Pezet - Muzyka Współczesna (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Też mi to nie przeszkadzało osobiście, chmura to zajebisty track i wpierdala oba te single dupo.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Jestem po prostu zdania, że Pezet to taki zawodnik, który mógłby się obronić samą dobrą muzą i zbędne są takie akcje :D
Jakby tyle nie kosił na tych reklamówkach to może by też trochę zmienił podejście do życia, bo przecież musiał by jakoś zarobić, czy to koncertami czy płytą. Co za tym idzie nie siedziałby siedem lat w piwnicy i może trochę przestał się nad sobą użalać bo ile można. Na plus by to było i dla niego i dla słuchaczy :)
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: lysy »

mario995 pisze: 11 wrz 2019, 9:59 Ciekawi mnie co się stanie jeżeli Pezet się przejedzie z lekka na tej płycie. Zaszyje się i obrazi na świat, czy ogarnie, że trzeba trochę poważniej podchodzić do muzyki od tej strony organizacyjnej
stawiam, że zarobi mniej, niż sobie wyobrażał i obrazi się na świat

fajnie, że pezet znalazł spoko sposób na życie i zarabia na muzyce, ale ja nie mam ochoty słuchać reklam i nic nie poradzę :dunno:
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

No dobra ale podchodząc tak do muzyki to możesz nazwać każdy singiel reklamą albumu który ktoś wydaje żeby zarobić  :dunno:

Nie wnikam w wasze playlisty, co się na nich znajduje i czego słuchacie na codzień ale ocenianie muzyki tylko dlatego że jest na zamówienie (pomijając całkowicie jej poziom) to jest głupota. Muzyki filmowej też nie słuchacie? :D

Wiadomo że nie ma co popadać ze skrajności w skrajność no ale chłopaki więcej luzu więcej luzu
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

No zgoda, ale jak mówię. Konieczność ruszenia tyłka trochę bardziej, wyszła by Pezetowi tylko na dobre. Stoi w miejscu i smęci non stop :D
A po co to? Nie jest jakimś dziadem, żeby się ciągle użalać :D
A muzyka filmowa to jest taki element, który wypływa z czysto artystycznej koncepcji jednak ( podkreślenie nastroju filmu :D ) więc tutaj mamy trochę więcej sztuki, niż w reklamie.
Co innego muzyka Lorenca do Krolla albo Psów, co innego wpychanie treści reklamowych np w tekstach.
Co do singli z albumu to ja bym nie nazwał ich tak do końca reklamą. Bo one jednak powstają wraz z całym albumem, a to, że później zachęcają odbiorce to trochę inna kwestia ;)
No ale prawda, single potrafią być niezłą komerchą.
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: lysy »

KillerCroc pisze: 11 wrz 2019, 18:21 No dobra ale podchodząc tak do muzyki to możesz nazwać każdy singiel reklamą albumu który ktoś wydaje żeby zarobić  :dunno:

Nie wnikam w wasze playlisty, co się na nich znajduje i czego słuchacie na codzień ale ocenianie muzyki tylko dlatego że jest na zamówienie (pomijając całkowicie jej poziom) to jest głupota. Muzyki filmowej też nie słuchacie? :D

Wiadomo że nie ma co popadać ze skrajności w skrajność no ale chłopaki więcej luzu więcej luzu
naprawdę nie rozumiesz, w czym może dla mnie tkwić różnica między muzyką filmową a reklamą usługi microsoftu?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

No ja np lysy rozumiem i poki robił to jako ewidentne reklamówki (ktore notabenbe były zajebistymi sztosami większościowo) i nie były to nachalne piosenki jak z reklamy pervollu tylko faktycznie ciekawa muzyka to było to ok i nie widzę sensu wypominania mu tego przy wydawaniu płyty, wpierdalanie w klipy od płyty jakiegoś produkt placementu, można akceptować lub nie ale finalnie, na samej płycie z muzyką tego nie będzie bo to tylko klip, więc ja np uwazam ze pod tym względem między nami jest z pezetem spoko muzycznie. Fakt, że single z płyty póki co mocno takie sobie (bo jeden chujowy drugi ok) to inna para kaloszy i jak serio pisał to na szybko tylko żeby sprzedać to trochę smuteczek, oczywiscie moze po prostu siadł i powiedział "dobra kurwa robię płytę, nie ma juz opierdalania się" i był samemu zadowolony z tych kawałków na tyle ze nie potrzebował 2 lat zeby to szlifować tylko wydaje.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 158
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Marker »

Mi sie wydaje, ze te tracki z goscmi na preorderze to bedzie cos w stylu dziady kontra mlodziaki, a pezet spróbuje byc po srodku
Johnny

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Johnny »

Co za smętne pierdolenie, tacy Pijani Powietrzem zamknęli się na miesiąc w studiu i nagrali album - to spalić wszystkie te płyty i kasety w pizdu, bo nie powstawały przez 2 lata (tak jakby to było wyznacznikiem czegokolwiek)...

