny wokalisty Peja wpadł ci w gusta.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

wst pisze: 04 wrz 2019, 19:20 xD
To już wiadomo czemu utwór wokalny wokalisty Peja wpadł ci w gusta.
Nie wiem, pewnie dlatego, że w 2005 jakoś się zajarałem, ale miałeś wtedy 3 lata, więc wybaczam.
ODPOWIEDZ