BonSoul - Restart (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 413
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: enjoy1g »

Dobra wypierdalaj juz. Track slaby, ogolnie dwa ostatnie BS’y zrobione na odpierdol i bylo to bardzo slychac wiec formuła sie wyczerpuje.
NiskiP
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:57

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: NiskiP »

enjoy1g pisze: 17 lip 2019, 22:10 ...ogolnie dwa ostatnie BS’y zrobione na odpierdol...
Jak chcesz powiedzieć że ''Lepiej Nie Wnikać'' albo ''Kiwka Fifka Rap Do Piwka'' były na odpierdol, to weź się przejdź, pomyśl, usiądź, weź krzesło.
Jak dla mnie ''Lepiej Nie Wnikać'' to najlepszy BonSoul do tej pory, najlepsze bity Peta, feat. Laik i Tet, więc o co chodzi?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

No ja też Lepiej Nie Wnikać uwielbiam, za to z Kiwki oprócz zwrotki Bonsa w numerze z Jotem i refrenu z Okolicznym to nic nie zapamiętałem. No ale tam co numer był jakiś gość co zaniżał poziom i mnie wkurwiał (jak pisałem wcześniej, fajnie że legendy, ale jak mam ich słuchać to tylko na starych płytach) to też inaczej to odbierałem przez to, w sensie że nie jest to do końca wina duetu Damian i Piotr. Ale tutaj to już mam poważne obawy, zwłaszcza jak znowu będzie nasrane tych gości (jeżeli to tylko 2 numery to do przeżycia, ale jak już tyle jest to pewnie będzie i więcej)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Jasek »

kiwka fifka najpiękniejszy album, przecież on z samego zamysłu nie miał rozpierdolić sceny, nie miał być nawet w topce roku, a po prostu parę luźnych tracków w sielankowo-osiedlowym stylu z raperami, ktorzy idealnie w ten klimat wchodzą. A nowy singiel to słabiak, nawet średnia zwrotka gospodarza i dobry bit Pita nie ratuje gówna, które zrobili Holak (nie śpiewaj kurwa nigdy, a jak piszesz sam swoje teksty, to tez możesz przestac) i Jan Rapowanie, Ras podobnie do Bonsa poziomem
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Wtn »

Przecież Lepiej Nie Pytać to najlepszy BS jaki wyszedł i myślę nawet że najlepszy materiał Damiana :dunno:
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

Zwrotki Bonsa i Rasa bardzo na plus, bit też, Jan nie przeszkadza, choć gdyby go wyciąć to kawałek nic by nie stracił. Ale refren tego całego Holaka to koszmarek, nic tam nie działa - słabo napisane, chujowo zaśpiewane i jakby tego było mało to jeszcze za długie.

Zmiana klimatu by BonSoulowi nie zaszkodziła, śpiewane refreny ok, ale niech dadzą je komuś, kto potrafi śpiewać, bo tutaj refrenem położyli cały kawałek.
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Spiritus »

Ale gówno obsrane :bag:
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: aleksy »

w kiwka fifka coś tam kurwa stężenie łaków na wers kwadratowy za wysokie, sam bonson też nudno, ale nawet jakby tam rozjebał, nie dałoby rady tego słuchać w 2019 roku, szanujmy się, i całe to pierdolenie o konwencji, że to taki mało ambitny truskulik, który specjalnie jest chujowy, bo zrobiony na odpierdol wcale mnie nie przekonuje

numer chujowy, o czym już wszystko powiedzieliście
Ostatnio zmieniony 18 lip 2019, 11:14 przez aleksy, łącznie zmieniany 1 raz.
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Kusmier »

https://www20.zippyshare.com/v/3RVsvuPK/file.html
A ten numer? Wiadomo czy to z tej płyty czy drugi dodatkowy track na winyl Lepiej nie wnikac?
Ostatnio zmieniony 18 lip 2019, 12:20 przez Kusmier, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

Lepiej nie wnikać najlepszy Bonsoul, dlatego pewnie wychodzi na winylu.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
dms
Posty: 292
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:11
Lokalizacja: slizg.eu

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: dms »

Nie wiem skąd tyle hejtu na Holaka :dunno: Kreatywny gość, który fajnie wychodzi poza ramy a za Małe Miasta ma osobnego, dużego propsa. A mówienie, że stary mu ogarnął karierę w rapie to już :bag: :lol: Refrenik oczywiście fajny, najlepsza część tego utworu.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3991
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: emcess »

dms pisze:Nie wiem skąd tyle hejtu na Holaka :dunno: Kreatywny gość, który fajnie wychodzi poza ramy a za Małe Miasta ma osobnego, dużego propsa. A mówienie, że stary mu ogarnął karierę w rapie to już :bag: Obrazek Refrenik oczywiście fajny, najlepsza część tego utworu.
nk post paradoksa o małych miastach

@przedszkolanek
tak, o ten :D
Ostatnio zmieniony 18 lip 2019, 16:50 przez emcess, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

Pardoks aka poziomki
Małe Miasta muzyka dla miast wielkich, Koń to koń na którego stawiam, a wypuszczony dziś w środę PIĄTEK zrobił mi czwartek, muzyka tak piękna że drażni obyczaje, muzyka tak eksperymentalna że jest alternatywą samą dla siebie, jak słucham małych miast chciałbym umyć móc twarz w nich
o ten chodzi?
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

Kusmier pisze: 18 lip 2019, 11:08 https://www20.zippyshare.com/v/3RVsvuPK/file.html
A ten numer? Wiadomo czy to z tej płyty czy drugi dodatkowy track na winyl Lepiej nie wnikac?
z nowego Bonsoulu
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Ugh, już dwa kawałki do skipowania, kurwa te refreny są najgorsze, aż mam flashbacki z nie jestem raperem rasmentów.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 707
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: checollada »

fajny numer, trochę odświeżona stylówka. młody Janek jak wjechał jak ninjah, super:D zamówione w preorderze i czekam na całość, pozdro
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Słyszałem snippety chyba z połowy płyty i nie sugerujcie się tym singlem bo reszta jest mocno bonsoulowa, dalej jest brud, ulica i smutne serca, dużo smutnego bonsa słyszałem na tym. Kifkę fifkę wpierdala dupą, poziom trzeciego bonsolu zachowany conajmniej. Solpit mówi, ze to ich najlepszy bonsol i ja mu w to wierzę kurwa. Mocno niewakacyjnie to brzmi i nie dziwię się, że rzucili akurat ten kawałek na singiel w lipcu przy +30 stopniach.

To jest całkiem poważnie, zero prowo. Serio.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: thexe »

/dell
Ostatnio zmieniony 10 lis 2019, 23:35 przez thexe, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 522
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Rafał81000 »

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: BonSoul - Restart (2019) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

dobra, posłuchałem sobie dzisiaj kilka razy tego singla i Bownik już mniej wkurwia, a i sam kawałek jakiś przyjemniejszy
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
ODPOWIEDZ