Staram się zawsze jakoś patrzeć tu na wypowiedzi przez pryzmat tego, ze średnia wieku na slg zawsze była bardzo niska, ale nie wierze że w dzisiejszych czasach nawet dzieciaki są tak naiwne.

PS - „Intro” ma teraz 2,6mln wyświetleń, to tak mało? Ja przesłuchałem ten kawałek 3-4 razy i czekam na płytę, podobnie pierwszy singiel, bo nie chcę żeby mi się ich odbiór znacząco różnił od reszty albumu przez takie osłuchanie.

PS2:
Spoiler
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

Ten drugi bit ma kozak kawałek :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 282
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: TRAPSTAR »

Drugi urywek dużo lepiej się zapowiada
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

No ten drugi bit to dobre gówno, lubię takie proste bity na samply które mają chociaż namiastkę melodii w przeciwieństwie do wysrywów na perkusji 808. I tak dalej nie żałuję, że cofnąłem preorder.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Pierwszy bit typowa nuda a'la Problem obecnie
Drugi bardzo fajny, klimatyczny :joint:
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mlodyperkez »

uuu Oskarek na jednym bicie z Pezetem, jarando.

edit: update listy
fdm pisze: 07 wrz 2019, 14:18 Wszyscy z preordera nawijali pod jeden bit na snippetach, stąd domniemanie posse-cuta. Pezet to w sumie potwierdził w komentarzu na instagramie - ktoś poddał w wątpliwość, że to płyta solowa i mu odpowiedział "spoko, solowa, większość skumulowana". Ktoś jeszcze ma być.

Wersja preorder:
-Sokół
-Oki
-KęKę
-Jan Rapowanie
-Paluch
-Otsochodzi
-Ten Typ Mes
-Zdechły Osa

Normalna wersja:
-Taco Hemingway
-Syny
- Oskar
- Bryndal
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

kto to jest ten Bryndal? z tego co widzę, to nie chodzi tu ani o tego dziennikarza ani o jego syna, który też coś tam muzykuje.

jaranko, że będzie track z Oskarem, nie mogło być inaczej. choć mam nadzieję, że coś tam się zadzieje w tym bicie, bo ten fragment lekko zawód jeśli chodzi o podkład właśnie.
Awatar użytkownika
ZRO
Posty: 441
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:20

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: ZRO »

Nie wiem jak patrzysz, ale minuta szukania i wyskakuje, że to niby Jakub Bryndal - najmłodszy syn Rafała Bryndala. Coś tam sobie produkuje i rapuje. Na jego instagramie coś można znaleźć.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

ok, thx, coś źle patrzyłem.
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 849
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Finesta »

To jak w końcu z brzmieniem tej płyty i o nowoczesnych produkcjach poza Intrem,jak tu niektórzy wspominali.
Bo drugi bit brzmi jak coś,co miałbym wyprodukować Elhuana.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Johnny pisze: 11 wrz 2019, 20:15 Co za smętne pierdolenie, tacy Pijani Powietrzem zamknęli się na miesiąc w studiu i nagrali album - to spalić wszystkie te płyty i kasety w pizdu, bo nie powstawały przez 2 lata (tak jakby to było wyznacznikiem czegokolwiek)...
Ziomeczku, ale to nie do końca o to chodzi. Oczywiście że można zamknąć się na miesiąc i nagrać kozak płytę. Ba, można ją nagrać nawet w tydzień, ale to jest właśnie efekt zajawki.
W przypadku Pezeta mamy jednak sytuację w stylu
2015-uuuu idzie płyta będzie kozak
2 lata ciszy
2017-ijest singiel uuu płyta już blisko
2 lata przerwy
2019-single i płyta, ale śpię po dwie godziny na dobę :(
W chuj zajawki tu widać naprawdę. Już widzę jak wypompowany Pezet który sam nie wie czy mu się chce czy nie nagrywa w miesiąc kozak płytę.
Johnny

Re: Pezet - Muzyka Współczesna (27.09.2019) [Zapowiedź]

Post autor: Johnny »

Poczekajmy po prostu na płytę, nie wiem po co snuć domysły jakieś dzikie, jak za chwile będzie całość do posłuchania i normalnej oceny.
ODPOWIEDZ