BonSoul - Restart (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Wtn »

refren jak z jakieś czołówki uber chujowego serialu XD a ras chyba ivona flow
Śniący
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Śniący »

Odbiegajac od tego numeru to tak jak ktoś tam napisał wyżej: za często to wychodzi, co roku ma być bonsoul? Kiedyś się czekało, a teraz czym się jarac jak wiadomo, że co roku płyta bedzie. Wątek smiania się z zabsona wygląda teraz przekomicznie, no ale restart to restart, czas na nową stylowke ciepłego zespolu. Pomijając barwę wokalu holaka przypominam że ten marniak jest autorem najchujowszego hasztagu w pl rapie
Pogoda w krate #excel
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

syrop klonowy pisze: 17 lip 2019, 11:27 Popularność Holaka i fakt, że ludzie chcą z nim robić muzykę, są dla mnie absolutnie niezrozumiałe.
o ile kojarzę, Holak senior ma znajomości w branży (miał kiedyś zespół Malarze i Żołnierze) to i ogarnął temat, a potem już z górki
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Spodziewałem się chujni, a dostałem numer, który już kilka razy na pętli pomijając refren. Rapowo to jednak Ras tutaj najlepiej, ale bit Pete'a :bowdown:
NiskiP
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:57

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: NiskiP »

Nie wiem co wy aż tak narzekacie, mi się podoba w cholerę, od rana śmiga co jakiś czas na plejliście. Zwrotka Bonsa zajebista, dobrze poskładana, tematyczna. Ras też świetnie to poskładał, jedynie flow lekko nie w moim guście. Janek to w ogóle wjechał na pełnej, bardzo dobrze i na mega luzie nawinął, wersy też spoko. Holak jedynie zawiódł, refren jest trochę bez sensu no i fajniej gdyby go śpiewała piosenkarka jakaś a nie Mati na AT.

Ale największy props dla Dusznegopiotra - ten bit, coś pięknego jak zawsze, klimat cudowny.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

Ras świetna zwrotka i w sumie zjadł numer. generalnie jest ok, tylko trzeba wypierdolić ten potworny refren. bicik fajnie bangla. Jan szczęśliwie jako ostatni, więc zawsze se można wrzucić następny numer.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

poczułem się jak na reggae festiwalu
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: suraks »

mam nadzieje ze to wszystkie featy na tej plycie
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: ljzr96 »

suraks pisze: 17 lip 2019, 15:00 mam nadzieje ze to wszystkie featy na tej plycie
Jeszcze Włodiego zapowiadali na pewno. Nie wiem czy ktoś jeszcze prócz Pawła jest ogłoszony.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

Słoń i o ile mnie pamięć nie myli ma być na tracku z Włodkiem, i takie gościnki to ja rozumiem a nie kurwa Holaki czy Rasy jakieś ja pierdole
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: svnchez »

No słoń i włodi zajebiste gościnki, tak samo o kant dłupy potłuc jak tamci
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Kusmier »

Maffashion udostępnila nawet na swoim Instagramie, oby nie poszło w stronę którą Bons tak gardził.

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka

Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Suseł »

Bonson, 2015: Mam w chuju znane kswyki, złote myśli, pamiętniczki // Brudny rap dla moich braci, tak szczeciński, zajebisty!
<Restart>
Juli Kuczyńska maffashion_official, 2019: Hej kochani ale fajną nutkę znalazłam no nie uwierzycie po prostu ogień! + masa tych durnych emotek dla ludzi, którzy nie umieją przeczytać zdania, jeżeli nie w nim przynajmniej dwóch obrazkuw.

No i tak się robi zasięg i hajs.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

No ale co ma kurwa udostępnienie przez jakąś Maffashion jego numeru? Kazał jej to zrobić, a może sie podjarał czy co

Bonson jak mało kto zasługuje na penge z rapu, szczerze mówiąc nie sądze żeby tą płytą dotarli dalej, ale jak tak no to chuj fajnie. Nawet jak ta akurat płyta mi się nie spodoba. Zresztą to nie jest złe, to jest takie Bonsoulowe, jakbym usłyszał to pierwszy raz to bym też się jarał może, a tak to ile można
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Kusmier »

Piters pisze:No ale co ma kurwa udostępnienie przez jakąś Maffashion jego numeru? Kazał jej to zrobić, a może sie podjarał czy co

Bonson jak mało kto zasługuje na penge z rapu, szczerze mówiąc nie sądze żeby tą płytą dotarli dalej, ale jak tak no to chuj fajnie. Nawet jak ta akurat płyta mi się nie spodoba. Zresztą to nie jest złe, to jest takie Bonsoulowe, jakbym usłyszał to pierwszy raz to bym też się jarał może, a tak to ile można
Rok temu jakby mi ktoś powiedział, że Bons nagra kawałek z Janem-Rapowanie, Holakiem i Rasem w asfalcie, a to udostępniłaby maffashion kazałbym mu jebnąć się w czajnik. Po prostu nie chcę, żeby Bons dla mnie stał się tym o czym zawsze nawijał i z czego się śmiał. Hajsu mu życzę jak najbardziej, Kękęmu też go życzyłem.

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka

MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: MicBar »

Piters pisze: 17 lip 2019, 19:33 No ale co ma kurwa udostępnienie przez jakąś Maffashion jego numeru? Kazał jej to zrobić, a może sie podjarał czy co
Bonson od dwóch miesięcy katował Maffashion DMami i telefonami z prośbą o udostępnienie singla jak wyjdzie, potwierdzam.

Numer spoko. Bons po swojemu aka na dobrym poziomie, Janek fajne Ninja flow, więc traktuje to jako hołd dla OE. Ras powinien wyprowadzić się ze stolicy, bo chce być bardziej warszawski niż Warszawa chyba, ale do zaakceptowania. Holak niepotrzebny.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

nie wiem jak można w ogóle oceniać numer na podstawie tego kto go udostępnił

Bonsoul z podziemnego, syfiastego sznytu z płyty na płytę robi się coraz bardziej grzeczny , luźny więc trafia do szerszego grona odbiorców. osobiście pierwsze płyty siedziały mi o wiele lepiej.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: svnchez »

Kusmier pisze: 17 lip 2019, 19:50 Po prostu nie chcę, żeby Bons dla mnie stał się tym o czym zawsze nawijał i z czego się śmiał
Lubię go, ale prawda jest taka, że Bons od dawna ciśnie po chujowych raperach, a nagrał już chyba z każdym na scenie i daje zwrotki do numerów z Onarem i innym paździerzem
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Tyle ze od bonsa czuć ze on ma ogólnie wyjebane i rapuje bo to lubi i jak bons rzuca jakieś tam prawilne teksty to się w to nie wczuwam bo to rap tylko w przeciwieństwie do tego co rzucał stary keke. Nie wiem czy to umiem wyjaśnić.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Kusmier »

Nie oceniam numeru na tej podstawie, tylko nie podoba mi się otoczka wokół numeru. Gdyby udostępniła każdy inny numer bardzo bym ją spropsował. Tak jak Bons nie pasuje mi do Holaka, tak nie pasuje mi do udostępniania przez Maffashion czy inna blogerkę. Jasne ma do tego prawo, ale tak jak mówię nie podoba mi się otoczka wokół bonsoula, który mam wrażenie, że robi wszystko by wystrzelić z wyświetlanianiami. A takie coś nie pomaga mi się pozbyć tego wrażenia.

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