Kabe - Albinos EP (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
BVRT3K
Posty: 15
Rejestracja: 16 cze 2019, 16:43

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: BVRT3K »

daj ktoś linka do tych 16 numerów
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: joey »

dla mnie zdecydowanie największe odkrycie ostatnio, a w ogóle gdyby nie ten refren u P81, to pewnie nie miałbym o typie pojęcia, bo tak właśnie jestem na czasie z muzyczką ostatnimi laty. ciężko przejść jednak nad tym obojętnie, bo tu jest jakaś charyzma, świeżość czy zabawa konwencją, także szufladkowanie tego jako - mimo wszystko - uliczną pozycję nie powinno odstraszać niezbyt zajaranych tym kierunkiem; epka bardzo dobra, ale trudno było ją zepsuć dwoma nowymi numerami i mam nadzieję, że mixtape również trzyma poziom, mimo że SWN ma sporo racji co do długich debiutów. kibicuję mocno, bo już dawno żaden newcomer tak często nie gościł na moich playlistach.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: suraks »

creepshow kto chce niech sie w prywatnej odezwie
Ostatnio zmieniony 20 sty 2020, 17:30 przez suraks, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: PSZ »

epka spoko, ale dołączyć jakiś eksluziw w postaci 16 numerów? :crazy: stopro rap widzę marketingową porażkę chcą chłopakowi zrobić jak bonsonowi :)
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: suraks »

a co do creepshow ep: sluchanie traumatika to traumatyczne przezycie
bit w koronie strasznie mi sie kojarzy ze szpaku - mlody simba
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 258
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: baluckilu »

Zajebisty ten mixtape, ale niestety piski traumy trzeba przewijać, a szkoda
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: DeDoK »

juz nawet traumatik nie przeszkadza

kabe
:bowdown:

jaaak lewandowski
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: ebismolarek »

Ale mi się wkręciło Viva Street :bowdown: zajebiste
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: joey »

ten traumatik to sie nie dostal do patokalipsy czy o co chodzi
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: badi »

bity git, ale nie wiem wkurwia mnie trochę nawijka tego typa, takie to trochę na siłę i naciągane się wydaje, dodatkowo całkowicie z pizdy są dla mnie te francuskie wstawki, bo nawet sobie nie można ponawijać z koleżką raperem :neutral: dwa odsłuchy mi wystarczą póki co
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: svlv96 »

Fajna ta epka, tych dodatkowych nie sprawdzałem w sumie
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: JoeyJoeJoe »

wybiera się ktoś z Was na koncert tego pana, w Toruniu?
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: suraks »

joey pisze: 20 sty 2020, 17:56 ten traumatik to sie nie dostal do patokalipsy czy o co chodzi
ale sie zjebałem z tego :lol:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: daveyo »

Muszę to sprostować, bo napisałem, że kawałek Viva Street odstaje na płycie, co było błędem. To jest dojebany numer.
Spoiler
a no i mnie nie wkurwiajcie teraz, bo właśnie słucham sobie Kabe i mogę być delikatnie mówiąc niebezpieczny i groźny
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13101
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: oldschool »

Nie zabrakło także fragmentu na temat bycia prawdziwym dla gry. Ja tak mam, że jak słucham gościa, który mówi mi, że podjeżdża nowym Bentleyem, a potem wraca autobusem do domu, to sorry mordo, nawet jak robisz dobrą muzykę, to do mnie nie przemawia. Jeżeli robisz rap, to musisz mieć treść, która idzie za tym, jaką jesteś osobą, to jest podstawa.
https://newonce.net/2020/01/nie-znam-os ... yciK866XLg

Obu mu się takie wypowiedzi czkawką nie odbiły, jak go ktoś będzie chciał weryfikować :dunno:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: przedszkolanek »

hejtowanie maty na propsie, ale z coraz większym zaniepokojeniem patrzę na coraz więcej tego pierdolenia o hip-hopie, prawdziwości itd, imo szkodliwy wpływ winiego
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 157
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: Marker »

oldschool pisze: 30 sty 2020, 18:45
Nie zabrakło także fragmentu na temat bycia prawdziwym dla gry. Ja tak mam, że jak słucham gościa, który mówi mi, że podjeżdża nowym Bentleyem, a potem wraca autobusem do domu, to sorry mordo, nawet jak robisz dobrą muzykę, to do mnie nie przemawia. Jeżeli robisz rap, to musisz mieć treść, która idzie za tym, jaką jesteś osobą, to jest podstawa.
https://newonce.net/2020/01/nie-znam-os ... yciK866XLg

Obu mu się takie wypowiedzi czkawką nie odbiły, jak go ktoś będzie chciał weryfikować :dunno:
U majora na feat w tym pierwszym kawałku co go wybił ktoś tutaj pisał, że czapka gucci fejk(ja nie wiem bo sie nie znam), wiec :lol: :lol:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13101
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: oldschool »

Szczerze to wątpię, że to był fake. To nie jest zegarek za kilkanaście/kilkadziesiąt koła, tylko jebana czapka za 1000 zł. Biorąc pod uwagę flotę jaką wyciągają z PL rapu to naprawdę trzeba być głupim, żeby się wjebać w coś takiego.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: moxxi »

oldschool pisze: 30 sty 2020, 18:45
Nie zabrakło także fragmentu na temat bycia prawdziwym dla gry. Ja tak mam, że jak słucham gościa, który mówi mi, że podjeżdża nowym Bentleyem, a potem wraca autobusem do domu, to sorry mordo, nawet jak robisz dobrą muzykę, to do mnie nie przemawia. Jeżeli robisz rap, to musisz mieć treść, która idzie za tym, jaką jesteś osobą, to jest podstawa.
https://newonce.net/2020/01/nie-znam-os ... yciK866XLg

Obu mu się takie wypowiedzi czkawką nie odbiły, jak go ktoś będzie chciał weryfikować :dunno:
a co on niby takiego powiedział :dunno:

Kabe dobrze gada, ale oczywiście prowadzący tragedia
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13101
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kabe - Albinos EP (2020)

Post autor: oldschool »

Gość leci dość mocną uliczną przewózką, nie wiem po co mówi takie rzeczy. Potem gdzieś nawinie, że lata z klamką, sprzedaje towar, czy inne takie rzeczy i ktoś to mu będzie wyciągał. Był już Sentino, był już Malik i każdy wie jak się to skończyło. Nie twierdzę, że on ze swoim rapem nie ma nic wspólnego, po prostu uważam, że taka wypowiedź była niepotrzebna. Tyle.
ODPOWIEDZ